Witam =)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Pivko50
Gość

Witam =)

Post by Pivko50 »

Witam - Jestem zapewne jednym z wielu ktorzy chcą się dostać do PL. Tak więc i ja skadam (papiery :D)

Mój nick w grze to Pivko50

Pozdrawiam
User avatar
Nitager
PL-ka
PL-ka
Posts: 665
Joined: Friday, 29.10.2004, 14:37
GG: 0
Location: Rzeszów
Contact:

Post by Nitager »

Troszke za mało napisałes o sobie... cześć jestem xxx chce dołączyć do PL nie wystarczy :wink:
Image
Image
Image
Pivko50
Gość

Poprawka =)

Post by Pivko50 »

Tak więc ... Nazywam się Łukasz Piwkowski i jestem z Krakowa ... zaczołem grać w tą grę jakiśtydzień temu ... statystyki moje nie sa najleprze ale właśnie nad tym pracuje ... Od początku gry mam (oprucz samej czystej gry) mam jeden cel ... Wstąpić do PL ... Znam 5 osób jak narazie z PL ... z nikim z nich raczej nia mam spięć ani nic podobnego ... są to Handa (Bardzo Uprzejma dziewczyna) , Patlyt (ma u mnie plusa - jest dla mnie dobrym pomocnikiem) , Calenhad (świetny gracz , statystyki świetne , a rozmowa z nim ciągnie się jak miód , Creedka (z nim znam się tylko z pytań czy moge przystąpić) i ostatni poznany jakieś 5 minut przed napisaniem tej wypowiedzi ... Mighty_Beniek (rozmowa bardzo miła) ... Pozdrawiam wszystkich fanów gry Eternal Land ... Guildmastera ... wszystkich odwiedzających forum i tych ktorzy mi pomogli ... Ja =)
User avatar
handa
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Wednesday, 23.03.2005, 15:49
GG: 9693012

Post by handa »

Łoł napisałeś sie myślę że po tym napewno cię wezmą do gildi. ;)
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Pivko masz u mnie plusa
zachowujesz sie bez zastrzezen na kanale 44 :)

nie jestes jednym z tych graczy do ktorych nic nie dociera....

ps: nasz guildmaster to kobieta :P

pozdro jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Witam.

Po pierwsze: czy Ty nie za bardzo slodzisz?:)

Po drugie:

Pivko50]: ma ktos morze chain mail za free ??
[Pivko50]: ej ma kto Chain jakies ??

[Pivko50]: nie ma ktos bialej plachty ??
[Pivko50]: koniecznie potrzebuje
[NiTAGER]: w wsc w sklepie sa
[Pivko50]: ale nie mam tyle kasy
[Pivko50]: prawie wogule kasy nie mam

[Pivko50]: niech ktos bedzie dobrodziejski i pozyczy mi 3.5k na biala plachte
[Pivko50]: ja potrzwbuje tylko biala plachte
[Pivko50]: tylko to do szczescia potrzebuje

[Pivko50]: ma ktos ksiazki za free ?
[Pivko50]: moglby mi ktos dac jakies ?
[Pivko50]: ale ma ktos ?
[Pivko50]: chce sobie poczytac
[Pivko50]: jakas lekturke na noc ::D

Pivko50: i need free weapon plz somebody !!!!
Pivko50: i need free weapon ! plz someody
Pivko50: plz somebody i need weapon !!
Pivko50: potrzebuje broni !!!!
Pivko50: potrzebuje broni !!!!!
Pivko50: i need weapon plz somebody !!!!!!
Pivko50: pekaesy prosze cie daj mi bron


Pozdrawiam,
Creedka.
Image
Pivko50
Gość

...

Post by Pivko50 »

Może i masz racje ... ale jeżeli chodzi o takie żeczy to juz ich nie bede robil ... poprostu początkujący ... pewnie wszyscy tak na początku robiliscie ... Calenhadowi zaplacilem za ksiazki ... Handa dala mi pickaxe i kase a jak chcialem oddac to nic nie odpisałą ... (morze nie zauważyla) ... ale ja pisalem i morzesz to sprawdzić ... Jak dojde do PL to nie będe robil takich zeczy ... obiecuję ... sam teraz zarabiam na zycie nowym sposobem ... Robie fire ess =) ... pozdrawiam wszystkich ...
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Re: ...

Post by Arcantris »

Pivko50 wrote:Może i masz racje ... ale jeżeli chodzi o takie żeczy to juz ich nie bede robil ... poprostu początkujący ... pewnie wszyscy tak na początku robiliscie ...
Ja tak NIE robilem i raczej w Pl nie znajdziesz nikogo kto tak jak ty zajmowal sie fachem zebrania na poczatku swego grania w El :)

PS: Creedka cie zabije za ortografie ;p
Pivko50
Gość

Post by Pivko50 »

I znowu masz racje ... nic na to nie poradze ... zrobilem tak i nie moge tego obrucic ... tak czy siak :arrow: obiecuje :!: że już więcej tego nie zrobie ...
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: ...

Post by Hezzar »

Pivko50 wrote:Może i masz racje ... ale jeżeli chodzi o takie żeczy to juz ich nie bede robil ... poprostu początkujący ... pewnie wszyscy tak na początku robiliscie ...
Hmm... ja tak nie robilem. gdy zaczynalem, zbieralem non stop lilaki, zeby tylko miec zawsze jakas ksiazke do czytania, a moj pierwszy sprzet kupilem za ciezko zarobione pieniadze. Nie wiem dlaczego ale jakos nie lubie zebrakow, zamiast wziasc sie do roboty wola stac pare godzin i "plissowac" o cos.
Ale co do ciebie zachowuje raczej neutralnosc, moze dlatego ze nie mialem okazji z toba rozmawiac ;)

Wlasnie rozmawialem z Pivkiem i nawet mily gosc z niego.
Last edited by Hezzar on Tuesday, 9.08.2005, 20:26, edited 1 time in total.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

...ja tam nie jestem surowy :) dotrze się, dałbym szansę :)
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

Kazdy popelnia bledy....zwlaszcza na poczatku gry......moze i zebranie o sprzet jest irtytujace ale jak widac chopak poznak swiat EL....konkretne pytania, prosby etc etc....Jestem za...........tym bardziej ze duzo odpowiedzi znajduje sie w encyklopedi....Ma do mnie pytanie odnosnie powiedzmy HE - odslyam do ctrl+e - jest za, zapoznaje sie z trescia ency i ewentualnie dopytuje o jakies niescislosci.....................Mama.....zebranie o sprzet pivka a tekst o kradnieciu Mollocha ?? Pivko 100% poparcia
Up the Irons!
Image

Image
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

Arc - Ja tak NIE robilem i raczej w Pl nie znajdziesz nikogo kto tak jak ty zajmowal sie fachem zebrania na poczatku swego grania w El :).............przyznaje szczerze ze i Ja mialem taki okres, lecz z tego co zauwazylem to nikogo jakos nie obrazilem takimi wypowiedziami....moze moje pytania byly po prostu konkretne i wiedzialem czego chcialem:) Wiem ze moja wypowiedz moze zszargac moja reputacja ale coz.....wole przyjac ewnetualna kare honorowo, niz kyrc sie z Tym
Up the Irons!
Image

Image
User avatar
Winonka
Radny
Posts: 336
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:11
GG: 165056
Location: Gdańsk

Post by Winonka »

Ja jestem za przyjęciem, o ile obieca, że będzie się starał pisać na #gm poprawną polszczyzną i nie będzie się obrażał, jak ktoś będzie go poprawiał :))
Pozdrówka,
--
Winonka alias Ela
Pivko50
Gość

Post by Pivko50 »

Jak bym miał nie obiecać - przynajmniej nauczył bym się wreszcie jak poprawnie pisać ... jestem dyslektykiem co widać ... i szczeże to cieszę się z tego pomysłu poprawiania ... =) pozdrawiam
Locked