Uprzejmie zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do gildii PL

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

rlz_pl
Gość

Uprzejmie zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do gildii PL

Post by rlz_pl »

Cześć mam na imię Jarek mam 17 i jestem z wawy. gram w EL od tygodnia.szczegolnych osiagniec nie mam jak narazie..ale niedlugo pewnie bedzie mozna cos wpisac w te rubryke.pomagalem gdy cudzoziemcy chcieli zajac kanal 44 .fajnie sie gra i nie skrusze sie na jesieni..moje glowne statystyki z dnia 10.08 z godziny 21:36 to 19/21/25 a/d/h i stale rosna. staram sie kulturalnie zachowywac i nie lamac regol gildii.moze to poswiadczyc kristoph_pl.on tez nalezy do PL.chcialem mu z tego miejsca podziekowac za to za wdraza mnie w tajniki gry i cierpliwie uczy...i uczy...i uczy:) chyba tyle.
rlz_pl
Gość

Post by rlz_pl »

regul* : )
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Re: Uprzejmie zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do gildi

Post by Arcantris »

rlz_pl wrote:pomagalem gdy cudzoziemcy chcieli zajac kanal 44
LOL xD A wiesz ze my wtedy se jaja robilismy na kanale :P? <lol> xD

I tak wogle powinienes popracowac nad kultura na #44 bo strasznie klniesz itp.
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

Arc prosilbym wkleic tutaj loga z wyrazeniami kandydata :) Ja osobiscie nie zauwazylem zadnych negatywnych zachowan....nad statami pracuje, wiekszych skarg na niego nie mialem....szansa sie nalezy...

Co do obcokrajowcow na 44....bylem jednym z nich :P
Up the Irons!
Image

Image
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Dobra nvm, sorry calen
Last edited by Arcantris on Thursday, 11.08.2005, 00:12, edited 1 time in total.
rlz_pl
Gość

Post by rlz_pl »

chyba drugi dzien gralem jak sie te "obcokrajowce" zjawili i sie przejalem ze chca mi zabrac jedyny kanal jaki znam :) . z ta uwaga o przeklenstwach osobiscie sie nie zgadzam bo szkoda mi czasu na pisanie przeklenstw na klawiaturze..tylko dzis rano jakis typ mi zabral rzeczy i nie chcial mi ich oddac to sie zdenerwowalem bo kazal mi placic duze pieniadze za oddanie mojego baga z rzeczami.statystyki caly czas staram sie powiekszac.
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Ta a jakie zwroty uzywales w "dialogu" z "obcokrajowcami" :)? Niechcialbym przytaczac <<<CENZUREN GEMACHT!>>>
Last edited by Arcantris on Thursday, 11.08.2005, 00:22, edited 1 time in total.
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

Pieknie Arc pieknie.....brawurowa odpowiedz zwlaszcza te **** na koncu. Jakbys nie zauwazyl to byla tylko prosba zebys poparl swoja wypowiedz. Bo tak bez niczego to i ja moge powiedziec ze ktos cos tam przeskrobal. Nie chce Ci sie szperac w logach, nie musisz, nikt CI nie kaze, ale tego juz rzadam - kultura w odpowiedziach i jakis szacunek do innych osob. koniec tematu. rlz - pracuj pracuj :)
Up the Irons!
Image

Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Witam,

kilka z wielu:

[rlz_pl]: tony blair obrabia w chlewie paly swiniom ]
[rlz_pl]: tony blair obrabia krolowi ojcu :D]
[rlz_pl]: ssijcie mi po angielsku ]
[rlz_pl]: ty nie myta niemiecka sciero ! ]

Ode mnie masz wielkie NIE i zrobie wszystko, zebys sie tu nie znalazl.

Creedka.

Ps. Dzieki Arcantris;)
Last edited by Creedka on Thursday, 11.08.2005, 00:10, edited 1 time in total.
Image
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

O takie rzeczy wlasnie mi chodzi. Oczywiscie moje zdanie sie w tym momencie radykalnie zmienia co do kandydata. Sorry kolego za cos takiego nie bedziesz tutaj...nie za mojej i Creedki kadencji
Up the Irons!
Image

Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

I ja jestem na nie.

Byłem przy całej rozmowie i fragment wklejony przez Creedkę to tylko kropelka w morzu. Było tego więcej... :|
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
rlz_pl
Gość

Post by rlz_pl »

szkoda.dzieki.ale po tych"obcokrajowcach juz siedzialem cicho.
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Po "obcokrajowcach" nie odnotowalem zadnego przeklenstwa, ale wyzywanie "obcokrajowcow" wiedzac, ze oni cie nie rozumia, a roumieja cie tylko polacy... No to troche nie ladne jest :)
rlz_pl
Gość

Post by rlz_pl »

ok ok juz sqmalem.wiem ze nie jest...najlepiej skasowac ten temat mojego podania
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

rlz_pl wrote:ok ok juz sqmalem.wiem ze nie jest...najlepiej skasowac ten temat mojego podania
Nie przekreślajcie chłopaka do końca żywota za jeden wybryk.
Jeśli błąd zrozumiał i się poprawi, to za jakiś czas niech spróbuje znowu.
Poobserwujemy. Za tydzień się zrobi grep rlz chat_log.txt i zobaczymy, czy sie poprawił :)

Pozdrawiam

Chryzopraz
Locked