Poradniki do glownych questow

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Borch
PL-ka
PL-ka
Posts: 210
Joined: Sunday, 17.04.2005, 14:50
GG: 0
Location: Zawiercie

Post by Borch »

Fafciu, daj "gościowi" szansę, nie rób od razu z niego kaleki... Proponuje usunięcie migdałków przez odbyt :D
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło" S. King
gosc
Gość

Post by gosc »

probuje znales w mm tego wrighta co jest nagroda 1k to wybranego skilu moze ktos podac jego coordy gdzie on sie znajduje prosze.

Pozdro
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Tankela znajdziesz siedzącego przy domku na prawo od skrzyżowania 3 ścieżek (z naralik, portland i wsc)...
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
jumbo_pl
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Sunday, 6.08.2006, 00:00
GG: 0
Location: Gliwice
Contact:

Potion qeust

Post by jumbo_pl »

Skoro umieszczane są tu poradniki do podstawowych questów, to chciałbym dorzucić kolejny.

Potion quest

Aby go rozpocząć udajemy się na Isla Prima do tawerny i rozmawiamy z tamtejszym NPC. Zleci ona nam sprawdzenie, czy dobrze dostarczyła towary do kilku jej klientów. Są to: Christopher z WSC, Michael i Erokin z VOTD, Liliana z Nordcan i Brogan z Portland.

Najpierw udajemy się do Christophera. Należy mieć ze sobą 10 minor healing.
Po zakończeniu rozmowy i daniu mu tych mikstur udajemy sie do VOTD.

Idziemy do General Store w VOTD i rozmawiamy z Michaelem. Następnie udajemy się do Erokina, który znajduje się koło wejścia do kopalni złota. Powie on nam, że jego zamówienie zostało pomylonne z innym.

Po rozmowie z Erokinem udajemy się do Nordcan i kierujemy swoje kroki do tamtejszego General Store. Należy Lilianie dać 15 mana potion.

Po tej rozmowie idziemy do Portland i rozmawiamy z Broganem (jest koło przejścia do Desert Pines). Okaże się, że to on dostał zamówienie od Erokina. Po rozmowie z Broganem udajemy sie na rozmowę z Erokinem. Po rozmowie z Erokinem możemy wrócić do IP na rozmowę z Recą.

W nagrodę za wykonanie questa dostaniemy Extra Mana Potion, Great Healing Potion oraz 1000 (1500?) expa do potion skilla.
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
jumbo_pl
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Sunday, 6.08.2006, 00:00
GG: 0
Location: Gliwice
Contact:

Post by jumbo_pl »

Co za pech. Myślałem ze skoro go nigdzie (tj. prawie nigdzie) nie ma to nikt o nim nie wie. Ale kompromitacja ;(

Następnym razem najpierw sie zapytam zanim cos napisze.
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

jumbo_pl wrote:Co za pech. Myślałem ze skoro go nigdzie (tj. prawie nigdzie) nie ma to nikt o nim nie wie. Ale kompromitacja ;(

Następnym razem najpierw sie zapytam zanim cos napisze.

hehe, spoko. Tak czy siak - dobra robota :P
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Guest
Gość

Post by Guest »

Kwiatkow w quescie taniej skory mozna normalnie uzyc wystarczy klikjac ppm zmienic kursor na USE i kliknac, bez mieszania w plikach.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

nom, był błąd w grze ale poprawili to już dawno temu, jak robiłem tego questa w maju 2006 już było ok,
ale w momencie gdy było to pisane pewnie jeszcze kwiatki nie działały.
Post Reply