Też chce do gildii... :]

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

ChocoAdi
Gość

Też chce do gildii... :]

Post by ChocoAdi »

Witam wszystkich!Chce wstąpić do tej gildi, ponieważ jestem POLAKIEM! :]
To chyba najllepsza polska gildia, więc chce w niej być :)Poznać sporo znajomych etc...... No teraz coś o sobie...Rl name: Adrian , jestem z WWA , lat 15 ;] co tu więcej pisać...gram w kosza ;] i ogólnie sport , blabla.....
No to teraz moja postać w EL:

Nick: ChocoAdi
attack: 14+
def: 15+
harvest: 21+
magic: 10+
summoning: 3+
manufacturing: 8+
Overall: 23+

(i ciągle rośnie! ;) )

magic, summoning i manu, niedawno zaczołem dlatego słabe i dlatego też a/d jest dosyć słaby.Potrafie leczyć itp. więc moge się przydać ;]
Mam nadzieje, że szybko rozpatrzycie ten wniosek i będę mógł się cieszyć złotym napisem obok nicka "PL" :]

Pozdro
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Wszystko fajne ale nie spelniasz jeszcze minimalnych wymagan skilla ;]
Guest
Gość

to znowu ja

Post by Guest »

widzisz trzeba tak jak ja miec 21 atak i 24 obrony i itak cie nie przyjma bo ktos powie ze zwinoles jego bagaz
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Re: to znowu ja

Post by Arcantris »

Anonymous wrote:widzisz trzeba tak jak ja miec 21 atak i 24 obrony i itak cie nie przyjma bo ktos powie ze zwinoles jego bagaz
a/d 21/24 tez nie spelnia jeszcze wymogow ;]
Creedka wrote: * Przyjmujemy osoby znające język polski i mające przynajmniej jeden skill (inny niż overall) >= 30.
Jeżeli chcesz dołączyć wcześniej, musisz mieć jeden skill na minimum 25 oraz rekomendację członka gildii PL.
I jeszcze jedno, jesli ktos sklada oficjalne podanie do gildi PL i w trakcie rozpatrywania tego podania dolacza do innej gildi to daje nam znak, ze rezygnuje z checi bycia czlonkiem naszej gildi <kierowane do kasi ;]>
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

tak tak Kasiu...na ironie z Twojej strony troche za pozno... radze zaczac wypowiadac sie na forum swojej gildii i tam sie madrzyc, bo tutaj nic konstruktywnego nie przekazujesz...no moze poza tym, ze lubisz namieszac, po czym miec pretensje.

Co do ChcoAdi:
Chlopaka poznalam, wydaje sie byc w pozadku, jesli nikt nie przylapal go na jakims niejasnym zachowaniu, to pozostaje nam tylko czekanie az podleveluje:)

Pozdrowionka,
Creedka.

Ps. aha, PL jest najlepsza polska gildia:)
Image
Choco
Gość

Post by Choco »

Fajnie, ale mam jeszcze jedno pytanko.Czy dla Was liczą sie tylko skille?"wymagany skill powyżej 25"...Ja mam teraz najlepszy 21, to jak będe kilka godzin siedział na kwiatkach i nic nie robił tlyko je zbierał i sprzedawał w sklepie to będę bardziej doświadcziny?Moim zdaniem to bezsensu.Nie chce się wtrącać do Waszych wewnętrznych spraw, ale chyba lepiej by było rekrutować ludzi spoko, takich z którymi można pogadać etc....Chyba rozumiecie o czym mówię? :)


Co do ChcoAdi:
ChocoAdi :F :]
Pozdro
Miłej gry w EL :P
Guest
Gość

Post by Guest »

a i jeszcze jedno: już mam prawie 6 lvl summoning :P hehe
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Choco wrote:Fajnie, ale mam jeszcze jedno pytanko.Czy dla Was liczą sie tylko skille?"
Jesli chcesz byc w gildi musisz cos reprezentowac, bo gadac to moze kazdy, ale to jest gra i tu tez trzeba spelnic te minimalne wymagania.
Choco wrote:Ja mam teraz najlepszy 21, to jak będe kilka godzin siedział na kwiatkach i nic nie robił tlyko je zbierał i sprzedawał w sklepie to będę bardziej doświadcziny
Wlasnie zamiast nic nie robic moglbys pojsc bic wilki itp. Bardzo nielubie jak ktos tylko harvestuje (ale to nie ja ustanawiam zasady) i jesli juz chcesz szybko nabic tego harvesta to idz na warzywa...
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Post by Hezzar »

Hmm. no nie wiem, jak ja zarabialem na Lilakach to siedzialem na kanale 1, czytalem encyklopedie, no i przegladalem elmanuals.com . I musze stwierdzic ze gdy juz skonczylem z lilakami moja wiedza na temat EL byla duza ;) A co do przyjecia ciebie, wygladasz na spoko goscia, nie slyszalem niczego zlego o tobie, jestem na tak. No ale lvlki bedziesz chyba musial podniesc :)
Last edited by Hezzar on Monday, 15.08.2005, 14:51, edited 1 time in total.
Guest
Gość

Post by Guest »

No tak ale ja nie mówie tylko o sobie.Jest wymagany skill 25 obojętnie jaki.ktoś może siedzieć ciągle na ważywach czy kwiatach i będzie spełniał warunki...
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Choco wrote:Czy dla Was liczą sie tylko skille?"wymagany skill powyżej 25"...Ja mam teraz najlepszy 21, to jak będe kilka godzin siedział na kwiatkach i nic nie robił tlyko je zbierał i sprzedawał w sklepie to będę bardziej doświadcziny?Moim zdaniem to bezsensu.
oczywiscie, ze bez sensu, dlatego jak ktos chce wejsc do PL majac jedynie harvest do 30podciagniety, nie ma szans. skill 30jest ustalony aby przez ten czas gracz zdazyl poznac gre. Nikt tu nie uwierzy, ze siedzac na kwiatkach w VOTD i sprzedajac je do kwiaciarni mozna dowiedziec sie czegos wiecej poza nowymi przeklenstwami polskich newbies.
choco wrote:Nie chce się wtrącać do Waszych wewnętrznych spraw, ale chyba lepiej by było rekrutować ludzi spoko, takich z którymi można pogadać etc
i do tego jest to forum i PM w grze...od zamieszczenia postu tutaj do momentu przyjecia dluga droga przed kandydatami, podczas ktorej kazdy gildiowicz moze wypowiedziec wlasne zdanie na temat kandydata..niejednokrotnie okazuje sie, ze sa dowody iz ta osoba nie bedzie 'ludziem spoko, takim z ktorym mozna pogadac etc". to tyle jesli chodzi o nasze wewnetrzne sprawy;)

Pozdrowionka,
Creedka.

Ps. Gratki summon levelu;)
Image
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Anonymous wrote:No tak ale ja nie mówie tylko o sobie.Jest wymagany skill 25 obojętnie jaki.ktoś może siedzieć ciągle na ważywach czy kwiatach i będzie spełniał warunki...
No i pokaze w ten sposob, ze mu zalezy na PL, bo inne gildie przyjmuja od 20 skilla i taki gosc musi sie oprzec pokusie ;]
ChoocoooPOWER:]
Gość

Post by ChoocoooPOWER:] »

Dobra przekonałeś mnie :P
Guest
Gość

Post by Guest »

A moge mieć tylko overall 25 by dołączyć?? :P
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

nie.
Image
Locked