Prozba

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Mazur
Gość

Prozba

Post by Mazur »

Witam :D Mam na imię Piotrek! Chciałbym wstapic do waszej gildii. Gram w ta gre od 2 miesiecy. Moje staty to 24 ataku 25 obrony 20 harvest i 10 magi. To sa moje najlepsze staty. Innych jeszcze nie rozwinolem ale napewno to zrobie! Mam nadzieje ze bedac u was uda mi sie to zrobic! Obiecuje ze będę wzorowym członkiem! Tylko to zalezy od was czy mi zaufacie! Mam nadzieje ze moja prozba zostanie pozytywnie rozpatrzona :) Z poważaniem Piotrek! [MazuR]
User avatar
kalisto17
PL-ka
PL-ka
Posts: 89
Joined: Tuesday, 6.09.2005, 21:01
GG: 0
Location: Skarzysko-Kamienna
Contact:

wow`

Post by kalisto17 »

nie wiedzialam ze bedziesz chcial tu wstapic:) moge powiedziec pare zdan na temat owego delikwenta ;) jest sympatyczny i raczej nie powinien sprawiac problemow tylko staty... ale ja mu w pewnien sposób ufam ;)
Watashi-wa Bakayaro...
...Gomen nasai....
Doshite??
Watashi wa anata o hontooni aishite imasu!
mazur
Gość

Post by mazur »

te zdiecie jest jeszcze sliczniejsze :) ty tez dzieki za poparcie :)
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Moim zdaniem:
MazuR ok
Miał jeden ojciec trzy cery...
mazur
Gość

Post by mazur »

dzieki :)))))))
Guest
Gość

Post by Guest »

Moje staty to 24 ataku 25 obrony

Edit :D POstarałem sie i juz 26 obrony!! oraz 25 ataku :D
MazuR
Gość

Post by MazuR »

Anonymous wrote:Moje staty to 24 ataku 25 obrony

Edit :D POstarałem sie i juz 26 obrony!! oraz 25 ataku :D
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

omg, ale te bledy....:/

Pozdrowionka,
Creedka.
Image
MazuR
Gość

Re: Prozba

Post by MazuR »

Mazur wrote:Witam :D Mam na imię Piotrek! Chciałbym wstapic do waszej gildii. Gram w ta gre od 2 miesiecy. Moje staty to 24 ataku 25 obrony 20 harvest i 10 magi. To sa moje najlepsze staty. Innych jeszcze nie rozwinolem ale napewno to zrobie! Mam nadzieje ze bedac u was uda mi sie to zrobic! Obiecuje ze będę wzorowym członkiem! Tylko to zalezy od was czy mi zaufacie! Mam nadzieje ze moja prozba zostanie pozytywnie rozpatrzona :) Z poważaniem Piotrek! [MazuR]
Nalezalem do gidii c$ odszedlem z wlasnej woli .
Guest
Gość

Re: Prozba

Post by Guest »

MazuR wrote:
Mazur wrote:Witam :D Mam na imię Piotrek! Chciałbym wstapic do waszej gildii. Gram w ta gre od 2 miesiecy. Moje staty to 24 ataku 25 obrony 20 harvest i 10 magi. To sa moje najlepsze staty. Innych jeszcze nie rozwinolem ale napewno to zrobie! Mam nadzieje ze bedac u was uda mi sie to zrobic! Obiecuje ze będę wzorowym członkiem! Tylko to zalezy od was czy mi zaufacie! Mam nadzieje ze moja prozba zostanie pozytywnie rozpatrzona :) Z poważaniem Piotrek! [MazuR]
Nalezalem do gildii c$ odszedlem z wlasnej woli .
mazur
Gość

Re: Prozba

Post by mazur »

Chcalem przprosic za pomylke jaka popelnilem :( nie wpisujac ze bylem w C$ ta pomylka byla przypadkowa , oraz za bledy i inne nie docagnieca ktore widac . DIEKI WSZYSTKIM ZA WSPARCIE
mazur
Gość

Post by mazur »

wiem ze moja pisownia nie jest idealna na co wilka sistra raczyla zwrocic uwage;) Tylko troche smotno tak samemu blakac sie po planszy:((( JAK ZDLALEM ZAUWAZYC MOJA CHEC PRZYSTAPIENIA DO PL WZBUDZA WIELKI ZAINTERESOWANIE NIE TRZEBA TAK DUZO PISAC WYSTARCZY TOWAZYSZE TRZY RAZY TAK :|
michaelo
PL-ka
PL-ka
Posts: 478
Joined: Sunday, 7.08.2005, 13:46
GG: 0
Location: Rudziniec 24 km od Gliwic
Contact:

Post by michaelo »

Hehe MazuR :P :P Kurcze ty tutaj?? :P Ja znam mazura jak wlsnego brata :P w koncu jest moim kuzynem :P :P No mazur potrenuj ta ortografie :P JAk dla mnie to mazur jest spoko :D nawet bardzo spoko :D Ja jestem na TAK :P Teraz wszyo zalezy od wysokij rady :P :P
User avatar
Grawius
PL-ka
PL-ka
Posts: 276
Joined: Monday, 1.11.2004, 13:28
GG: 0
Location: Myszków
Contact:

Post by Grawius »

hiehie szykuje sie rodzinka mozna sprawdzic jak to bedzie wygladasz jestem na male tak
Image
Image
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

no i ja jestem ZA....a pisownie to mu sie wytrenuje :P
Up the Irons!
Image

Image
Locked