przyjmiecie mnie do PL?????

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
agent
Gość

przyjmiecie mnie do PL?????

Post by agent »

Cześć! mam na imię hubert mieszkam 30km od lublina a moje Miasto nazywa sie Lubartów mam 11 lat moje staty obecnie to 18/19/11/15 wiem że małe ale sprubuje zrobić na wielkie.Akceptuje regulamin bede go przestrzegał i pomagał kumplom z gildi. moją pierwszą gildia właśnie może będzie pl :). Wybrałem ta gildie poniewarz jest tu duzo moih kolegów z kturymi sie zaprzyjaznilem i wiem jak będe w pl pomoga mi prosze o przyjecie do pl
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Już mi się nawet nie chce pisać... Jedyne, co mi się nasuwa to podnoszenie wymagań nie do 35 a do 40 :/
Ideą przyklejania tematów jest to, by każdy je widział, a jeśli go dotyczą - czytał! Ech.. Chyba przygotuje sobie jakiś okolicznościowy tekst, który będe tylko wklejać pod kazdym takim postem.
saper89
PL-ka
PL-ka
Posts: 196
Joined: Wednesday, 13.07.2005, 17:33

Post by saper89 »

caly post ladnie napisany, ale nie podales wszystkich swoich statow ani nie przeczytales dokladnie tego co bylo napisane wytluszczonym tekstem. wiec milo bylo, ale nastepny post jaki napiszesz to bedzie wtedy gdy osiagniesz jakis skill na 35. bye bye :>
User avatar
Nitager
PL-ka
PL-ka
Posts: 665
Joined: Friday, 29.10.2004, 14:37
GG: 0
Location: Rzeszów
Contact:

Post by Nitager »

villekpl wrote:siemka hcialbym dolaczyc do gildi PL zgadzam sie z regulaminem jusz niedlugo bede mial 11 lat mam staty 27/28/11/13 :D hcialbym dolaczyc do pl prosze o przyjecie do pl
interesuje sie sportem a najczesciej pilka nozna. moje gildie bylo to cs d&s =hc= mkvl ja nazywam sie naprawde hubert a villekpl to moje pzeudo do ruznyh gier. hce bys w pl poniewasz to najlepsza gidia w polsce i gdy ktos zobaczy mnie w pl to pomysli ze jestem super ok to tyle prosze o przyjecie do PL
Creedka wrote:Zgodnie z wola gildii (viewtopic.php?t=542) Villekpl nie zostal przyjety do PL.

Pozdrowionka,
Creedka.

Zostawiam wam ocene.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Dzieki Nitek za wyreczenie:) Post zamkiety, wymagania podniesione.

Pozdrowionka,
Creedka.
Image
Locked