podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
ZoLw
Gość

podanie

Post by ZoLw »

czesc mam naimie adrian gram w el juz z 6 mesiecy ale mialem 2 miesiace przerwy chce do was doloczyc poniewarz moje dawna gildia -av- sie rozpadla.moje staty to jak narazie a34 d 37 jestem co dopiero po resecie i dobijam caly czas overall.uwarzam ze wasza gildiaa jest super i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do was interesuje sie pilka nozna a w EL interesuje sie magia i atakiem i defens
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

zainteresuj sie tez ortografia bo jak czyta sie Twoje wypociny to oczy az chca wyskoczyc........poki co - NIE
Up the Irons!
Image

Image
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

Kolejny na którego brak mi słów ... napisze coś więcej dla Ciebie Zolwie .. jak tylko ochłone z wszystkich wrażeń jednego pieprzonego wieczoru ;( ...
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Pivek, gwiazdki bys wstawil chociaz. Poza tym Twoj post kompletnie nic nie wniosl, nie nabijaj wiec licznika.

Creedka.
Image
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Creedka wrote:Poza tym Twoj post kompletnie nic nie wniosl, nie nabijaj wiec licznika.
Chyba, że masz zamiar go przedytować gdy już ochłoniesz.
Co do kandydata: chcesz być w gildii, nie wazne jakiej, po prostu w gildii. Złożyłeś podania w kilku miejscach, nie postarałeś się nawet by się czymś różniły, poziom podania niski, tak merytorycznie jak i ortograficznie.
U mnie NIE
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Hejka

ostatnio mowilem ze bede sie w rekrutacji udzielal wiec sie udziele:

Kandydacie Ty nie chcesz byc w PL Ty chcesz byc w gildii wiec badz sobie w jakiejkolwiek byle nie w PL - jestem na NIE (ze wzgledu na forme posta oraz na skaldanie podan do kilku gildii rownoczesnie - nawet nie zmieniajac tresci)

*hint* Zalozenie swojej gildii to rowniez rozwiazanie - wtedy bedziesz w gildii

Pozdrawiam
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Nie. Bo robisz masówkę, żeby ktokolwiek w sumie Cie przyjął i takie tam, te same powody co u Kwasa.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

::nie:: -> gildia PL to nie jest jakaś tam gildia, która przyjmie wszystko ze światka EL, my mamy zasady, również wymagania -> spam na kilka forum równocześnie tym samym tekstem to już przesada.
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
Haldir
PL-ka
PL-ka
Posts: 108
Joined: Friday, 24.02.2006, 22:53
GG: 0
Location: okolice Krakowa

Post by Haldir »

Raby boskie jak patrze na twój post aż mi się płakać chce...też robie błedy,ale staram się poprawiać by nie popełniać ich znowu.....NIE
Image
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

Wliczając mnie, jest 8:0 na nie, reszta zapewne zagłosuje tak samo. Chyba mogę z czystym sumieniem zamknąć?
Honor the past, live the present, create the future.
Locked