Podanie do gildi

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Reptik
n00b
n00b
Posts: 16
Joined: Monday, 8.05.2006, 20:58
GG: 0
Location: Lubiąż

Post by Reptik »

Tupnij nogą, zrób focha, na pewno ludzie będą patrzeć na Ciebie przychylniejszym okiem...

A tak do rzeczy, to póki co przyjmuję postawę neutralną, ale jestem za tym, żeby przyjąć Cię na okres próbny, można by rzecz podwójny - z jednej strony my zobaczymy czy się nadjesz, z drugiej Ty zobaczysz czy odpowiada Ci nasz klimat. Wtedy wiele spraw powinno stać się jaśnejszych.

Pozdrawiam.
Lucjusz
PL-ka
PL-ka
Posts: 121
Joined: Thursday, 8.12.2005, 17:04
GG: 0
Location: Kraków

Post by Lucjusz »

Alric wrote:
Lucjusz wrote:
Kwas wrote:Harvest 26 Lucek.
harvest sie nie liczy
"(..) mające przynajmniej jeden skill (inny niż overall) >= 30. (..)"
"(..) Osoby starające się o przyjęcie do gildii muszą posiadać wymagany skill (co najmniej 25) (..)"

Harvest jest skillem innym niż overall, więc się liczy :P ;)
Widze ze sie zmienily zasady przyjec .... ale jak dla mnie to harvest i tak sie nie liczy ....

A, ze mam prawo wyrazic swoja opinie wiec to wlasnie robie :twisted:
Image
Remember this is first day of the rest of your life.
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Anonymous wrote:A poza tym nie powiedziałem że Jesteście bandą nierobów i sztywniaków.

Trzeba się czepiać szczegółów? Widzę że niektórzy czepiają się ich żebym tylko nie wstąpił w Wasze szeregi... Ale jak tak Chcecie...
To była jedna z ironii... a nie czepianie się ;). Twierdzenie ze niektorzy czepiaja się tylko zebys nie wstąpil w nasze szeregi jest troche przesadne. U nas jest ciągle pełno ironii używanych dla żartów, podtekstów etc.

Co do mnie kilka obserwacji:

Jeśli masz 10 lat to na siłę nie udawaj jakbyś miał lat 30. Przy nas nie trzeba się popisywać.

Jest to zdanie szczególnie ukierunkowane do Twoich wypowiedzi na 44, kilka razy już widziałam popisy z Twojej strony, ja ich nie popieram. I ode mnie to nie jest ironia. Masz 10 lat masz prawo być dzieckiem a nie na siłę popisywać się głupimi tekstami o seksie, używkach etc.

Również mam zastrzeżenia do Twoich odpowiedzi/zaczepek w stosunku do słabszych graczy.

Tyle ode mnie. Mówiłam że będę obserwować, obserwacje wypowiadam w momencie gdy minusy przekraczają u mnie pewną pulę. Osobiście naprawdę nie lubię gdy ktos się popisuje dla dopasowania, szpanuje etc by być zauwazonym jaki to nie jest czaderski.
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Ja jestem za przyjęciem na okres próbny.
Miał jeden ojciec trzy cery...
Guest
Gość

Post by Guest »

Masz racje Gretha przesadzam, a co do szpanerskich tekstów to o żadnym seksie nie mówiłem, a o używakch coś powiedziałem m.in to że zgadzam się z Tobą o tym paleniu bo poprostu nie rozumiem takich ludzi, co prawda to prawda mam 10 lat...

A co do popisów zawsze (no prawie) staram się rozśmieszyć towarzystwo i żeby to nie był taki zwykły kanał dla Polaków którzy co jakiś czas rzucą fajny tekst bo jeśli coś powiedzą dwie osoby to za nimi idzię cała reszta i przynajmniej ktoś Cię rozweseli na takim kanale jak np. straciłaś uzbrojenie na pk zawsze znajdzie sie ktoś kto Ci współczuje i ktoś kto chce wziąć DB :)

Także z tymi popisami może nie są one zawsze trafne ale liczą się też dobre chęci.... :]
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Mysle, ze okres probny sie nalezy:) Zglos sie do nas, gdy nabijesz staty, tylko postaraj sie nie zdenerwowac poprzedniej gildii odchodzac, a po chwili przystepujac do PL.

Pozdrowionka,
Creedka.
Image
Kacper B.
Gość

Post by Kacper B. »

Przepraszam że to nie czas ani nie miejsce mojego problemu, ale twierdze ze znajde tu potrzebną pomoc! Prosze pomóżcie mi! Nie wiem jak zmienić serwer, nie mam o tym zielonego pojęcia! Nie znam adresu serwera i nazwy! PLZ POMÓŻCIE! Albo na forum albo na gg:2832499
User avatar
Pillgrim
PL-ka
PL-ka
Posts: 85
Joined: Friday, 26.05.2006, 21:34
GG: 0
Location: Nysa

...

Post by Pillgrim »

...Kochać się w skargach jest rzecza niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

Image
Guest
Gość

Post by Guest »

Dzięki
Locked