hey :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Shen
Gość

hey :)

Post by Shen »

no więc tak no ten ....:>
mam na imie Cyprian, lat 18 i mieszkam w Bartoszycach...
hmm mam szczęście "bawić się" w el od lutego zeszłego roku (o ile odbrze pamiętam), moja była postać Duszek (możliwe że nie którzy z was pamiętają :P)...no tak jakby została porzucona bo musiałem kończyć gre z powodów osobistych ale wróciłem i się narodził Shen :D,
na pytanie "dlaczego PL?" jest ciężko odpowiedzieć, myśle że szukam tego czego nie znalazłem w CA$H, a "urzędowałem" najpierw w gildi Amber(*A*) i jak zapewne wiecie ostatnio w CA$H...no i jescze w PIGS ale to tak gościnnie 2dni :D... Myśle że spełniam wasze wymogi i zgadzam się z regulaminem(zasadami) gildi i będe starał się ich przestrzegać...

Proszę o poztywne rozpatrzenie mojego podania :P

Ave i ten teges...:> :arrow:
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Ja nie mam nic przeciwko (mój klient na essy;P).
A duchowe wcielenie pewnie ze pamietam :P
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

heh...szkoda ze wyjezdzam, zastane PL z Shenem w srodku, po prostu pieknie.

NIE!

Pozdrowionka,
Image
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Duszka oczywiscie, ze pamietam. Nawet trenowalismy razem a potem nagle zniknal... I fajnie sie dopiero teraz dowiedziec ze Ty to dawny Duszek o.O
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Jaclaw
PL-ka
PL-ka
Posts: 260
Joined: Saturday, 15.04.2006, 19:21

Post by Jaclaw »

kolejny noob
TAK :)
"Don't hit a man when he's down -- kick him; it's easier."
So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

Image
#GM from Creedka: Jac, kick meh hard plx plx plx
You kicked Creedka out of the guild!
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Nie mogę powiedzieć bym przepadała za Twoim zachowaniem na markecie etc... ogólnie nie masz za dobrej opinii w światku EL (prócz kupujących) stąd niezbyt mogę skłonić się do poparcia.
Nie wiem czy dobrze miec w gildii ogólnie kontrowersyjną osobę <ja wystarcze za 10 takich osób :> :P> -> ale także dosyć nielubianą przez część EL-owiczów.

No offence but.. ::NIE::
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

CharlotteS wrote:Duszka oczywiscie, ze pamietam. I fajnie sie dopiero teraz dowiedziec ze Ty to dawny Duszek o.O
bardzo fajnie, kiedys mi sie naraziles ^^, bylem wtedy takim samym n44bkiem jak i ty, to nie chcialo ci sie nawet przeprosic, pamietam jak sobie liczylem ze tylko 8-10h na dzien grasz wiec ja ze swoimi 16/dzien szybko ci odskocze i bede zabijal zawsze =p
pozniej zniknales i bylem troche smutny z tego powodu;/
ale juz wrociles;*)
poki masz green/blue taga nie moge ci nic zrobic, wiec lepiej tam zostan =p

btw: do Shena nic nie mam, moze dlatego ze znal mnie jak juz mialem spore staty i czul respekt, moze dlatego ze nasze rozmowy to byly glownie interesy, nie wiem
anyways:
w31c0m3 64ck Duszku =_=

eMPi
Image
Image
Image
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Hejka
nieczesto jestem na nie ale tym razem takie wlasnie jest moje zdanie.
Teoretycznie lepiej miec goscia ktory niszczy rynek u siebie w gildii bo moznaby latwiej conieco kupic ale nie chce zeby taka osoba byla kojarzona z gildia PL - gildia honorowa i z zasadami
wiec NIE!

pozdrawiam - gorzki

P.S Cree mam nadzieje ze nie dostaniesz zawalu jak wrocisz :-)
shen
Gość

Post by shen »

normalnie sznauje wasze zdania i opinie leczu uważam że słowa typu "niszczy rynek" są śmieszne 8), poprostu market to market..."wolny rynek" narzucając swoje ceny nie łamałem żadnych zasad...poza paroma osobami z waszej gildi nie spotkałem się z złą opnią, tylko u tych osób które też cośsprzedawały....handel to wojna, jeśli chcesz sprzedać musisz sprzedawać taniej, nie moja wina że ludzie nie wytrzymywali konkurencji z mojej strony
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Nah Shen ja akurat na markecie mało co sprzedaje -> Ty nie rozumiesz po prostu tego co tkwi w głęboko pojętej "zabawie" (czyt. grze).

Właśnie Twoje nastawienie, że to wojna, że to niby inni nie wytrzymali oraz ta upartość i pewność swojej wspaniałości (że udało Ci się etc bla bla bla) to mnie odpycha.

Poza tym zaniżając ceny podwyższałeś próg dla newbie -> którym i tak dośyć ciężko się rozwinąć na początku (nie wszyscy mają po 18 lat ani też nie walczą by wykopać innych ;) niektórzy grają dla przyjemności).
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
Haldir
PL-ka
PL-ka
Posts: 108
Joined: Friday, 24.02.2006, 22:53
GG: 0
Location: okolice Krakowa

Post by Haldir »

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć więc NEUTRAL
Image
Shen
Gość

Post by Shen »

Gretha wrote:Nah Shen ja akurat na markecie mało co sprzedaje -> Ty nie rozumiesz po prostu tego co tkwi w głęboko pojętej "zabawie" (czyt. grze).

Właśnie Twoje nastawienie, że to wojna, że to niby inni nie wytrzymali oraz ta upartość i pewność swojej wspaniałości (że udało Ci się etc bla bla bla) to mnie odpycha.

Poza tym zaniżając ceny podwyższałeś próg dla newbie -> którym i tak dośyć ciężko się rozwinąć na początku (nie wszyscy mają po 18 lat ani też nie walczą by wykopać innych ;) niektórzy grają dla przyjemności).
nie gram żeby kogoś wykopać, jeżeli jednym newbie utrudniałem to drugim tez pomagałem offerując tańszy asortyment, rozumie że to tylko zabawa i się bawie zarzuty są bezpodstawne moim zdaniem a wracając do wykurzania itd... przeczytaj post wyżej który zostawił MP
VampireVorador
PL-ka
PL-ka
Posts: 264
Joined: Wednesday, 5.10.2005, 08:42
GG: 0
Location: Valley of shadow and death

Post by VampireVorador »

Gretha wrote:Nah Shen ja akurat na markecie mało co sprzedaje -> Ty nie rozumiesz po prostu tego co tkwi w głęboko pojętej "zabawie" (czyt. grze).

Właśnie Twoje nastawienie, że to wojna, że to niby inni nie wytrzymali oraz ta upartość i pewność swojej wspaniałości (że udało Ci się etc bla bla bla) to mnie odpycha.

Poza tym zaniżając ceny podwyższałeś próg dla newbie -> którym i tak dośyć ciężko się rozwinąć na początku (nie wszyscy mają po 18 lat ani też nie walczą by wykopać innych ;) niektórzy grają dla przyjemności).
Za to masz ode mnie TAK, cenię sobie ludzi którzy nie boją sie grac po swojemu

ale za to napisał MP masz NIE więc razem neutral
Image
<<<created by Shivar , aproved ! by BloodSucker
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

krotko i tresciwie... NIE
Image
"Kto wie, kiedy moze walczyc, a kiedy niemoze, odnosi zwyciestwo"
Sun Tzu "Sztuka wojny"
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Znalam Cie tylko jako Duszka, o Tobie jako o Shenie tylko wiem ze slyszenia (na markecie nie bywam, rzadko cos sprzedaje sama, rzadko kupuje poza gidlia). Sama do Ciebie nic nie mam i moglabym byc na TAK, ale z tego co widze i slysze to obawiam sie, ze moglbys zepsuc tzw. ekonomie wewnatrz gildii czy jak to tam nazwac (teoretycznie dla mnie byloby lepiej kupowac cos taniej, ale... sama wiem jak to bylo jak sprzedawalam ringi i wkurzalam sie, ze ich cena idzie ciagle w dol, bo z oplacalnosnia robienia ich bylo kiepsciutko) a jak teraz masz wielu wrogow na samym poczatku to nie wrozy to nic dobrego i Twoj pobyt moze powodowac problemy i klotnie wiec dlatego jestem na NIE.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
Locked