Podanie do Gildii PL

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

tymek wn
Gość

Post by tymek wn »

Oczywiście , gdy pierwszy raz włączyłem grę i zobaczyłem pewnego THANATOSA z nazwą gildii PL już znałem mój cel.. Być w tej gildii :) , nie mógł bym zepsuć imienia gildii , przeztrzegać zasad także będę .
User avatar
Pillgrim
PL-ka
PL-ka
Posts: 85
Joined: Friday, 26.05.2006, 21:34
GG: 0
Location: Nysa

Post by Pillgrim »

Podanie na NIE, staty na NIE.

jak bedzie Ci zalezec na PL to wrocisz za jakis czas lepiej przygotowany.
...Kochać się w skargach jest rzecza niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

Image
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Gdyby to ode mnie zależało, to zgodziłbym się na przyjęcie na próbę, bo z samych postów na forum niewiele można wywnioskować. Piszę to jednak bez przekonania.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Nie znam Cie w grze, jakoś umknąłeś mi też na #44 (może dlatego, że rzadko tam bywam). Wiem o Tobie więc tylko tyle, ile przeczytałam na forum, a to nie nastraja zbyt pozytywnie do Twojej osoby. W tej chwili jestem na NIE.
Jeśli naprawdę zależy Ci właśnie na tej gildii, to poczekaj, podrośnij troche i za jakiś czas złóż podanie ponownie.
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

jestem zdecydowanie na NIE
Image
"Kto wie, kiedy moze walczyc, a kiedy niemoze, odnosi zwyciestwo"
Sun Tzu "Sztuka wojny"
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

No nie popisałeś się tym podaniem... a mówiłem żebyś poczytał posty innych i wyciagnał wnioski?
Lepiej skorzystaj z rady, zanim Cię ubiją ostatecznie, bo to co napisałeś to tylko z trudem można podciągnąć pod podanie :>
Honor the past, live the present, create the future.
User avatar
Borch
PL-ka
PL-ka
Posts: 210
Joined: Sunday, 17.04.2005, 14:50
GG: 0
Location: Zawiercie

Post by Borch »

tymek wn wrote:dlaczego tak ostro po mnie jedziecie ?

Na stronie gildii piszecie że przyjmujecie KAŻDEGO kto ma obojętnie jaki skill na 30 lub przynajmniej 25 z rekomendacją

jak znajde osobe która mnie zarekomenduję to mnie przyjmiecie ?
widzisz, po prostu ostatnimi czsasy namnozylo sie wiele osob ktore chca zostac przyjete do PL, a niestety duza czesc tych ludzi to potencjalne zagrozenie dla spojnosci i zachowania obecnego charakteru gildii. Informacja na stronie ponadto odsyla na forum gdzie jest wyjasnione dosc jasno, iz kazdy z minimalnymi skillami moze sie starac o przyjecie, a kazdy z czlonkow gildii pod taka prosba o przyjecie moze wyrazic swoja opinie (chociaz w przypadko glosow na nie wypadaloby rowniez sprecyzowac powod takiej oceny).

W grze cie nie spotkalem, a post ktory tutaj zostal umieszczony raczej malo mnie przekonuje - raczej moja rada byloby abys w obliczu dosc soporej liczby glosow na nie raczej jeszcze troche podszkolil sie i pozwolil sie lepiej poznac a za jakis czas ponowil swa kandydature i wtedy duza szansa na lepsze opinie.
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło" S. King
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

A ja na TAK.
Zaimponowal mi swada i tym, ze nie dal sie ebul Bertasowi zepchnac do defensywy.
Widzialem na #44, nie mam zlych wspomnien. Tym razem pewnie sie nie uda, ale tak trzymac:>
Afriel
Image
User avatar
Korushiku
PL-ka
PL-ka
Posts: 212
Joined: Saturday, 21.01.2006, 15:06
GG: 0
Location: Zabrze

Post by Korushiku »

Z jednej strony podanie jest tak badziewne, ze az boli, nie napisales nic od siebie. Nastawiles sie z gory na rekomendacje i to tez troche mnie odrzuca.
Z drugiej strony piszesz z sensem, nie boisz sie odpisac Bertasowi ;p.
Jestem neutralny, ale bede na tak, gdy napiszesz porzadne podanie, przedstawisz sie nam i dasz sie poznac.
Image
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Myślę, że jesli zalezy Ci na dołączeniu się do PL to podszkolisz staty i napiszesz porządne podanie za tydzien albo moze mniej/więcej. Całe to zamieszanie tutaj zbyt dobrze nie wygląda, po prostu podanie + to jak grasz w grze mówi o tym czy nadajesz się na członka PL czy nie, pierwsze skopałes a o drugim większość z nas nie ma pojęcia (nie wszyscy ciągle są online by móc Ciebie zauważyć), więc nic dziwnego że większość jest negatywnie nastawiona.

Zyskaj sympatie podaniem i grą a na pewno zyskasz członkostwo.

A i nie nastawiaj się na rekomendacje (w sensie by to nie była Twoja brzytwa której się chwytasz). Stat 30 to wcale nie tak dużo roboty, a dzięki niemu możesz sam się rekomendować.
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
tymek wn
Gość

Post by tymek wn »

Uprzejmie bym prosił o zamknięcię tego tematu lub usunięcię go z forum.
Wystartuje od nowa , przygotuje się i podanie będzie o wiele pożądniejsze :)
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

OK, podoba mi się Twoja postawa, jak by co to zaliczę to na plus :)
Zamykamy.
Honor the past, live the present, create the future.
Locked