podanie do PL

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
ARweNA
Gość

podanie do PL

Post by ARweNA »

Witam ma na imie irmina w el gram kolo 2 lat moje staty to sa wielkie lubie hodzić do szkoly i uczyc sie lubie jezyk polski i chistorie :lol: mialam z swiadtedzsto z padlskelm ale z polaka byladd 2 zovhad s mialam poprawne no to co creedka to moja kolezanka a Than to moj brejdak no to tyle pozdraiwam jak mnie nie przyjmiecie to bedzie slabo bo bede ruchgac ludzi .
pozdro irmina
nara all! nooby :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted:
LordBertas
PL-ka
PL-ka
Posts: 87
Joined: Sunday, 21.08.2005, 14:42

Post by LordBertas »

eh.. pewnie znowu jakis przygłóp (za przeproszeniem, ale taka jest prawda) sie podszywa...
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

Dziecko drogie, daj sobie spokój z naszym forum i poproś mamę, żeby ci włączyła dobranockę, kk?
Honor the past, live the present, create the future.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Tia, ciekawe komu sie nudzi... proponuję tu pozamiatać i zapomnieć o sprawie ;)
Locked