podanie?

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Nie podoba mi sie to w ogole. Podanie zalosne, co z tego ze staty wyzsze od wymaganych, tu nie o staty chodzi.
Poprawienie podania specjalnie dla nas? to nie my chcemy dojsc do gildii i to nie nas tutaj oceniaja, poprawienie podania bylo Twoja szansa na zrobienie lepszego drugiego wrazenia. moim zdaniem Ci nie wyszlo.

Pozdrowionka,
Image
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Porządne podanie zawierające wszystkie wymagane informacje (+coś od siebie mile widziane) jest dla nas dowodem na to, że dana osoba traktuje nas poważnie i zależy jej na dostaniu się do gildii. Podanie pisane na kolanie bez przejrzenia innych ani nawet przyklejonego postu (po coś on tam w końcu wisi) też o czymś świadczy...
Ode mnie NIE.
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie :( trudno
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

Jak dla mnie kandydat z racji swojego wieku nie powinien przystępować do naszej gildi.. czemu? .. ponieważ jeżeli nie rozumie podstawowych rzeczy to co dopiero w grze.

Wybacz kolego ale mój głos zupełnie na NIE ..

P.S. poszukaj na forum podań na które były same TAK, tylko ze względu na to że podanie było napisane bardzo przernie i na temat..

Są to podania zrobione zgodnie z wymaganiami w regulaminie, no i oczywiście troche kreatywności gracza.

Życzę miłego dnia .. :)
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
Donosiciel ;d
Gość

Post by Donosiciel ;d »

Heh wasz kandydat juz chyba sobie odpuscil i szuka innej gildii. Dzis chcial do *co*... ale ma za maly harv :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Donosiciel ;d wrote:Heh wasz kandydat juz chyba sobie odpuscil i szuka innej gildii. Dzis chcial do *co*... ale ma za maly harv :P
Dzięki za cynk, Arc :>


+1
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Hejka
normalnie nie moglem sie powstrzymac (na wypadek jakby jeszcze tutaj zaglanal)


Moja opinia : NIE

A dlaczego?? hmm a po co pisac dlaczego? ja wyznaje zasade krotko, zwiezle i na tamat

pozdrawiam - gorzki
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

bleh, podanie odrzucone.


Zamykamy.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked