Przelicznik wymaganych składników

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
ZjemCiHlep
Gość

Przelicznik wymaganych składników

Post by ZjemCiHlep »

Zastanawiałem się ile muszę nazbierać danych surowców by wykonać określoną ilość np. steel shieldów. Wpadłem na pomysł by pobawić się troche Excelem i zrobiłem taki prosty plik ze wszystkimi rzeczami. Teraz wystarczy wpisać w wybraną komórkę liczbę np. 1000 steel shieldów by móc się na starcie załamać, ile to będzie trzeba biegać ;)


Udostępniam go dla was i czekam na opinie, co poprawić i czy wogóle coś takiego jest przydatne

http://www.4shared.com/file/12435637/50 ... cznik.html



Pozdrawiam :)
ZjemCiHlep
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

A co to jest Excel ? Jak to coś uruchomić ? Bo ta stronka co podałeś chce mi tylko zapisać jakiś dziwny plik na dysku.
No i w czym to jest lepsze od tego http://sco.iostr.com/calc/
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

Kedri: bez przesady. Mnie Firefox od razu proponuje otwarcie tego w OpenOffice. A arkusz jest zupełnie przyzwoicie zrobiony.

Pozdrawiam

Chryzopraz
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Nie powiem, całkiem przyjemny przelicznik, chociaż ja zwykle jak coś potrzebuję to produkuję własne :) Zarówno stronka hostująca plik jak i sam arkusz excela (do otwarcia w jakimkolwiek pingwinowym albo i nie odpowiedniku tegoż) czysty - można spokojnie wypróbować :)
Moim zdaniem dobra robota, może się komuś przydać, dzięki za podzielenie się ;)
Ma jeszcze tę zaletę, że zlicza surowce potrzebne na kilka różnych przedmiotów, np. steel chainy i jakieś miecze.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

spoko, tylko żartowałem ;)

Ale bardziej przydała mi się stronka, mam wreszcie gdzie wrzucać pliki zamiast trzymać to na swoim serwerze, np mapy.4shared.com
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

A stronka faktycznie fajna, na przykład jak się e-booków szuka *podgwizduje pod nosem*
Locked