Podanie.

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Koke
Gość

Post by Koke »

Ja się pytałem conajmniej, a nie najwyżej, bo chyba tak zrozumiałeś :P Ale zbieracza zostawiłem, zbyt żmudna praca x] Zacząłem pykać w atak i def =] Taki woj będzie :P
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Koke wrote:Ja się pytałem conajmniej, a nie najwyżej, bo chyba tak zrozumiałeś :P Ale zbieracza zostawiłem, zbyt żmudna praca x] Zacząłem pykać w atak i def =] Taki woj będzie :P
Co najmniej 3 znaki.

Co jest zreszta napisane przy tworzeniu nicka. Ale to przeciez powinienes znalezc sam.
Image
Koke
Gość

Post by Koke »

Hmmm, to trochę dziwne, że "Koke" się nie dało. Coś pisało, ale nie pamiętam, zresztą ja się nie uczę angielskiego i nie wiem zbytnio co to znaczyło :P Coś tam już wiem, ale niewiele...

A, sprawdziłem, pisze tak:

Error: This character name is already talken.
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Post by Faflok »

Po prostu jest juz taki nick :)
Koke
Gość

Post by Koke »

A, mam pytanie dotyczące tutorial questa :P :

Ile kwiatów wystarczy zebrać? 1? max?
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Koke wrote:A, mam pytanie dotyczące tutorial questa :P :

Ile kwiatów wystarczy zebrać? 1? max?
Po jednym z każdego rodzaju, a potem zanieść do storage.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Rok juz prawie minął od kiedy robiłem tego questa ale wydawało mi się że trzeba 10 każdego rodzaju.
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Kedrigern wrote:Rok juz prawie minął od kiedy robiłem tego questa ale wydawało mi się że trzeba 10 każdego rodzaju.
Zle pamietasz. Akurat Tutorial Quest jest opisany zarowno w ww. poradniku jak i na oficjlanym forum Eternal Lands (moge zle pamietac :D)
Image
Koke
Gość

Post by Koke »

Na poradniku jest (na stronie nie znalazłem ;p), ale nie pisze ile trzeba kwiatów, oraz źle pisze o tym zabijaniu królików i bobrów (trzeba po 10, a pisze, że 20), ale już nie ważne, dzięki za chęci :P Nazbierałem po 5 sztuk kwiatów, bo pamiętam, że jakoś tak gadał ten tutorial npc... Teraz idę pograć i pocieszyć nowym mieczem, zbroją i hełmem (jeszcze nie zdążyłem wypróbować, bo musiałem zaraz po zdobyciu do kościoła lecieć).
LokietekPL
Gość

Podanie

Post by LokietekPL »

Witam wszystkich serdecznie.Zawsze chciałem być w waszej gildii i dalej chce myślę że z upływem czasu dostanę się do was:D. A oto kilka słów o mnie:
Mam 13 lat (nie za dużo ale i nie za mało:D). Interesuje się sportem. Dużo czasu spędzam grając w Eternal. Mam poczucie humoru
-Gram już jakiś czas(2 miesiące) mój nik w grze to Lokietek
-Na początku gry znalazłem bardzo miłego gracza który mi wytłumaczył na czym gra polega i co trzeba robić
-Z czasem nauczyłem się grać i wiem co i jak lecz jeszcze nie wiem wszystkiego
-W grze chcę być wojownikiem i najbardziej skupiam się na a/d a resztę nie mam na niższym poziomie ale teraz zabiorę się za inne skille
-Szybko się uczę (jeśli czegoś się dowiem i będzie to dla mnie korzystne to to zapamiętam i w dalszej rozgrywce wykorzystam)
-Już nie wiem co napisać jeśli wy wiecie to chętnie wam napisze.

Pozdrawiam całą gildie i życzę powodzenia w dalszej grze oraz aby wasza gildia (może kiedyś i moja) rozwijała się i aby była na pierwszym miejscu. PS Lokietek
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie.

Post by Kwas »

Z głównej strony naszego forum:

"n44b0r

Rekrutacja zamknięta."

Innymi słowy podania już nie obowiązują, dostać można sie do nas jedynie jeśli zostaniesz zauważony, zrobisz dobre wrażenie i ktoś uzna, że fajnie byłoby Cię zaprosić. Na razie jesteś na etapie zauważenia, będziesz pod obserwacją. Nie licz na zbyt wiele, bo ostatnio raczej nowej krwi nie szukamy, ale kto wie...
Image
Locked