Podanie.

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Koke
Gość

Podanie.

Post by Koke »

Witam wszystkich serdecznie. Mam 12 lat (wiem, pewnie mało, jak wszędzie... Ehh, niektórzy myślą, że jak młody to głupi), ale myślę, że nie. Łaziłem se po necie z nudów i znalazłem gierkę Eternal Lands, myślę - zobaczę, może jest jakiś klanik Polski? Jest! No to spróbuję się dostać:
- dopiero zaczynam swoją przygodę z EL
- być może zechcecie mnie później, bo jeszcze grać nie umiem
- szybko się uczę (ogólnie z pomocą w tydzień załapię większość opcji w grze)
- co jeszcze napisać? odpowiedzcie co mógłbym jeszcze opisać - z chęcią opiszę, choć podejrzewam, że i tak później będę mógł się dostać do Waszego klanu
- nikt mi nie pomagał tego pisać (nawet nic - na przykład sławny Firefox 2.0+, którego używam, ale nie potrzebuję poprawiania błędów ortograficznych, których nie robię)
- gra mi się dopiero ściąga, bo niedawno ją znalazłem :P

Pozdrawiam, Koke. Czekam na odpowiedzi - nieważne czy negatywne czy pozytywne - oceniajcie sprawiedliwie :)
Koke
Gość

Edit:

Post by Koke »

Po przeczytaniu regulaminu - mówiłem, że się nie dostanę :P Będę musiał jakoś najpierw poznać zasady gry i pograć, zdobyć wymagany skill i dopiero się dostać, ale mam pytanie, które często zadaję klanom w grach MMORPG - czy jest może jakiś rodzaj postaci, który jest Wam potrzebny? Mogę taką postać rozwinąć i wspomagać klanowi...
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Jako, że się zreflektowałeś, to myśle, że karne podbicie wymaganego skilla do 30 Cie ominie, ale o mało co. Skill to jednak nie wszystko, czego trzeba by dostać się do PL. Tak jak wspomniałeś - zwracamy uwage na wiek, więc będziesz musiał zrobić na nas naprawde dobre wrażenie by się dostać. Jeśli zaś chodzi o jakąś konkretną postać, to raczej wszystko jedno, rób co Ci się najbardziej podoba.

Ps.
W EL są gildie, nie klany.
Image
Koke
Gość

Post by Koke »

Dobra, dobra zgoda. Nigdy nie musiałem nikomu coś pokazywać, żeby mnie przyjęto, ale skoro trzeba... A gildia i klan to prawie to samo :P Taka mała pomyłka. A myślę coś o summonerze, ale wiesz... Nie znam się zbytnio na grze i bym sobie na jakiejś Polskiej stronie poczytał, jeżeli takowa jest.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

http://elpl.pl/ - i miłej lektury życzę :)
Adresu strony Ansha nie pamiętam, więc niech w/w sie nie smuci, że go pominęłam.
Koke
Gość

Post by Koke »

Cool, dzięki. Poczytam i se zacznę grać.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Lotheneil wrote:Adresu strony Ansha nie pamiętam, więc niech w/w sie nie smuci, że go pominęłam.
http://www.elporadnik.prv.pl/
Nie wiem tylko na ile aktualny jest Anshowy poradnik.
Image
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Klan - ród spokrewnionych lub spowinowaconych ze sobą osób lub też związek osób wspierających się i mających wspólne interesy.

Fajna z nas rodzinka, lecz bylismy, jestesmy, bedziemy GILDIA.

Zgodnie z regulaminem : se zamykamy.

Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Temat zostawimy, bo Koke moze potrzebowac jakichs rad, ale przeniesiemy go do dzialu visitors:)
Jesli Koke nadal bedzie chcial wstapic do PL (po osiagnieciu wymaganego skilla) to zlozy podanie w n44borze.

Pozdrowionka,
Image
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Strona Ansha jest o kant tylka roztrzas:)
@Jio
w dużej części gier mmorpg gildia jest równoważna klanowi (patrz na przykład lineage 2). Dodatkowo pojawiają sie zrzeszenia clanów - alianse/unie.
Mozna wiec wnioskowac, ze Koke mial juz stycznosc z innymi grami on-linowymi i stad taka a nie inna terminologia.
(Nie pamietam czy w CO sa gildie czy klany :> )
Last edited by Anshar on Friday, 6.04.2007, 16:05, edited 1 time in total.
Image
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

gildie, a poza tym, to ostatnio oblookalem twoj poradnik i jest calkiem aktualny :)

eMPi
Image
Image
Image
Koke
Gość

Post by Koke »

No, grałem (i szybko zapoznałem się) w te gry (MMO)RGP przez neta:

- Mu Online (tylko i wyłącznie serwy prywatne)
- Diablo II Lord of Destrudnion (Battle.Net, wciąż mogę grać, mam konto, ale mi się nie chce (uaktualniam tylko ten głupi limit 3-miesięczny)
- Tibia (baaaaaardzo krótko, global i serwy prywatne)
- Lineage II (tylko serwy prywatne :] krótko, bo się coś zwaliło) <- ktoś już o tym wspominał :]

tyle pamiętam...

A co do EL - narazie wybrałem drogę zbieracza ziół i mam 1/3 wymaganego skilla (10 lvl harvest), przydały się te stronki, bez nich nie wiedziałbym jak opuścić IP =]
Koke
Gość

Post by Koke »

Ups, zbieracza* (nie tylko ziół :P), narazie skorzystałem z dobrych zysków kwiatowych z kwiaciarni i się nazbierało ponad 200 gc, to pewnie dla większości z Was mało, ale ja nie wiem jeszcze jak w EL jest z kasą :]
A i dodam, że w każdej z podanych wyżej gier grałem dobrze (wysokie lvle były(oprócz tibii...), moim zdaniem wysokie)
Koke
Gość

Post by Koke »

A, i mam pytanko, dziwne - ile można conajmniej liter w nazwie dla postaci? Koke się nie dało, Koke_Pol też, więc musiałem zrobić Koke_Poland i teraz głupio wygląda :/
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

16 znakow bez spacji;
do innych znakow niz litery; tzn. imiona: Koke_poland_pwnz0r jest juz niedopuszczalne - z kilku przyczyn :)

Lineage][ to bardzo przyjemna gra - wlasnie na prywatnych serwerach:) To juz wiem skad 'klan' a nie 'gildia' :>
Image
Locked