hmm

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
karem
Gość

hmm

Post by karem »

ja poprosze o zdjecie mnie z pk list.
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

A ja mam ochotę na pizzę.


BTS: Na jakiej podstawie?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

powody zeby zdjac Karema z PK listy-
1 70 Manu
2 Nie chodzi po PK
3 poprawil sie (chyba)
Powody zeby nadal mial miejsce na PK liscie:
1 Ma 70 manu i za to go nienawidze :D

Wiem ze to nie zadne glosowanie ale ja za zdjeciem :D
Karem
Gość

Post by Karem »

hmm powiem tak.nie chce zebyscie widzieli we mnie wroga.wiekszosc z was znam i mam dobry kontakt.jesli nie usuniecie mnie z tej listy - kk.nie ma sprawy,ale tak jak powiedzial old -ja po pk i tak nie chodze ,a poza tym poprawilem swoje stosunki wzgledem pl.W zwiazku z czym mysle ze moj nick na tej liscie nie ma sensu bytu.robie dla was zbroje i conajmniej dziwnie to wyglada.mozecie miec zal -rozumiem - zachowalem sie nie stosownie.prosze jednak o rozwazenie słow które tutaj padly i rozwiazanie tej niezgrabnej sytuacji.pozdrawiam - Karem
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

http://img341.imageshack.us/my.php?imag ... 22uor6.jpg

nie.

a jesli sie zmieniles na prawde, to lepiej to udowodnic czynami niz prosic bezpodstawnie o zdjecie z pk listy. malo to honorowe.
Image
Karem
Gość

Post by Karem »

nie.

a jesli sie zmieniles na prawde, to lepiej to udowodnic czynami niz prosic bezpodstawnie o zdjecie z pk listy. malo to honorowe.
Pewien moj znajomy kiedys powiedział "błądzić rzecz ludzka". Powody dla ktorych znajduje sie ten post przedstawilem. Jesli zatem gm najwiekszej polskiej gildii (bez cukru) uwaza ze jest to prosba o bezpodstawne zdjecie z pk listy to ok - pozdrawiam (btw 69 manu old ale tytanowki bronzy i steel sety juz robie takze ;)
User avatar
Korushiku
PL-ka
PL-ka
Posts: 212
Joined: Saturday, 21.01.2006, 15:06
GG: 0
Location: Zabrze

Post by Korushiku »

Dla mnie to smieszne, ze Karem jest na pk liscie, a PLki zamawiaja u niego sprzet. Dlatego nie wiem czym sie przejmujesz, skoro i tak nie ma z tego powodu konsekwencji ;p
Image
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Wydaje mi sie, ze Karem sie zmienil i nie ma sensu zeby zajmował miejsce na naszej PK liscie i tak on po PK nie chodzi...
User avatar
handa
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Wednesday, 23.03.2005, 15:49
GG: 9693012

Post by handa »

Według mnie powinien zostać na liście PK i chętnie bym się rozpisała dlaczego tak uważam, ale on sam musi pojąc co tu jest nie tak...
()...()
( "." )
(")_(")
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Witam

Wiec:
wiem ze ostatnio malo zagladam ale niestety praca mnie wykancza (fizycznie) i czasu brakuje jednakze:
Karem wrote:robie dla was zbroje i conajmniej dziwnie to wyglada
imho conajmniej dziwnie to wyglada ze PL zwraca sie o robienie czegokolwiek (w tym wypadku zbroi) do kogos z PK listy. Twojej winy tu raczej nie ma - bo Ty masz expa i cie to nie interesi kto Ci zlecenie daje, natomiast trzeba by sie zastanowic KOMU dajemy zlecenia. Na PK zasluzyles bez 2 zdan ale imho nie zasluzyles sobie na zdjecie z listy a wytlumaczenie "bo wam robie zbroje" jest dla mnie zalosne (ok bede szczery do bolu - podobnie jak dawanie Ci zlecen przez ludzi ktorzy powinni Cie na PK liscie miec)

a stara prawda glosi ze: duzo latwiej sie na PK list dostac niz z niej zejsc - pracuj pokaz ze sie zmieniles i jak naprawde Ci zalezy to po Twym zachowaniu sami cie z tej zlist sciagniemy - chociaz z 2giej strony po co?? skoro na PK nie chodzisz a i tak u Ciebie towar zamawiamy

pozdrawiam - gorzki

P.S wiem ze moze to wygladac jak atak na PL ale napisalem to co mysle

EDIT (bo mi sie nie chce posta klepac - ide spac:P)
raz: czytaj mojego posta miedzy wierszami
dwa: to po jakiego grzyba zakladasz posta o zdjecie z PK listy jesli nie chcesz pokazac ze na to zaslugujesz?? skoro Ci na tym nie zalezy to ja juz nic nie rozumie - po co ten post?? pamietaj ze to Ty go zalozyles a nie my cie prosimy "mozemy Cie zdjac z PK ?"
trzy: @Koru's post: "Dla mnie to smieszne, ze Karem jest na pk liscie, a PLki zamawiaja u niego sprzet. Dlatego nie wiem czym sie przejmujesz, skoro i tak nie ma z tego powodu konsekwencji ;p" to wlasnie gorzej o PeeLkach swiadczy niz o nim.
Last edited by Gorzki on Wednesday, 1.08.2007, 17:34, edited 1 time in total.
Image
Image
Image
karem
Gość

Post by karem »

wytlumaczenie "bo wam robie zbroje" jest dla mnie zalosne
chcialbym zauwazyc ze nie prosze sie o zdjecie z pk listy" poniewaz robie wam zbroje"- nie odbieraj tego jako argument.chcialbym zaznaczyc tylko to iz obecna sytuacja jest smieszna i jesli tak ma byc ok.Ja moge na tej pk list byc .Chcialbym tez podkreslic ze nie mam zamiaru pokazywac jak bardzo sie zmienilem bo nie o to tu chyba chodzi - prawda? koru dobrze ta cala sytuacje ujal.widac ze zrozumial sens tego posta -dzieki bez odbioru :D
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Gorzki nawet jak nie jest wyspany to potrafi cos dobrze ujac i chwala mu za to :)
to ja zamkne moze.
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Jeszcze nie wiem jak ja to zrobię, ale podpiszę się nogami, na suficie, stojąc na rękach... (a nawet na jednej) pod postem Gorzkiego.


P.S.
plx, PeeLki, zaglądajcie na PKliste, i pamiętajcie, że my tam nikogo za darmo nie dopisujemy, a już na pewno nie po to, żeby mu robić reklamę jego usług. PK lista to lista osób która podpadła Gildii, nie Radzie. Pomagając im (zdobywać free exp np.) stajecie przeciw reszcie PeeLek.

Manuerów w gildii przecież też mamy. A na poziomie ich umiejętności zaważa fakt, że zamiast do nich, idziecie do... ludzi z PK listy :/
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked