Nabor/rejestracja

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Qiu1
Gość

Nabor/rejestracja

Post by Qiu1 »

Czesc,
tak sie placze po swiecie EL od 2 miesiecy i widze, ze duzo graczy nalezy do gildii. Wybor jest duzy, moja znajomosc na ich temat niewielka, ale czasami jakies plotki w ucho wpadna. Wasza Gildia PL ma dobra opinie u graczy anglojezycznych, na 44 wole sie nie pytac w tak "powaznym" temacie. W kazdym badz razie chcialbym zlozyc podanie o przyjecie, a widze ze od paru miesiecy nie zasiliscie szeregow "swieza krwia". Rekrutacja pisze ze zamknieta jest, aktywowac mojego konta na forum nikt nie chce, wiec podania napisac nie moge, ale jak to sie mowi "kto nie puka do drzwi, temu nie otworza". Wiec pukam.

Pozdrawiam
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Nabor/rejestracja

Post by Kwas »

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że gildia przechodzi w status invite-only, czyli nie dostaniesz się, o ile Cię nie zaprosimy ;) Inna rzecz, że przywitanie się u nas na forum to dobry sposób na pokazanie się i zwrócenie na siebie uwagi. Bardzo możliwe, że teraz PeeLki zaczną zwracać na Ciebie uwagę i jeśli się spodobasz, kto wie, może kiedyś dotrze do Ciebie zaproszenie...
Pozdrawiam ;)
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Nabor/rejestracja

Post by Creedka »

Kolega mnie zaintrygowal swoim ladnym postem, postanowilam wiec PMnac.
Po okolo godzinie rozmowy stwierdza sie, ze:
jest kulturalny, sympatyczny, potrafi nawet tworzyc logiczne zdania wspolrzednie zlozone!!!!
Gral dosc dlugo sam, ale z checia zaczerpnalby wiedzy specow...tych chyba u nas dostaek, nie bedzie wiec z tym problemow.
Zdanie o 44 ma takie jak 99% PeeLek, znaczy do ogolnego poziomu #gm powinien sie wpasowac.
Jest powaznym, pracujacym czlowiekiem po studiach nie mowiacym "nie" zlotom, a w ostatnia gre gral ponad 3 lata :)

obiecal, ze nie bedzie sie czepial poprawianiu bledow i, o ile nie bedzie na harv afku, bedzie bral udzial w zyciu #gm'owym gildii

Dzis juz pytalam o zdanie gildii, jutro wieczorkiem pytanie powtorze. w razie jakichkolwiek pytan, piszcie tutaj.

Pozdrowionka,
Image
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Re: Nabor/rejestracja

Post by gel3k »

ja mam pytanie, czy kolega gra do późna w nocy? :p bo o tej porze to już się nuda robi...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Nabor/rejestracja

Post by BloodSucker »

Nudno Ci? PMuj Tommira, niech Halszke reaktywuje, będziesz miał z kim gadać do późna... ba! Halszka będzie dłużej online niż Ty!
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Qiu1
Gość

Re: Nabor/rejestracja

Post by Qiu1 »

gel3k wrote:ja mam pytanie, czy kolega gra do późna w nocy? :p bo o tej porze to już się nuda robi...
Dla mnie pozna godzina to jest 24, polnoc wybija, pora przeniesc sie do swiata duchow.... eee znaczy realnego, by rano z wypoczetym umyslem snuc sie do pracy.
Locked