Zakładanie konta O.o

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Gość
Gość

Zakładanie konta O.o

Post by Gość »

Mam problem z zalozeniem konta.Uruchamiam gre ,klikam na New Character i nic!
Nie wiem czy gra sie zacina w tym momecie czy co ,czekam az sie cos pojawi ,a tu ciagle to samo. Jest jakiś inny sposob na zalozenie konta?
Ewentualnie czy moge kogos prosic o zalozenie dla mnie konta?
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Karolus »

A nie masz przypadkiem info o zbanowaniu IP (taki czerwony napis po "Connecting to server..."?
to może być powodem że nie możesz połączyć się z grą
Gość
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Gość »

Raczej nie mam bana ,poniewaz jeszcze niegdy nie grałem w gre xp Jak jest jakas łatka ,patch ,dodatek... to ja poprosze o link moze akurat to coś pomoże :)
Nadal gra mi sie zacina w momecie klikniecia na opcje "New Character" dlatego prosiłbym jakiegos admina o założenie mi konta(o klimatycznym nicku) i przesłanie passow na GG 3126046.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Kwas »

A jaką rasę wybrałeś? Tylko ludzie, krasnale i elfy są za darmo, za pozostałe trzeba płacić i gra nie puści Cię dalej jeśli tego nie zrobiłeś.
Druga sprawa: czy gra sie zawiesza (tak, że nic nie działa i na nic nie da sie kliknąć), czy tylko sam przycisk "dalej"?
Bana możesz mieć nawet jeśli jeszcze nie grałeś, szczególnie jeśli masz neostrade (swojego czasu banowali całe zakresy IP, więc może i na Twój trafiło).
Co dokładnie jest na ekranie?
Image
Guest
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Guest »

Kwas wrote:Druga sprawa: czy gra sie zawiesza (tak, że nic nie działa i na nic nie da sie kliknąć), czy tylko sam przycisk "dalej"?
Właśnie gra się zawiesza jak klikne na "New Character" ,myszka działa ,ale nic nieda sie zrobic:/

Mam internet radiowy ,osoby majace neta od tego samego dostawcy co ja maja to samo IP zewnetrzne:( Jednak z tego co mi wiadomo nikt nie gra/ł w ta gre.
Umieszcze dwa screeny jeden z mometu wlanczania sie gry a drugi tuz po kliknieciu na New Cha...
Image
Image
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Kwas »

Z tego co widać na obrazkach to albo masz słabą kartę graficzną albo stare sterowniki.
1. Ściągnij i zainstaluj nowe sterowniki do grafiki (tylko wcześniej wywal stare)
2. Jeśli to nie pomoże, wejdź w folder Moje dokumenty\Eternal Lands\main i znajdź w nim plik el.ini.
W tym pliku znajdz linie:
#poor_man= 0
i zamień ją na
#poor_man= 1
zapisz pliki i spróbuj jeszcze raz uruchomić gre.
Image
Guest
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Guest »

Ad.2
Nie mam takiego pliku w folderze Moje dokumenty\Eternal Lands\main
Ad.1
Sterowniki zainstalowałem ,ale nic nie pomogło.

Może ktoś z adminów załozy mi konto ;)
Guest
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Guest »

Gość wrote:Ad.2
Nie mam takiego pliku w folderze Moje dokumenty\Eternal Lands\main
Ale znalazłem w innym folderze ten plik i zmieniem go ,ale nic to nie dało.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Creedka »

Mateusz wrote:Może ktoś z adminów załozy mi konto ;)

zalozenie konta nic Ci nie da, bo imho to system Ci gre wywala. jesli sie jednak upierasz, to ja Ci stworze jakiegos chara, ale nie zdziw sie, jesli bedzie caly zielony, a na imie bedzie mial Bono :P
Image
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Kwas »

...i będzie kobietą :)

Moja diagnoza - za słaba karta graficzna lub coś mocno porąbane w ustawieniach komputera.
Image
Guest
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Guest »

Gość wrote:zalozenie konta nic Ci nie da, bo imho to system Ci gre wywala. jesli sie jednak upierasz, to ja Ci stworze jakiegos chara, ale nie zdziw sie, jesli bedzie caly zielony, a na imie bedzie mial Bono :P
Niech sie nawet nazywa Jajko ,jak cos to moje GG 3126046 ,sprobuje sie na niego wbic jak podassz mi login i hasło.
Gdyby sie nie udało to daruje sobie El :/
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Hezzar »

User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Kwas »

...i co z tym Hez? :)
Image
Gość
Gość

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Gość »

Ja wiem co;) Próbowałem wszystkich podsunietych mi sposobów ,ale nie udało sie :/
Jeżeli ktoś cos wymyśli nowego to moje GG podałem wczesniej;p
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: Zakładanie konta O.o

Post by Hezzar »

Kwas wrote:...i co z tym Hez? :)
Chcialem mu podac linki do sterownikow ktore moze by zadzialaly, ale nie moglem przeslac przez gg wiec na szybko podalem tutaj. Caly problem lezy w sterownikach ktore nie maja obslugi OpenGL. Nie mogl nigdzie znalezc dokladniejszych informacji na temat karty graf. tzn modelu, a z nazwy ktora mi podawal ciezko bylo znalezc cos konkretnego :/
Locked