Przeczytajcie

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Damian
Gość

Przeczytajcie

Post by Damian »

Proszę was chociaż przeczytajcie!!!
Cześć nazywam się Damian i chciałbym do was dołączyć wiem że nabór jest tylko poprzez zaproszenie ale bardzo chciałbym być w tej gildii a jakoś nie jestem widoczny. Gracz Reptik mówił żebym napisał podanie chociaż żebym spróbował dostać się jakoś a jeśli komuś zależy to będzie próbował. Skoro już tak pisze to może napisze coś o sobie. W EL gram już jakiś czas mam a/d 36/38 i teraz rozwijam alchemie mam 26 lvl. Gildią PL interesuję się już jakiś czas. Wcześniej byłem w 2 gildiach Kupa i \|/ odszedłem przez bardzo małą obecność członków. Bardzo miło mi się czytało wasz regulamin jest fajny i mógłbym się do niego dostosować. Proszę o rozpatrzenie mojego podania lub wypowiedzenie się na jego temat.

Pozdrawiam wszystkich mój nik w grze to Lokietek
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Przeczytajcie

Post by Creedka »

Wyraze swoja wlasna subiektywna opinie, prosze, zeby nikt nie traktowal tego jako opinii calego PL.





PL jest dla wybranej garstki osob, ktorym na prawde zalezy na WLASNIE TEJ gildii. nie JAKIEJS gildii, a wlasnie tej.

Ty byles w trzech co najmniej (ostatnio miales taga gildii byki. przypominam, bo widze, ze sam zapomniales). dodatkowo kilka dni po tym, jak usilnie probowales namowic nas na przylaczenie Ciebie, zlozyles podanie do Swin.

jak dla mnie to jestes ksiazkowym przykladem kogos kto chce do gildii. po prostu gildii. PL to nie miejsce dla Ciebie.
Image
Damian
Gość

Re: Przeczytajcie

Post by Damian »

W byki chciałem tylko pomóc założyć gildię koledze. Dla mnie ta gildia jest jak skarb najlepsi gracze z polski i nie chce być w niej od tak. Tamte gildie były moimi pierwszymi nie wiedziałem na czym polega jeszcze ta gra. Teraz jak już wiem więcej i obserwowałem gildie to widziałem ilu jest tutaj graczy i jakich. No a w tamtym to byłem ale choćby nawet to był tam 1-3 aktywnych członków. Taka gildia to nie gildia. Często spotykam graczy z waszej gildii.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Przeczytajcie

Post by Creedka »

slodziles nam, slodziles tu http://www.pigs.fora.pl/podania-o-przyj ... i,863.html teraz znowu slodzisz nam.

zdania nie zmienie, ale moze innych przekonasz.
Image
Guest
Gość

Re: Przeczytajcie

Post by Guest »

Przyznaję się nie powinienem tak postąpić to był duży błąd ale przecież nie będę przez całe życie cierpiał z powodu 1 błędu. Chociaż powinniście mi dać szansę taki jakiś kurs sprawdzający, próbny okres czy coś w tym stylu niech każdy się wypowie co o tym sądzi i się okaże czy mnie chcą czy nie.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Przeczytajcie

Post by Kwas »

O tym, co powinniśmy, a czego nie, decydujemy sami :)

Podpisuje się wszystkimi odnóżami pod postami Creedki. Składasz podania do wszystkich jak leci, wszystkim słodzisz i ściemniasz. Szkoda, że nie napisałeś ile masz lat, może tym razem (tak by nie odbiegać od średniej naszej zgredziarskiej gildii) wymyśliłbyś coś w okolicach 20-30? :P
Poza tym podanie słabe i jakoś tak "give mi fri gild plx plx" pachnie..
Jedyne co w nim widziałem to:
a) że jesteś strasznie dumny ze swojego a/d
b) że PL jest fajne bo jest w nim dużo ludzi i zapewne łatwiej by się Tobie grało jakbyś u nas był.
Problem w tym, że te dwie rzeczy są dla mnie akurat najmniej istotne.
Image
User avatar
Hajko
PL-ka
PL-ka
Posts: 73
Joined: Monday, 1.10.2007, 22:27
GG: 10530619
Location: Tychy

Re: Przeczytajcie

Post by Hajko »

Przeczytałem forum Świntuchów.
Wniosek - nie, nie dyskutujmy.
Podumowanie Kwasa jest kwintesencją, wróć za 10 lat.
[23:39:24] #Ig [ladyblue:*UK*] many thanks Hajko for saving my guildies DB :)
[23:39:44] #GM from Hajko: ha ale jezdem
[23:40:03] #Ig [ladyblue:*UK*] nice to have such honest players :)
Reptik
n00b
n00b
Posts: 16
Joined: Monday, 8.05.2006, 20:58
GG: 0
Location: Lubiąż

Re: Przeczytajcie

Post by Reptik »

Pmowałem trochę z Lokietkiem i choć może nie jest to najostrzej zatemperowany ołówek w piórniku i czuć że jeszcze młody, to ylfia intuicja mówi mi, że mogli by z niego ludzie wyrosnąć. Kolega trochę zamotany i kilka dość istotnych błędów zdążył popełnić, ale sam za młodu nie lepsze cyrki odstawiałem, więc jestem w stanie to zrozumieć. A, że ostatnio mam dobry humor to optowałbym za jakimś okresem próbnym - wskazanie drzwi z ewentualnym dodaniem motywacji w postaci kopa na zadek, to jakiś specjalny problem nie jest, więc ja się wyłamię i będę za.
Image
Damian
Gość

Re: Przeczytajcie

Post by Damian »

Dzięki Reptik za kilka miłych słówek:)
szogun
Gość

Re: Przeczytajcie

Post by szogun »

Damian wrote: No a w tamtym to byłem ale choćby nawet to był tam 1-3 aktywnych członków. Taka gildia to nie gildia. Często spotykam graczy z waszej gildii.
tu sie akurat mylisz bo ostatnio i u nas na gm pusto bywa wiec : "taka gildia to nie gildia"
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Przeczytajcie

Post by Wloczykij »

Żeby nie wyglądało to jak plagiat, bo poniższe słowa w pełni popieram:
Creedka wrote: jak dla mnie to jestes ksiazkowym przykladem kogos kto chce do gildii. po prostu gildii. PL to nie miejsce dla Ciebie.
to wyjaśnię co-nieco.


Piszesz Lokietku że w EL grasz jakiś czas, ale Twoje statystyki wskazują raczej krótki staż w EL, więc orientację w tej grze, masz prawdopodobnie skromniutką.

Piszesz Lokietku:
Dla mnie ta gildia jest jak skarb najlepsi gracze z polski i nie chce być w niej od tak.
ale jednocześnie składasz podanie do innej gildii, wychwalając ją jak możesz.

Piszesz Lokietku:
Przyznaję się nie powinienem tak postąpić to był duży błąd ale przecież nie będę przez całe życie cierpiał z powodu 1 błędu.
ale uważasz, że za błędy konsekwencji być nie powinno (ciekawe, odcięte palce jakoś nie odrastają :)

Ty Lokietku szukasz gildii, jakiejkolwiek gildii, by móc obnosić się jej TAGIEM i mieć z kim sobie pogadać, a tu zaczyna się konflikt interesów, bo my chyba takich osób nie szukamy.

Z mojej strony: aktywny sprzeciw (aktywny tzn. im bardziej będziesz nalegał tym bardziej będę przeciwko).
Nie wykluczam, że kiedyś (teoria względności jaki musi upłynąć ekwiwalent czasu) jest możliwe, że zmienię zdanie ale chwilowo słowa w/w podtrzymuję.
Locked