hmm.. kali chciac do gildii... :P

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
darkei
Gość

hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by darkei »

Witam szanowna społeczność Eternalowej Polski ;)

Stosując sie do instrukcji naboru rozpiszę się w punktach w niej podanych.

1. ... chcialbym cos napisac, naprawde chcialbym ale taka pustka w mózgu że sie nie da ;)
no dobra Zbyszek w dowodzie napisane jest bo sprawdzilem, napisali rowniez ze z podkarpacia a dokladniej z huty krzeszowskiej, kolor oczów niebieskie, grupa krwii 0rh+ w przypadku nagłej śmierci wyrażam zgode na transplantacje organów, z wójtem sie nie znam ale on też ma coś wspólnego z organami co na dowodzie potwierdzone jest! czyta dalej... sex: m, republic of poland, urodzony zima 1985 roku i w sumie to tyle z dowodu, prawo jazdy kategorii B, samochód stara ukraińska Tavria ale przynajmniej prywanta ;)
Pijący i palący student kończący licencjat z socjologii (nie pytajcie nie bylo wyboru) absolwent technikum elektronicznego o profilu sieci i systemy komputerowe, operator obrabiarek numeryczcnie sterowanych, staż w zakładzie kamieniarskim 2 sezony (liczba wykonanych nagrobków: około 60), staż w tartaku u wujka tez ze 2 sezony, członek Ochotniczej Straży Pożarnej, z zamiłowania fotograf amator, przypałowiec..

2. staż w EL wg. pierwszego loga: 63360 minut ;)
stats: att:33 def:38 harv:38 alc:28 mag:17 pot:18 man:13 cra:13 i tyle! (poprawe obiecuje w ciągu najbliższych 3 lat)

3. Dlaczego EL? bo HezZ mnie nakrecił a jak mnie ktoś na coś nastawi to uparcie dąże do tego. Poza tym szacun dla PL'ki i tyle! jak trzeba bedzie to tak jak obiecałem całe C2 na kolanach przejde aby wyrazić mój szacunek i uwielbienie dla PL (dajcie wazeline bo cieżko mi idzie wlazenie wam w tylek :P )

4. Zasady czytałem, zrozumiałem, do świadomości przyjąłem - przestrzegac obiecuje, za wybryki słowne po pijaku z góry przepraszam.

5. Inne gildie mi nie znane, zaproszenia miałem do bykow, smoków i innych cudaków ale kichac na nich zeby sie bardziej nie wyrazac ;)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.

Pozdrawiam.
szogun
Gość

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by szogun »

jesli czytales n44bor to wiesz ze juz nie prowadzimy :P czyli masz u mnie minus
za to calkiem ciekawie sie to czytalo to mozna dac plusa
wychodzi na to ze dla mnie jestes na zero i mozna dac ci 2 szanse wiec zobaczymy co przyszlosc przyniesie
darkei
Gość

Post by darkei »

Wiem ze rekrutacja jest zamknieta ale Hezz powiedzial ze i tak warto napisac zeby chociaz ludzki sie posmiali a na gildii i tak mi zalezy (bardzo ;)).
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by gel3k »

tak sama grupa krwi :p organy mogą się przydać bo za niedługo bedę miał w garści prawko kat. A ;d
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by BloodSucker »

Stosując sie do instrukcji naboru rozpiszę się w punktach w niej podanych.
Jakiej instrukcji? Jakiego naboru? My prowadzimy nabór? Od kiedy?? Nie pamiętam żeby słowa "rekrutacja zamknięta" zniknęły spod działu n44bor.
Inne gildie mi nie znane, zaproszenia miałem do bykow, smoków i innych cudaków ale kichac na nich zeby sie bardziej nie wyrazac ;)
No tu się chwali.

Rekrutacje mamy zamkniętą, więc: nie*


*W tej chwili.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by Kwas »

Za to ślad w pamięci pozostał, więc kto wie, może jak sobie na Ciebie popatrzymy, poszpiegujemy co tam w grze wyprawiasz, to sami po Ciebie przyjdziemy.. :)

Mi podanie całkiem odpowiada. Fakt, że nabór zamknięty, no ale Hez Cię nasłał, więc jesteś usprawiedliwiony ;)
Pozdrawiam.

ED: Jakby Hez za Ciebie osobiście zaręczył Twoje szanse zdecydowanie by wzrosły...
Image
darkei
Gość

a jednak kali przezyl i idzie dalej :P

Post by darkei »

Witam ponownie ;)

Faktem ze "podanie" pisalem troche na "cyku" i gdzies w trakcie pisania zapomnialo mi sie napisac ze rozumiem ze nabor zamkniety ale o to chodzilo zeby sie posmiac i slad jakis zostawic bo jak narazie duzo sie nie odzywam ani na kanale ani wogole co wynika wlasnie z tego ze koncze licencjata i nie mam zbyt wiele czasu na EL a wiec narazie pozostaje mi Harv do bolu ;)

Hezzem tez sie nie chce wyslugiwac bo czemu ma za mnie zareczac? Wystarczy ze bardzo duzo mi pomogl na poczatku dzieki czemu gry nie zaczynalem od niemowlaka tylko od 6 letniego dziecka (tak na oko :P )
Mnie sie nie spieszy wiec zamierzam sam troche powalczyc o invitation :)
Jak sie nie uda w ciagu 15 lat to bede jezdzil po polsce (ze zjarana psycha, wola zemsty i duza iloscia roznego rodzaju srodkow odurzajacych w organizmie) i was szukal hehe :P:P

Pozdro dla wszystkich :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: a jednak kali przezyl i idzie dalej :P

Post by Creedka »

darkei wrote:Jak sie nie uda w ciagu 15 lat to bede jezdzil po polsce (ze zjarana psycha, wola zemsty i duza iloscia roznego rodzaju srodkow odurzajacych w organizmie) i was szukal hehe :P:P
oooo... a my wlasnie mielismy wczoraj mini zlot PeeLek we Wroclawiu, a kilka dni wczesniej w gorach siedzielismy i zamki palilismy... jezdzic za nami chcesz, znaczy ze sie nadajesz swirze^^

Oczywiscie zajmij Ty sie na razie poznawaniem PeeLek, bez tego nie da rady. ja na zachete wrzuce krotki wycinek z naszej rozmowy, moze zachce sie jakiejsc PeeLce Ciebie pomeczyc :)

[22:44:27] [PM from darkei: mialem marzenie zeby sie dostac do waszej gildii ale hezz powiedzial mi ze trzeba byc pozadnym czlowiekiem i juz odpada :P]
[22:44:48] [PM to darkei: rotfl!]
[22:45:00] [PM to darkei: to Ci pojechal^^]
[22:45:12] [PM from darkei: zebys wiedziala hehe ;]
[22:46:37] [PM to darkei: zasady gildii sa na forum, warto przeczytac :) jak dalej bedziesz mial takie marzenie to bedziemy gadac ;)]
[22:48:14] [PM from darkei: obiecalem ze spozadnieje to raz a dwa ze sie jeszcze podszkole a na koniec odbede pielgrzymke na kolanach po calym c2 jako oznake szacunku dla was ;D]
[22:49:18] [PM to darkei: hahahhaha!:D]
[22:49:23] [PM to darkei: omg, mocne :)]
[22:50:24] [PM from darkei: mysle ze najdluzej zejdzie mi z tym zeby spozadniec ale sie postaram moge sie pochwalic ze juz 2 dni piwa nie pilem :P:P ]
[22:51:09] [PM to darkei: i Ty chcesz do PL?]
[22:51:15] [PM to darkei: *dopija zubrowke*]
[22:51:31] [PM from darkei: niech jeszcze napisze ze z gwinta ;]
[22:52:05] [PM to darkei: naaaah...z sokiem :)]
[22:52:17] [PM from darkei: kurcze musialem cos zle zrozumiec (biegnie do sklepu po piwo) :P]
[22:52:23] [PM to darkei: hahahahaa]

tak, wiem... ort :P ale i tak dobre :D
Image
darkei
Gość

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by darkei »

dzieki za dobre slowo Creedku ;)
a ort'y musze tlumaczyc moim pochoodzeniem (zabita dechami dziura do ktorej cywilizacja naprawde powoli dociera ;)
i wrodzonym analfabetyzmem nad ktorym juz parenascie lat pracuje :P (i bede pracowal dalej :)

ps. po zacytowanej rozmowie wiedzialem juz ze alkoholizm to dobra rzecz i nie musze sie jej pozbywac :P
dlatego jesli kiedys kitne po wypiciu osmiu win (slodkich, wieloowocowych), wina spadnie na osobniczke wiadoma :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by BloodSucker »

Naaaaaah, wina spadnie na Karolusa ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by Kwas »

darkei wrote:dzieki za dobre slowo Creedku ;)
Omng, *Creedko, omng! ;)
Image
darkei
Gość

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by darkei »

Tobie Kwasu też dzieki :P
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by CharlotteS »

Creedek też fajnie brzmi ^^
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by Creedka »

Creeeeeeeeddkuuuuuuuuuuuu a dibu dibu dauciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://youtube.com/watch?v=_RgL2MKfWTo

jak nauczysz sie to spiewac to ja Cie wpuszcze bez ich zgody :P a pozniej sama uciekne^^
Image
darkei
Gość

Re: hmm.. kali chciac do gildii... :P

Post by darkei »

hehehe widzialem ;) juz jakis czas moda na Ken-li panowala :P
a nauczyc sie spiewac nie mam zamiaru.. predzej w wykonaniu Mariah Carey ;P
wiem ze zdarzy mi sie kaleczyc jezyk zarowno ojczysty jak i zagramaniczny ale do takiego stopnia sie nie posune ;)
a ja i tak wole fristajlo http://youtube.com/watch?v=kOROsJyNqrA
gosc przynajmniej na pierwszym wystapieniu pokazal klase! a pozniej zrobili z niego male pika pika dla potrzeb konsumpcyjnych :P
Locked