Dzień dobry.

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Post Reply
Truskawa69
Gość

Dzień dobry.

Post by Truskawa69 »

Witam Was wszystkich.
Parę osób, które grają dłużej na pewno kojarzą mnie negatywnie. Moje nicki ( sprzed 5-7 lat?) -Cohen, dawno temu te_de, Volken i ostatni Ricenwind

Ja dzisiaj zwracam się do Was z prośbą. Myśląc, że nikt nie ma mi za złe za to co się działo (choć nadal uważam, że trochę niesłusznie) ' za dzieciaka'. Jako, że mam aktualnie Internet z netii ze zmiennym IP podejrzewam, że to jest przyczyną tego, że nie mogę się zalogować i wrócić na forum E-L i do gry.

I tu moja prośba, czy mógłby ktoś w moim imieniu zapytać o umieszczenie mnie na whitelist i zapytanie o konto sprzed 2 lat o nicku Ricenwind.

Pozdrawiam,
Kuba Trzaskawka
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Dzień dobry.

Post by Karolus »

Sprawa jest bardzo prosta, załóżnowe konto na forum PL i z niego wyślij posta o dodanie do WL.

PS. zmienne IP nie ma nic wspólnego z brakiem możliwości zalogowania, może poprostu banika zarobiłeś ;)
Truskawa69
Gość

Re: Dzień dobry.

Post by Truskawa69 »

Nigdy nie dostałem informacji o banicji tego konta, a przez długi okres czasu od ostatniego logowania zmieniłem dostawcę Internetu, router, wszystko, czyli IP się zmieniło, a stworzyć nowej postaci nie mogę :-) Moglibyście szepnąć słówko gdyby dało rade o tym, byłbym wdzięczny :-)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Dzień dobry.

Post by Karolus »

Nie musisz tworzyć nowej postaci w grze, a nowe konto na forum EL, i z niego proś o WL.
Dużo lepiej będzie widziane to przez mod team, niż jeśli ktoś inny będzie o to prosił, zwłaszcza jeśli w przeszłości zdarzyło Ci się narozrabiać troszkę ;)
Post Reply