Przyjażni :)

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

mr00wka
Gość

Przyjażni :)

Post by mr00wka »

witam wszystkich czytajacych :)

Jak mi zostalo wskazane przez jednego z czlonkow waszej gildii nie znajdujemy sie na liscie przyjaciol. Wnosze zatem propozycje dodania nas (~SV~) do tejze listy :) dla sformalizowania istniejacych stosunkow
User avatar
Gen_Axis
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Monday, 28.11.2005, 01:02
GG: 0
Location: Kłodzko/Wrocław

Post by Gen_Axis »

siur... lol (ironia)

NIE !!!


*nawet jeśli ten sojusz przejdzie, mnie nie liczcie, zawsze znajde jakiś sposób, żeby paru ubić
Last edited by Gen_Axis on Friday, 4.08.2006, 23:27, edited 2 times in total.
XOR Army !
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Nie mam nic przeciwko. Z gildia nie mamy chyba zadnych konfliktow wiec czemu nie ??
To jest moje zdanie i jestem na duze...
!!!TAK!!!
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Rada PL zdecyduje na temat ewentualnej przyjazni/alliance.

Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
Guest
Gość

Post by Guest »

Gen_Axis wrote:siur... lol (ironia)

NIE !!!


*nawet jeśli ten sojusz przejdzie, mnie nie liczcie, zawsze znajde jakiś sposób, żeby paru ubić
Wspaniala postawa... lol (sarkazm)
User avatar
Gen_Axis
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Monday, 28.11.2005, 01:02
GG: 0
Location: Kłodzko/Wrocław

Post by Gen_Axis »

Byś się przynajmniej podpisał... co za wieś.
Gilean wrote:Ale nie wszyscy mozemy byc tacy idealni.
Możemy, wystarczy tylko chcieć... ale cóż, jak to mawiają: 'nie chcieć' to gorzej jak 'nie móc'. Chociaż w sumie nie dotyczy spammerów.
Last edited by Gen_Axis on Saturday, 5.08.2006, 14:21, edited 1 time in total.
XOR Army !
Gilean
Gość

Post by Gilean »

Nie tyle wies co roztargnienie. Ale nie wszyscy mozemy byc tacy idealni.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

eh jak dzieci...
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

jio_bob wrote:eh jak dzieci...
pff! to ja zabieram swoją łopatkę i ide na własne podwórko! ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Gilean
Gość

Post by Gilean »

Dalem sie glupio sprowokowac, przepraszam za to. Niestety, ataki na moich przyjaciol tylko dlatego, ze nimi sa, dzialaja na mnie jak czerwona plachta na byka i jest mi bardzo trudno utrzymac jezyk za zebami.
Raz jeszcze przepraszam za niepotrzebne slowa.

Z wyrazami szacunku,
Gilean
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

zalosne to:/

co do propozycji: to Rada w przeciagu kilku dni podejmie decyzje co z ta nasza przyjaznia zrobic, wiec mr00wka stay tuned;)

Pozdrowionka,
Image
mr00wka
Gość

Post by mr00wka »

Gonna say it in English since most of our guildies can't read Polish :P


First of i was pointed out that we are not in friendly list by one of PL members and also i was given reason why to have it formal. Also i was told the way to do it and thus reacted.

Gen_axis you sure have the right to have your own oppinion, shame you state it in such pitifull manner, the more pity Gilean fell for it. At least he had enough guts to act like a man after it.

I don't NEED to be on any list or have any formal pact to be friendly to you. I was, am and will be friendly since i have friends in PL :) imho being in this list only makes the current relations formal.


Thanks Jio and Cree for fast reply :)


--
mr00wka of ~SV~
User avatar
Gen_Axis
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Monday, 28.11.2005, 01:02
GG: 0
Location: Kłodzko/Wrocław

Post by Gen_Axis »

mr00wka wrote: First of i was pointed out that we are not in friendly list by one of PL members and also i was given reason why to have it formal.
No i słusznie, z waszej gildii lubię 2 osoby, 2 szanuję, reszta jest do wycięcia z bardzo różnych powodów, więc formalizowanie 'przyjaźni' Tobie jak zauważasz nic nie daje, za to ja dostanę pewnie zakaz bezpośredniego atakowania gildii...
mr00wka wrote: Gen_axis you sure have the right to have your own oppinion, shame you state it in such pitifull manner, the more pity Gilean fell for it. At least he had enough guts to act like a man after it.
Akurat Ciebie szanuję, więc się czepiał nie będę. Co do reszty... uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Nie mam zwyczaju reagować jak jakiś gówniarz, jak również przeginać w drugą stronę i odpisywać jakimiś zbiurokratyzowanymi przydługimi pismami jakbym był jakąś komisją europejską na każdego posta...
Ten był wyjątkiem gwoli wyjaśnienia.
mr00wka wrote: I don't NEED to be on any list or have any formal pact to be friendly to you. I was, am and will be friendly since i have friends in PL :)
Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?
mr00wka wrote: imho being in this list only makes the current relations formal.
Ta.. patrz początek.

Pozdrowienia dla mr00wka i trzym się.
XOR Army !
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

hello all

After a little discussion among our Council members and some of our PKers, PL has decided to legalize our long-lasting relationship with ~SV~ and to make it official that ~SV~ is our friend ;)

and now let's go and have a drink to celebrate this:)

Regards,
Image
mr00wka
Gość

Post by mr00wka »

Creedka wrote:and now let's go and have a drink to celebrate this:)
\o/ sure, drink is just what i need. Just say when (in katowice of course :P) and we go have one, or two, or.... more ;)
Locked