Witam

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Rexius
Gość

Witam

Post by Rexius »

Witam PLowiczki i PLowiczow!

Jako ze ze stony PL nie spotkala mnie zadna przykrosc a wrecz przeciwnie - bardzo pomocni gracze ktorzy sa mili i pomocni (lol maslo maslane ale fajnie brzmi :P) to chcialbym przedewszystkim podziekowac ale takze podzielic sie pewnym doswiadczeniem jakie mnie spotkalo - czyt. przestrzec

Otoz proponuje zwracac baczniejsza uwage przy kontaktach z osobnikiem o nicku Timbol - powod?? Oto on:

zwazywszy na moj niski alch lvl (noobem jestem i gram od niedawna) dalem w/w osobnikowi materialy (wlacznie z pofami) na 1k he (sobota wieczor), powiedzial ze wyrobi sie w godzine ale po uplywie tego czasu stwierdzil ze musi wyjsc (byla jakas 23.20 ale kazdy ma prawo prowadzic nocne zycie wiec podszedlem do tego ze zrozumieniem) i ma narazie 600. umowilismy sie ze da mi te 600 a reszte w niedziele ok poludnia. Od sobotniego wieczoru spotkalem go dopieero dzis w grze (wtorek) i jakos nie bardzo odpowiada na PM i na moje zapytania na #44 (na pm nie ma tej slawnej fast odpowiedzi "im away ....." czyli stawiam ze jest przy kompie)

W sumie to mniejsza o straty (400 he to jakies 2,8k) chcialem tylko odwdzieczyc sie za okazana mi pomoc wiec - uwazajcie :-))

Pozdrawiam - Rexius

P.S jesli uwazacie to za zasmiecanie forum to spoko nie miejcie skrupulow i deletnijcie :-))
Rexius
Gość

Post by Rexius »

EDIT

witam ponownie

nie wiem czy gosciu odwiedza to forum - moze mu ktos powiedzial ze takie cos naskrobalem - nagle sie odezwal ze jest (odp na moj pm sprzed jakis 3 godzin) i oddal he - sorki za zamieszanie ale nie chcialem aby ktos z was mogl pasc ofiara jakies nieuczciwosci

pozdrawiam

P.S jako gosc nie mam prawa editu to musze nabic posta ;) (skoro oddal to nie chcialem pozostawic posta bed sprostowania)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

mimo wszystko oko na delikwenta miec bedziemy, a Tobie dziekujemy za cynk;)

Pozdrowionka,
Image
VampireVorador
PL-ka
PL-ka
Posts: 264
Joined: Wednesday, 5.10.2005, 08:42
GG: 0
Location: Valley of shadow and death

Post by VampireVorador »

a mi sie wydaje że Rexius mógł nastraszyć delikwenta że jak mu nie odda materialów to doniesie na niego do PL co tez uczynił dzieki czemu odzyskał materiały :D
Image
<<<created by Shivar , aproved ! by BloodSucker
Rexius
Gość

Post by Rexius »

Wiatm

Chcialbym conieco wyjasnic

Po pierwsze: nie straszylem goscia ze nasle na niego PL bo i jak bym mogl go straszyc jak nawet w PL nie jestem?

Po drugie: delikwnet nawet nie wiedzial o tym ze mam zamiar posta napisac gdyz nie widzialem powodu dla ktorego mialbym go o tym informowac - postanowilem dzialac a nie mowic

Po rzecie: zaszlo chyba jakies niporozumienie - nie podoba mi sie slowo "doniesie" na niego do PL - slowo "doniesie" ma negatywny wydzwiek a mi chodzilo nie o o zby powiedziec - buuu on mi zabral killnijcie go - tylko o przestroge bo nie chcialem zeby PL ucierpiala w kontaktach z owym graczem. Jak mniemam "doniesie" zostalo tu uzyte zuplnie przypadkowo i nie w zlej wierze ale postanowilem sprostowac :-)

Pozdrawiam - Rexius
User avatar
Korushiku
PL-ka
PL-ka
Posts: 212
Joined: Saturday, 21.01.2006, 15:06
GG: 0
Location: Zabrze

Post by Korushiku »

Zamiast donos powiemy abuse ;)
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Rexius wrote:Wiatm

Chcialbym conieco wyjasnic

Po pierwsze: nie straszylem goscia ze nasle na niego PL bo i jak bym mogl go straszyc jak nawet w PL nie jestem?

Po drugie: delikwnet nawet nie wiedzial o tym ze mam zamiar posta napisac gdyz nie widzialem powodu dla ktorego mialbym go o tym informowac - postanowilem dzialac a nie mowic

Po rzecie: zaszlo chyba jakies niporozumienie - nie podoba mi sie slowo "doniesie" na niego do PL - slowo "doniesie" ma negatywny wydzwiek a mi chodzilo nie o o zby powiedziec - buuu on mi zabral killnijcie go - tylko o przestroge bo nie chcialem zeby PL ucierpiala w kontaktach z owym graczem. Jak mniemam "doniesie" zostalo tu uzyte zuplnie przypadkowo i nie w zlej wierze ale postanowilem sprostowac :-)

Pozdrawiam - Rexius
Ale czemu Ty sie tlumaczysz? VampireVorador zazartowal w swoj, specyficzny lekko, sposob i tyle;) sie nie ma czym przejmowac, a VV moglby wrocic do EL jak juz sie na forum uaktywnil;)

Pozdrowionka,
Image
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

hejka

spoko, gosciu moze nie zna poczucia humrou VV a "tlumaczenie" mozna usprawiedliwic tym ze nie chce byc posadzony o to ze nie daje sam rady, "placze" jak mu sie krzywda dzieje oraz kapuje na innych po to zeby "podlizac" sie badz co badz jednej z najsilniejszych :skromny: gildii EL

takie jest moje zdanie :-)

pozdrawiam
Guest
Gość

Post by Guest »

Oj tam :)

Timbek to dobry chłopak. To, że nie odpowiadał to akurat nic dziwnego u niego, bo on tak jak i ja, praktycznie nie wylogowuje, postać zazwyczaj gdzieś sobie siedzi i czeka na powrót do domu :)

A co do opóźnienia. Jeśli w godzinach wieczornych, to jego lagi i lagi EL się kumulują i zazwyczaj wchodzi wtedy w stan zwany "k.r.icą", wtedy nie radzę PMować tylko cierpliwie czekać, aż on, jego linux i jego łącze zaczną znowu grzecznie współpracować. Człowieka trafia, jak klika w hesa, a efekt pojawia się po kilkunastu sekundach :) Pewnie jak trochę ruszyło, dokończył hesy i tyla :) Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.


Pozdrawiam
Szczupaczek
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

witam gruba rybe =p

eMPi
Image
Image
Image
Locked