co bym chcial dodac/zmienic

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
kotz0
Gość

co bym chcial dodac/zmienic

Post by kotz0 »

1. dodac przewijana liste odpowiedzi na pm (chodzi o to, zeby moc szybko odpowiedziec np przedostaniej osoibie a nie tylko ostatniej wciskajac po prostu klawisz "/" x razy gdzie x wydaje sie sluszne do okolo 5
2. logowanie walki - ktos przyatauje i w logach chyba nic nie ma a szkoda (raczej tyczy graczy na pk a nie monsterkow)
3.wiaze sie z pkt. 2 - jak juz bedzie wiadomo kto i jak przyatakowal (ja mam z tym problem - dlategp pkt.2) mozliwosc wyznaczenia nagrody za zabicie kolesia (kolezanki). Takie revards_list. Wygasalo by automatycznie np. po tygodniu. NIestety - nie da sie nijak zweryfikowac zabojstwa kolesia z revards_list (sensownie) wiec trzeba by to brac sprawy indywidualnie (screeny itp)
Trezeba by tez brac "fundatorow" pod lupe i w jakis sposob elimonowac jajcarzy (moze jak w allegro lista opinji?)
ogolne problem, ale do przejscia.
4. Glod. To idiotycznie, ze mam np -33 na glodzie i nic - bylo nie bylo - powinno hp leciec (ale bez przesady)
Mam jeszce sporo uwag zapisanych - ale obawiam sie, ze cryptolog sobie rady z tym nie da:P

Jak by sie ktos zlitowal i wrzucil to na forum gry byl bym wdzieczny - niesty Boza nie dala zdolnosci pisania w ichnim jezyku (w naszym tez cos nie za bardzo)
Zdrowia wszystkim czytajacym i innm tez.
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

hm, jezeli nie znasz inglisza to pewnie nie sprawdzales czy takie pomysly juz byly proponowane?
1) spoko pomysl nawet

2)z czasem jak nabierzesz doswiadczenia w grze to bedziesz doskonale wiedzial kto i kiedy cie ataknal, pkujac sie na najwyzszym poziomie trza zwracac uwage rowniez z jakiej broni cie leja, jaka peleryne maja na sobie, zbroje itd ;p

To wszystko przyjdzie z czasem i bedzie okupione wieloma smierciami, ale spoko, kazdy pker przez to przechodzil, da sie tego nauczyc :)

3) bylo sugerowane pare razy na el forum, niestety istnieje b.latwa mozliwosc abuse tego( mozna sie ugadac z kumplami i zabijac sie nawzajem dla podbicia punktow).

4) nienajlepszy pomysl, ludzie w tej grze lubia siedziec afk czasami po kilka h, czasami nawet dluzej, wiec wiazaloby sie to z albo uzywaniem powersaving cloak non-stop dla afkowiczow, albo ze smiercia glodowa.

Poza tym, dla newbies to moglby byc klopot, wielu z nich nie wie jak sie je, i czesto chodzi wyglodzonych, ubywanie hp prowadziloby do ich frustracji i zniechecenia do el.

Jako ze takie sugestie na forum gry wiaza sie z odpowiadaniem na komentarze innych tam, znajomosc angielskiego w stopniu chociaz srednim jest bardzo potrzebna, mysle, ze jakbym je tam podal, i powiedzial ze robie to w imieniu kolesia co nie kuma nic a nic aglika, to zostalbym wysmiany( a post skasowany, oni tam lubia kasowac;p)

Oki, to tyle, troche przydlugi moj komentarz wyszedl, ale chcialem w miare mozliwosci do wszystkiego sie odniesc :)

dzieki za uwage, przyjemnej gry zycze ^^


eMPi
Image
Image
Image
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

ctrl+arrowup jest bardzo przydatna:)
Image
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

W liczniku jest ile razy kto nas zabił i ile razy kogoś zabiliśmy. Może to nie wiele za zawsze coś.

A co do tego głodu, jest taki dzień specjalny w którym na otwartej przestrzeni traci się 2hp na minutę, nie jest to może przyjemne ale jakoś w tym przypadku nikt nie przejmował się osobami na afku i newbie którzy opuścili ip (na ip to nie działa).
Zresztą nie ma przecież problemu zrobić tak aby to nie działalo na graczy poniżej któregoś lvlu.
Osoby głodne wcale nie muszą dużo hp tracić np
0 -15 tylko tak jak teraz (żadnych obrażeń ale bez regeneracji i nie można produkować)
między -15 a -30 traci się 1hp na minutę
poniżej -30 strata 2 hp na minutę
Tak odrazu nie zabije to osoby na afku, a jak ktoś ma zamiar afkować cały dzień to ps clock jest przecież łatwo dostępny.

Trzeba by też zlikwidować noeating day
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Moim zdaniem niepotrzebne utrudnienie/udziwnienie. Mnie np bardzo czesto coś odciąga od kompa gdy siedze sobie w mm i robie hesy. W efekcie bardzo czesto zaczynam afkować przy -5 food. Przez 10 minut nic mi sie nie dzieje, przez kolejne 15 trace 15hp przez kolejne 30 trace 60hp i w ten sposob po godzinie jestem martwy (zakładając, ze jeszcze jakiegoś radeona wyłapalem wcześniej ;) ). Kolejna rzecz, która nie wnosi do gry nic poza zwiększeniem poziomu frustracji. Z resztą, na 90% była juz o tym mowa na forum.
Image
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Byla xD
Image
Locked