Problem

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

Super :) Dzięki :) Już napisałam... :)
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

Hm... Długo trzeba czekać na odpowiedź ? :roll:
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Różnie, od kilku godzin do kilku dni w porywach nawet... miejmy nadzieję, że to pierwsze :) ((c) Jio_bob)
A ja mam nadzieję, że to wyłączanie się klienta było spowodowane tylko IP banem, a nie, że obie mamy coś nasiepane w sterownikach... Spróbuję zwerbować jeszcze kogoś do testów :)
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

yee ;p udało się :) teraz tylko musze się nauczyc w to grac i bedzie ok xD Znacie moze jakies dobre poradniki dla początkujących ? ;)
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Post by Hezzar »

http://www.elmanuals.com/ stary ale dobry, wiekszosc rzeczy nieaktualna

http://www.el-cel.com a tu duzo wiecj

http://elporadnik.prv.pl/ a to juz polski poradnik Gileana
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

o super :) dzięki wielkie ;*
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

W razie niejasności napisz do kogoś z nas w grze, z pewnością postaramy się pomóc. Daj się poznać, to zaprocentuje w przyszłości :)
Honor the past, live the present, create the future.
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

Ołkej, pewnie się odezwe w niedalekiej przyszłości :)

Narazie jestem totalnie zamotana i praktycznie nic nie umiem ;D Troche trudno mi się przerzucic z World of Warcraft na EL ;)
Ale mam nadzieje, że jakies 'sukcesy' wkrótce odniose ;) Wteedy postaram się o wstąpienie w Wasze szeregi :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)
michaelo
PL-ka
PL-ka
Posts: 478
Joined: Sunday, 7.08.2005, 13:46
GG: 0
Location: Rudziniec 24 km od Gliwic
Contact:

Post by michaelo »

oo ;D gralas w wowa :D ja nie umialem przerzucic sie z EL na wowa :P pogralem tydzien i sie znudzilo :P Jak bedzie wolna chwila to wpadne do el :P pozdrawiam :)

Edit:
Jio musialeś.... :( :P
Last edited by michaelo on Sunday, 11.02.2007, 11:39, edited 1 time in total.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

michaelo wrote:oo ;D gralas w wowa :D ja nie umialem przezucic sie z EL na wowa :P pogralem tydzien i sie znudzilo :P Jak bedzie wolna chwila to wpadne do el :P pozdrawiam :)
przerzucić* plx
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

oOCaydiem wrote:Ołkej, pewnie się odezwe w niedalekiej przyszłości :)

Narazie jestem totalnie zamotana i praktycznie nic nie umiem ;D Troche trudno mi się przerzucic z World of Warcraft na EL ;)
Ale mam nadzieje, że jakies 'sukcesy' wkrótce odniose ;) Wteedy postaram się o wstąpienie w Wasze szeregi :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)

WoW sux, bez porządnej ekipy ludzi z RL, nie ma się co tam pchać. Bardzo ciężko jest znaleźć kogoś, na kim można polegać i kto nie wywali cie z gildii za byle głupstwo. W EL całe community to jedna wielka rodzina, w której można się bardzo szybko zaaklimatyzować i wsiąknąć tak, że potem ciężko się oderwać, mimo iż nie ma tu questów, instancji itp. chwytów.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

Hm no może :) Każdy ma swoje zdanie ;d Ja tam akurat trafilam do super gildii - Caern Morghen ;) Wiem, że są gildie, że żyć nie dają, cały czas raidy... moze jeden dzień przerwy. Ale na jedno wyjście się nie stawisz i wypad ;p ale nie wszystkie są takie ;) Fajnie się grało ale niestety mam przymusowy odwyk :/
I teraz moze się wkręce w EL ;)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

oOCaydiem wrote:Hm no może :) Każdy ma swoje zdanie ;d Ja tam akurat trafilam do super gildii - Caern Morghen ;) Wiem, że są gildie, że żyć nie dają, cały czas raidy... moze jeden dzień przerwy. Ale na jedno wyjście się nie stawisz i wypad ;p ale nie wszystkie są takie ;) Fajnie się grało ale niestety mam przymusowy odwyk :/
I teraz moze się wkręce w EL ;)
Szczerze mówiąc to ciężkie wyzwanie przed tobą. El wymaga sporo cierpliwości. Podejrzewam że gdybym wkręcił się w WoW'a, to EL już bym potem nie ruszył, na szczęście już mi to nie grozi. A wow'a nie tykam w ogóle, nie tylko ze względu na EL, ale na to że boje się 'wpaść' tak jak połowa moich znajomych, którzy siędzą przed WoW'em do 4-5 nad ranem, i odsypiają na zajęciach potem :P
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
oOCaydiem
Gość

Post by oOCaydiem »

Heh ja tak samo mialam :P Rok przed kompem.. Myslalam ze mnie wydziedziczą :P Ale się wziełam i jakos się udało ;)
A co do El to rzeczywiście ciężko mi narazie :P:P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

oOCaydiem wrote:Heh ja tak samo mialam :P Rok przed kompem.. Myslalam ze mnie wydziedziczą :P Ale się wziełam i jakos się udało ;)
A co do El to rzeczywiście ciężko mi narazie :P:P
Wal z pmami śmiało, pytaj o wszystko, jak pp rozkładać, co bić... chętnie pomożemy.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked