Problem

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Grorum
Gość

Post by Grorum »

a i jeszzce nieweim gdzie jest na forum to rzeby wysałac wiadomości prosze o pomoc
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Grorum wrote:a i jeszzce nieweim gdzie jest na forum to rzeby wysałac wiadomości prosze o pomoc
viewtopic.php?p=16754#16754
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Grorum
Gość

Post by Grorum »

hmm zarejstrowałem sie i wszystko dobrze tylko żaden admin niepotwierdzil mi jeszcze konta a zrobilem je rano da sie cos na to poradzic??
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Grorum wrote:hmm zarejstrowałem sie i wszystko dobrze tylko żaden admin niepotwierdzil mi jeszcze konta a zrobilem je rano da sie cos na to poradzic??
Można się modlić^^
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Poza tym cierpliwość jest wysoce zalecana. Jeśli nic się nie zmieni w przeciągu 2-3 dni, możesz spróbować jeszcze raz.
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Podaj nick pod jakim probujesz sie zarejestrowac na forum.
Image
Grorum
Gość

Post by Grorum »

no zarejestrowałem sie na nicku Grorum
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Twoje konto na forum zostalo aktywowane. teraz postepuj zgodnie z postem Bloodsuckera :)
Image
g r o r u m
Gość

Post by g r o r u m »

Ej moze ktos aktywować moje konto na waszym foum?? To ja Grorum
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

g r o r u m wrote:Ej moze ktos aktywować moje konto na waszym foum?? To ja Grorum
ej konta z aktywacja maja tylko czlonkowie gildii. wszyscy goscie pozostaja goscmi :)
Image
G rorum
Gość

Post by G rorum »

ok ale skąd bede wiedzial kiedy mi ta roja wsadzin a white list??
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Probuj co jakis czas sie zalogowac. Jesli Ci to uda, to znaczy, ze jestes na WL.
G rorum
Gość

Post by G rorum »

ale jak robie postac i nacisne done to mi sie wyłaćza gra
G roum
Gość

Post by G roum »

jbylo wszystkjo dobrze zrobilem postac i gralem chwile i niechcacy wylaczylem gre . wlączyłem ja jeszcze raz a tu duopa nie moge sie zalogować ;/
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

G roum wrote:jbylo wszystkjo dobrze zrobilem postac i gralem chwile i niechcacy wylaczylem gre . wlączyłem ja jeszcze raz a tu duopa nie moge sie zalogować ;/
Nie możesz... bo?

Jakieś komunikaty?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked