Problem

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Guest
Gość

Post by Guest »

Wyskakuje to samo jak prubowalem wczoeśniej że moha postac nie istnieje a jak prubowalem zrobic postac na tym samym nicku to mi wyskoczylo ze ta postac juz istnieje niewiem co mam zrobic ;/
Guest
Gość

Post by Guest »

po wyrzej to ja napialem g rorum tylko zapomnalem napisa cc
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

po pierwsze: http://www.pwn.pl

po drugie: musiałeś się pomylić przy wpisywaniu ksywki, bo skoro przy zakładania postaci na nowo, wyskoczyła informacja że postać ta istnieje, to znaczy że nie ma z nią problemów, ona istnieje i można się na nią logować.

Można to potwierdzić: http://game.eternal-lands.com/view_user.php?user=grorum


Sprawdź przed zalogowaniem nazwę użytkownika, pamiętaj że nie może być tam żadnych spacji czy znaków specjalnych (!@# itp.).
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Guest
Gość

Post by Guest »

miałes racje wpisywałem nick z dużej litery a zarajestrowałem sie z malej dzięki
PumbaPL
Gość

Problem

Post by PumbaPL »

Ja także mam problem z aktywacją konta. Mam już konto na oficjalnym forum- PumbaPL
Tylko nie wiem, jak zachęcić adminów do aktywacjii mojego konta. Może ktoś z Was mi pomóc??
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Problem

Post by Creedka »

PumbaPL wrote:Ja także mam problem z aktywacją konta. Mam już konto na oficjalnym forum- PumbaPL
Tylko nie wiem, jak zachęcić adminów do aktywacjii mojego konta. Może ktoś z Was mi pomóc??
Linka na mail dostales? Kliknales juz?
Image
PumbaPL
Gość

Problem

Post by PumbaPL »

Tak, aktywowałem link. Tylko ciągle czekam i nic :(
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Konto zostalo aktywowane. Mozesz pisac posta do Aislinn ;)
Image
PumbaPL
Gość

Pomoc

Post by PumbaPL »

Dziękuję ci Creedka! :-* Nareszcie wrócę do mojej ukochanej gry MMO.
Jeszcze tylko Aislinn podgoń, żeby mnie do white list dodała ;)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Pomoc

Post by Creedka »

PumbaPL wrote:Dziękuję ci Creedka! :-* Nareszcie wrócę do mojej ukochanej gry MMO.
Jeszcze tylko Aislinn podgoń, żeby mnie do white list dodała ;)

Z tym sie nie ma co spieszyc akurat, Aislinn sprawdzi co trzeba i Cie doda jesli wszystko bedzie OK (moze nawet i dzis).
Jednak uwaga, bo przepisowo to moze trwac do tygodnia czasu, radze wiec cierpliwie czekac :)

EDIT: aha, nie calowac Creedki, bo pomaluje >.<
Image
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Na rushoffo? =^.^=
PumbaPL
Gość

Pomoc

Post by PumbaPL »

Hi Aislinn!

Please, accept those nicknames in the EL white list:

PumbaPL
Kolo xD

Thank you in advance.
Regards

PumbaPL

Taki post napisałem na oficjalnym forum. Kolo xD to nick mojego kumpla z klasy (chciałby taki mieć). Postać zakładaliśmy u mnie, i wtedy EL zgasł, więc nie wiem czy działa. Czy ten post jest poprawnie napisany?? Jak nie to jak go skorygować?? Przepraszam, że Wam ciągle głowę zawracam, ale bardzo mi zależy na grze w Eternal-Lands.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Nie wiem czy Aislinn przyjmie ten drugi nick, bo generalna zasada whitelist jest taka, że nie przyjmuje się altów, a nigdzie nie napisałeś, że to Twój kolega. Nie wiem czy kolega nie będzie musiał zarejestrować się sam i osobiście wysłać PMa.
Po drugie, chyba spacji w nickach nie można używać? (Tu się mogę mylić). Może niech kolega przemyśli sprawę nicka i stworzy coś nieco bardziej...klimatycznego? :)
W wiadomości jakichś rażących blędów nie widzę, myślę, że Aislinn zrozumie o co Ci chodzi. (anglistką nie jestem, mamy tu lepszych ode mnie w tej materii :P)
User avatar
shatan
PL-ka
PL-ka
Posts: 118
Joined: Sunday, 17.06.2007, 22:49
GG: 0
Location: żeszuff i "okolice" :)

Re: Pomoc

Post by shatan »

Creedka wrote: EDIT: aha, nie calowac Creedki, bo pomaluje >.<
:************************

W siggy masz wzór jak mnie malować xD
PumbaPL wrote: Thank you in advance.
Jak to było? "Thanks from the mountains" ?
Growing old is compulsory, growing up is voluntary.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Lothe ma racje.
:P
Image
Locked