banned

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
shupi
Gość

banned

Post by shupi »

Witam, nie grałem w ELa od ponad roku i dałem moją starą postać koledze. Kilka dni temu zainstalowałem EL i pisze że mam bana IP :( założyłem konto na forum ale nikt go nie aktywował. Mam wielką prośbę - proszę żeby któryś z graczy waszej gildii poprosił GMa o aktywację konta na oficjalnym forum ( nick mistr2u ). Z góry dziękuję i przepraszam za zaśmiecanie waszego forum ( kolega mi poradził żeby tu napisać posta ) Pozdrawiam
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: banned

Post by Creedka »

Zaloz jeszcze raz konto na oficjalnym forum, a gdy przyjdzie e-mail potwierdzajacy kliknij na link, ktory sie tam znajduje.
Nastepnie wejdz do tego tematu: http://www.eternal-lands.com/forum/inde ... opic=40319 i wpisz swoj nick z forum.
Image
shupi
Gość

Re: banned

Post by shupi »

Próbowałem już to zrobić i wywala błąd że nie mogę napisać posta
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: banned

Post by Creedka »

Jestes pewien, ze probujesz sie dostac na to wlasnie forum? UNREGISTERED HELP? Bo ja wlasnie sprawdzilam, da sie tam napisac posta nie bedac zalogowanym, potrzeba tylko wpisac kod z captchy - te literki po prawej.
Image
shupi
Gość

Re: banned

Post by shupi »

okej , udało sie posta napisać :) musiałem sie wylogować i sie udało . Dzięki wielkie
shupi
Gość

Re: banned

Post by shupi »

Moderatorzy nawet nie kwapili sie odpowiedzieć na mojego posta. Creedka mam wielką prośbę czy możesz któregoś "szturchnąć" ? Z góry thx
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: banned

Post by Creedka »

Wyobraz sobie, ze moderatorzy nie czychaja na forum na Twojego posta tylko po to, zeby w chwile po napisaniu Cie odbanowac. Cierpliwosc nie boli.
I nie, nie bede nikogo szturchac >.<
Image
shupi
Gość

Re: banned

Post by shupi »

No trudno że na posty pisane po mnie są odpowiedzi
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Re: banned

Post by Ulrih »

Pokaż jak wyglądał twój post, skoro na inne są odpowiedzi, a na twój nie ma.
Miał jeden ojciec trzy cery...
shupi
Gość

Re: banned

Post by shupi »

dobra dostałem odpowiedź. nie odbanują mi IP ;/ dzięki serdeczne za pomoc :) miłego grania
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: banned

Post by BloodSucker »

Ano, nie odbanują bo mają ku temu słuszne powody.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked