Problemy z rozdzielczoscią

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
LordBertasss
Gość

Problemy z rozdzielczoscią

Post by LordBertasss »

Witam wszystkich ;)
Wróciłem własnie do domu i pomyślałem , a ściągnę EL zobaczyć co tam słychać, zainstalowałem , odpalam grę i w momencie zmiany na okienkowy tryb gry albo zmiany rozdzielczości klient strasznie zamula, aż w końcu wiesza kompa , wtf? wie ktoś co z tym zrobić ?

, pozdrawiam ;)
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Lotheneil »

Mi się tylko obiło o uszy, że klient lubi sobie marudzić przy zmianie z pełnego ekranu na tryb okienkowy lub odwrotnie, ale chyba nikt sensownego rozwiązania nie znalazł. Może spróbuj ustawić odpowiednią rozdzielczość w el.ini?
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by BloodSucker »

Jak Lothe rzecze. Ustawienie #fullscreen = 0 powinno pomóc.
el.ini znajdziesz teraz w katalogu Eternal Lands w Moje Dokumenty (o ile Windowsa używasz, bo nie pamiętam ;))
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Guest
Gość

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Guest »

kombinowałem w el.ini , i po zmianie rozdzielczości w tym pliku to samo, odpala sie klient, zamula strasznie wiesza sie i restart >.<
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by BloodSucker »

Sterowniki do grafiki masz najnowsze?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Bertas
Gość

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Bertas »

tak ;/ na starym kompie i gf 2 wszystko śmigało , teraz mam 8800 gtx i psikus >.<
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Pivko50 »

Wyłącz Eye Candy i spróbuj, mi to na początku pomogło ze zmiany 640x480 na 1280x1024x32 :)
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Creedka »

trzeba pozamywac wszystkie tematy starsze niz miesiac, bo nam sie nekro pojawil jakis...
Image
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Problemy z rozdzielczoscią

Post by Lotheneil »

Hehe :) Niektórzy lubią kopać w archiwach, tylko nie ma potrzeby wyciągać na światło dzienne tych pokrytych metrową warstwą kurzu...chyba faktycznie powieszę parę kłódeczek tu i ówdzie.
Locked