Ban? :/

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Oj niestety po raz kolejny mści się brak moda rodaka, lub chociażby kogoś komu naprawdę mod team ufa (Cree, Lothe).
Boje się że udowodnienie że Ava jest Twoim bratem a nie altem, może być problematyczne... to tylko dobra wiara Aislin, więc musisz ją przekonać.
Jeśli chodzi o wymiany to może była jakaś sytuacja gdy Przecinak sprzedał/kupił coś od Kisla, co następnie/poprzednio było kupione od Avallach (kolejność czysto przypadkowa)
Niestety mamy w to zamieszanych 5 charów i 3 osoby, łatwo o czymś zapomnieć.
Mam tylko nadzieje że transakcje via PLecak nie są w takim przypadku zakazane.... bo jeśli tak to wszystkich Nas zbanują to tylko kwestia czasu ;)
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

Wszystko szczęśliwie się zakończyło. Bany zdjęte. Udało mi się przekonać Aislinn że jesteśmy z Avallachem braćmi a reszta to chyba były jakieś domniemania związane z handlem z altami które z kolei są zamieszane w bana i tak w koło Macieju. Jako przestrogę wklejam odpowiedź od Aislinn:

Ok I will unlock you and your brother but I want to know you are absolutely clear about how dangerous it is to get involved with people and their alts when they are breaking the rules. Everything looks really bad. I also want to make sure you are clear about rule 5, and that not only is it bad to break that rule like learg_pl and his alts did, but to help others break them too.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Ban? :/

Post by lupus »

Całe szczęście, że się sprawa wyjaśniła...
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Ban? :/

Post by Creedka »

Karolus na moderatora! \o/

*ucieka*
Image
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Ban? :/

Post by Avallach »

Graty bracie za dobra gadke^^. Cale szczescie ze wszystko sie wyjasnilo. Szkoda tylko ze przepadlo tyle czasu na harv afkowanie;(
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Creedka wrote:Karolus na moderatora! \o/

*ucieka*
Bo jak dogonię......... ;)
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

A tak w ogóle Cree to wszystko przez Ciebie -,-

Żebyś nie polazła w siniakowom dal to bym nie musiał gmerać po słownikach i wystarczyłby twój szczerbaty uśmiech. Żeby mi to było przedostatni raz.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Ban? :/

Post by Creedka »

Przecinak wrote:wystarczyłby twój szczerbaty uśmiech.

oj bo jak z n00shki kopne! ;)
Image
Tommir
PL-ka
PL-ka
Posts: 129
Joined: Sunday, 21.11.2004, 16:17
GG: 0
Location: Naralik Catacombs

Re: Ban? :/

Post by Tommir »

To chyba nie ten wątek, ale …
nasi zdajesię znów nabroili i jak chciałem jakiś czas temu zrobić Wam "bó" na gm to mi powiedziało, że IP jest banned.
No to napisałem PM do Aislinn, że ja naprawdę jestem grzeczny kurduPL i nic … okazało się, że mam na forumie dwa konta (nie pytajcie dlaczego, eni pamiętam jedno z 2004 drugie 2005 roku) no ale mój email podpięty jest pod to drugie, więc znów napisałem, żeby nie było, że się sam pod się podszywam i … też nic.
Minęły juz z dwa tygodnie więc się chciałem poskarżyć i zapytać kogo zaatakować, żeby mi uwierzył, że kurduPLa można odbanować i się EL od tego nie zawali.
Chuck Norris zrobil 50alch lvl mieszajac tylko Bone powder ... w jeden wieczor! (w miedzyczasie byly dwa rollbacki).
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

przychodzi mi do głowy tylko jedna osoba - Vanyel (chyba znowu gra), wyślij mu PMa na forum, może pomoże.
Jeśli ni to będzie problem... Cree by się zdała.
btw, masz bana na IP na możesz na forum zalogować się?? dziwne
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Ban? :/

Post by lupus »

Zawsze można ingame pogadać z Aislinn
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Tommir
PL-ka
PL-ka
Posts: 129
Joined: Sunday, 21.11.2004, 16:17
GG: 0
Location: Naralik Catacombs

Re: Ban? :/

Post by Tommir »

Karolus wrote:przychodzi mi do głowy tylko jedna osoba - Vanyel (chyba znowu gra), wyślij mu PMa na forum, może pomoże.
Jeśli ni to będzie problem... Cree by się zdała.
btw, masz bana na IP na możesz na forum zalogować się?? dziwne
Nie wiem czy dziwne, jak wlaczam klienta to mowi, ze IP jest banned i pozwala podac login i haslo, ale po podaniu stoi w miejscu.

Na forum ejst napisane, zeby wyslac PM do Aislinn tak tez zrobilem minely z 2 tygodnie i nic, wiadomosc zostala przeczytana. teraz jestem u mamy jak wroce doma sprobuje jeszce raz.

@lupus Zeby pogadac z Aislinn ingame trzeba sie zalogowac, jak sie bede mogl zalogowac nie bede mial o czym gadac :D
Chuck Norris zrobil 50alch lvl mieszajac tylko Bone powder ... w jeden wieczor! (w miedzyczasie byly dwa rollbacki).
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Ban? :/

Post by lupus »

Miałem na mysli, że ktoś z gildiowiczów może pogadać na ten temat.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Ban? :/

Post by Avallach »

A i ja opiszę problemik w tym temacie.

Jak pare osób wczoraj widziało przywialo mnie z powrotem do ELa. Ogólnie wrócic było cięzko bo przy zalogowaniu wyskakiwalo Your IP is banned. Ja oczywiscie wtf? nie bylo mnie w grze dosc dlugo i napewno niczego nie przeskrobalem. Poza tym jestem wpisany na WL. Nastepnego dnia jednak okazalo sie ze konto "cudownie" samo z siebie sie odblokowalo. Ja zadowolony od razu wbilem i pogadalem troche z Lupkiem^^. Dzisiaj coby nie bylo ze "ach wpadl na jeden dzien i znowu uciekł" wchodze sobie na klienta i co widze? Your IP addres is banned. Noż szlag jasny może trafic. O co tutaj chodzi ze raz odblokowane a drugiego dnia znowu zablokowane? Niestety z angielskim bywa u mnie kiepskawo i nie pojecia co powinienem teraz zrobic i do kogo sie zwrocic zeby wyjasnic te dziwadla. Pomozcie dawnej zagubionej PLce wrocic na stare smieci, plisss:<
Post Reply