Ban? :/

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Ban? :/

Post by Przecinak »

Wracam sobie z wyprawy na wały w Wilkowie (na szczęście tym razem żaden nie został przerwany) a tu zonk. Avallach (brat) i ja zostaliśmy zbanowani. Czemu? Nie mam pojęcia. Fakt, czasem gramy na jednym ip-ku na chacie, ale to nie jest żadna podstawa skoro nigdy nie robiliśmy trade, bagdropów, przerzuciania storków i tym podobnych złych rzeczy. Jedyna myśl która mi się nasuwa to że jeden z nas sprzedał albo dał coś komuś z gildii i wróciło do drugiego z nas jak siedzieliśmy na tym samym ip. Jakieś wskazówki jak wyjaśnić całą sprawę? A może ktoś z was coś więcej usłyszał na temat tych banów, od adminów.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Ops, niezbyt miła niespodzianka...
Jedyne co można zrobić to piszcie na oficjalnym forum w dziale bans, napiszcie co i jak, Aislin odpowie Wam przynajmniej za co ten ban, jak już będzie wiadomo jaka jest jego przyczyna, będzie można myśleć dalej co z tym fantem.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Ban? :/

Post by lupus »

A zgłaszaliście do adminów, że czasem może być taka sytuacja, że z 1 IP będą korzystały 2 osoby? Bo to gdzieś w regulaminie jest, że jak na 1 kompie/ip gra np rodzeństwo to trzeba to zgłosić. Jeśli to nie było zgłoszone to jedna z tych postaci może być traktowana jak alt... I przez to mogli was ścignąć...
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

Jestem już zarejestrowany na forum EL, niestety nie mogę utworzyć nowego wątku ani wysyłać PMów. Pewnie trzeba poczekać na jakieś zatwierdzenie przez adminów czy cóś (oczywiście link aktywacyjny kliknąłem).
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Ban? :/

Post by SagarmathA »

Trzeba się uzbroić w cierpliwość ja już przeżyłem kilkanaście banów zawsze były na 1 miesiąc....moja rada napisz cała prawdę przeproś jak masz za co i ban zniknie.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Przecinak wrote:Jestem już zarejestrowany na forum EL, niestety nie mogę utworzyć nowego wątku ani wysyłać PMów. Pewnie trzeba poczekać na jakieś zatwierdzenie przez adminów czy cóś (oczywiście link aktywacyjny kliknąłem).
Oj troszkę to nie dobrze, nie wiem dlaczego ale często olewają aktywacje kont z Polski, już kilka osób miało z tym problem (ja też, ale to jeszcze było za czasów Vana i załatwił to szybko)
A dopisałeś na forum nazwę swojego konta w wątku z prośbami o ich utworzenie?
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

Dzięki za info zaraz pogmeram i dopiszę


edit: jak się okazuje przytrzymują wszystkich, trzeba się dopisać w takim specjalnym wątku
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Przecinak wrote:Dzięki za info zaraz pogmeram i dopiszę


edit: jak się okazuje przytrzymują wszystkich, trzeba się dopisać w takim specjalnym wątku
No właśnie o tym mówiłem, dodatkowo konto nie aktywowane kasowane jest chyba w ciągu 24 lub 48h, więc lepiej utwórz nowe konto i wtedy dopisz się do listy kont do aktywacji.
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

Konto aktywowane. PM do Aislinn poleciał. Miejmy nadzieję, że wszystko gładko pójdzie. Nasza gildia nie może sobie pozwolić na takie przecin-losty. Ech.. tyle nie wykopanego tytanu.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Ban? :/

Post by Karolus »

Przecinak wrote:Konto aktywowane. PM do Aislinn poleciał. Miejmy nadzieję, że wszystko gładko pójdzie. Nasza gildia nie może sobie pozwolić na takie przecin-losty. Ech.. tyle nie wykopanego tytanu.
Zamiast PMa lepiej chyba było napisać na forum w dziale Bans, no ale zobaczymy co/czy Aislin odpowie.
Jeśli nie będzie odzewu prze 2-3 dni, pisz na forum
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

Dosyć szybko odpisała, aczkolwiek nie mam pojęcia jak mam udowodnić że mam brata. Badania Dna mam jej przesłać czy jak. No i jak się okazuje ma to jakiś związek z Kislem.
Jej odp.:

First, I'd like to see proof you have a brother who plays.

Mostly, I want to know why you were helping learg_pl/kisl/lupus move stuff around on his characters.


Ktoś może mi przetłumaczyć dokładniej ten drugi zarzut?
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Ban? :/

Post by Qiu »

ad. 1) potwierdzi ktoś z Rady i pewnie wystarczy
ad. 2) pomagałeś przenosić przedmioty Kislowi? Ładnie wyjaśnij, przeproś, obiecaj poprawę i powinni dać jeszcze jedną szansę (jak rozumiem to pomagałeś przenosić między jego klonami)
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Ban? :/

Post by Przecinak »

ad 1) To pocieszające jeśli wystarczy
ad 2) Never. Nie gram dwa miechy żeby się na coś takiego pisać. Poza tym byliśmy wtedy z Avallachem na jednym ipku więc tym bardziej nie wpadłbym na tak debilny pomysł. I tu jest cały sęk skąd takie przypuszczenia? Ostatnio dałem Lupusowi (alt Kisla na czas bana) 3k MatEsek do zmielenia a potem pozyczylem mu jeszcze 15k kasy. Nawet był taki myk ze nam się handle zbiegły. Spotkaliśmy się przypadkowo w pl sto, ja Karolus, i Lupus. Karol coś kupował od Lupusa, a potem ta sama kasa trafiła od Lupusa do mnie. Śmiałem się że SZNUPową kaskę zaraz dostane. Tyle mojej aktywności. W jaki sposób mogło to zostać potraktowane opacznie?
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Ban? :/

Post by lupus »

Ja oprócz tej pomocy nie przypominam sobie aby ktoś mi pomagał w przenoszeniu itemów bo nikogo o to nie prosiłem... trzeba będzie to wyjaśnić jak coś niech pisze do mnie i z nią będę rozmawiał...
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Ban? :/

Post by Qiu »

przecinak wrote:Ostatnio dałem Lupusowi (alt Kisla na czas bana) 3k MatEsek do zmielenia
i może o to się rozchodzi
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
Post Reply