Problem z wersją EL 1.92.

Problemy techniczne, windows/linux, bany i wszystko to co konczy sie na "z góry dzięki za pomoc".

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Post Reply
Calson
n00b
n00b
Posts: 2
Joined: Sunday, 19.06.2011, 13:41

Problem z wersją EL 1.92.

Post by Calson »

Czołem PLki. o/

Mam problem z zalogowaniem się na moje konto...Otóż pobrałem Dzisiaj nowy Update do wersji 1.92, zainstalowałem gdzie trzeba. Chciałem zalogować się na moją główną postać, która została wylogowana wcześniej w Nordcarn przy bocie - i tu się pojawia problem :/ wyskakuje mi błąd Raportu z klientem EL. A więc zalogowałem się na Alta, i wybrałem się do Nordcarn, ledwo przelazłem kilka kroków i znowu ten sam błąd ... wcześniej (w WS,MM) byłem altem i nie miałem takich problemów - najwyraźniej tylko mapa Nordcarn mi nie działa. Odinstalowałem EL i pobrałem pełną wersję gry, zainstalowałem - znowu to samo, nie mam już pojęcia, czym może być przyczyna ? może złe ustawienia ? :/ teraz nie mogę nawet zalogować się na alta bo jestem uwięziony w Nordcarn ! Pomóżcie...
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Problem z wersją EL 1.92.

Post by Karolus »

zakładam że grasz pod windowsami więc proponowałbym co następuje:
1. zmień nazwę katalogów Eternal Lands w Program files i moich dokumentach na jakieś inne
2. ściągnij kompletną instalkę 1.9.2 (nie update) i zainstaluj z domyślnymi ustawieniami i w domyślnym katalogu
3. odpal EL....
4. jeśli będzie nadal źle krzaczy Ci coś związanego z nowinkami jakie Radu wprowadził, w takim wypadku wyedytuj plik el.ini i usta tam parametr poor man na 1, sprawdź co się stanie

powodzenia :)
Calson
n00b
n00b
Posts: 2
Joined: Sunday, 19.06.2011, 13:41

Re: Problem z wersją EL 1.92.

Post by Calson »

okay! już problem rozwiązany, dzięki wielkie za pomoc :)
Post Reply