Podanko

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Handzia
Gość

Podanko

Post by Handzia »

Mam na imię Agnieszka. Gram w el hmm... długo. Moje statystyki nie są najlepsze, ale spełniają wymagania:
att 28
def 30
har 38
alc 35
mag 17
pot 14
sum 14
man 17
cra 0
oa 49
W grze trenuje achemie, ponieważ przy niej można rozmawiać i robić inne rzeczy przy komputerze. Byłam już kiedyś w PL i możliwe, że pamiętają mnie nie którzy (Creedka, Faflok, Calenhad). Chodziłam po kilku gildiach: SeN, Kult, OSP, ale się rozpadły (chociaż kult istnieje). Jednak chcę wrócić, bo tu mi najlepiej . Możliwe, że mnie nie przyjmiecie, no ale tak czy owak spróbować można, prawda? Myślę, że ten jeden raz to mi wybaczycie... a i jak coś to w el jestem handa a nie handzia, po prostu handa było zajęte.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Mam kilka pytan odnosnie kandydatki:

1. Czy bedziesz sie dobrze czula w srodowisku osob, ktore sa dosc starsze od Ciebie? (kojarze Twoj wiek, mimo, iz go nie podalas)
2. Skad pewnosc, ze w PL zostaniesz? W kilku gildiach bylas..
3. Czy mozna prosic o reszte danych osobowych w miare mozliwosci, starsi gracze (w tym ja) kojarza Cie, lecz od tego czasu sporo osob nowych przybylo.

Poki co tyle ode mnie.

Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Jestem za przyjęciem. Handzia była już w PL i jeśli chce wracać, to chyba wie na co się decyduje. Ze swojej strony raczej dobrze wspominam jej pobyt u nas.
Miał jeden ojciec trzy cery...
handzia
Gość

odpowiedzi

Post by handzia »

1. Raczej tak. Nigdy się nie czułam w obecności dorosłych źle, tym bardziej w grze.
2. Bo nie mam już gdzie iść. Po doświadczeniach mam dość nowych rozpadających się gild. Pamiętam jak odchodziłam z PL ci którzy byli aktywni, żegnali mnie i niektórzy pisali „szkoda” teraz już wiem, że to co pisali było prawdą.
3. Jeśli o to chodzi to: nie klnę ani nie spamuję na GM'ie. Nie popisuję się na kanale 44, ale często tam bywam i przy ciekawych tematach rozmawiam. Mam w grze dużo koleżanek i kolegów (chociaż w realu ich nie znam), wiec chyba jestem lubiana. Lubię pisać opowiadania o el ze zdjęciami. W moich dawnych gildiach upominali mnie o nie. Niektórzy uważają, że ostatnio stałam się trochę poważniejsza.
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Post by gel3k »

jestem ZA ;->
coś mi świta ta kobita...
jeśli natomiast chodzi o SeN - niebawem nastąpi reaktywacja ;-p ale to szczegół ;] (tak przynajmniej słyszałem)
Tak jak pisał Ulrih - wie na co się decyduje - więc - ode mnie Tak.
szogun
Gość

Post by szogun »

Z PL cie nie kojarze widocznie byłaś podczas mojej przerwy ale za to kilka razy widziałem na 44 i raczej nie mam nic do zarzucenia
ode mnie TAK
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

Po przemysleniach jestem na TAK.
Mlody wiek mi nie przeszkadza.
Niskie staty? Moze i niskie, ale to nigdy nie bylo glowne kryterium w ocenianiu kadnydatur do nas =]
Potwierdzam, ze nie przeklinasz ani nie sprawiasz(wiekszych)klopotow. Jesli chcesz sprobowac to ja nie mam nic przeciwko .
Poza tym leczylas mnie pare razy na beam i to tez na plus :)

eMPi
Image
Image
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Tekst o "Zabijaczu Istot" już raz mnie powalił na łopatki, co więcej, ogólny poziom językowy owego "reportażu" pozostawiał wiele do życzenia.

Przyczyny odejścia Kandydatki z gildii Kult:
handzia wrote:Papa, odchodze. Strasznie tutaj jest nudno, ale będę tutaj wchodzić codziennie i ess oczywście u mnie macie taniej! Może PL znów mnie przyjęło... tam przynajmniej nie będzie tak nudno na GM, ponieważ tutaj to aż grać się nie da PA!
No ale mniejsza o powyższe...

Uczepiłbym się faktu, iż podanie jest suche i mało interesujące, gdyby nie to, że Handa była już w PL. Nawet sie z pivkiem przyjaźniła ^_^ więc jakby kryteria się zmieniają. Przypomnę też, że swego czasu handa widniała na liście "Niechcianych w gildii PL", wraz z dopiskiem "podrośnij trochę". Czy podrosła -- to się okaże.

Przyznam szczerze że mam masę wątpliwości co do tej kandydatury. Uważam że handa jest za młoda, i za mało dojrzała emocjonalnie, żeby zrozumieć co się w PL dzieje i na jakich zasadach gildia funkcjonuje. I choć statystyki nie są tu szczególnie istotne, to jednak fakt, iż Kandydatka gra w EL już stosunkowo długo (z rok już będzie, jak nie więcej) a jej skille są tak niskie, nie pozwalają mi dobrze ocenić jej wiedzy na temat EL.

Mówiąc już absolutnie wprost --> obawiam się, iż handa nie wpłynie pozytywnie na dobre imię PL.

Jestem na nie.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Ja nie mam nic przeciwko, można dać jej szanse. Jestem na TAK
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Przyznam, że i mnie podanie nie do końca przekonało i w pewnej mierze podpisuje się pod postem Blooda. O ile podzielam jego zastrzeżenia i obawy, o tyle byłbym skłonny dać Handzie szanse. Istnieje jednak problem tego, z czym jest związany Polter. Handa skacze po gildiach, teraz chce wskoczyć do PL, bo może akurat u nas nie będzie nudno, jednak gdy okaże się, że i w PL za nudno dla naszej kandydatki, z pewnością odejdzie pożegnawszy się jednym krótkim zdaniem. No właśnie...
Ostatecznie: nie wiem :/
Image
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

Hejka!

Ja Handę pamiętam, a jakże. Ślub z Pivkiem brała, ale chyba coś im nie wyszło ;)

Miałem już napisać, że może warto dać jej szansę, ale przejrzałem chatlog... i zmieniłem zdanie. Parę kwiatków:
[Handa @ 44]: nato wyglonda rze to ten kominek bo jak wiedze ogeni to przcina a ja przesdune sie i niewiedze to nie przecina
[Handa @ 44]: zbadam polorze an krzeselko
[Handa @ 44]: jak ma wpisac w przegladarke aby wyswietlila mi sie strona ogulnego forum el po polsku?
[Handa @ 44]: jak bylam w szkole na przedstawieniu poco sa kobiety to bylo tam sa po to aby braly od nas kwiaty a niby kto im je dal kwiaciarka (czyli kobieta :))
No wybaczcie, ale... chyba Handa potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby dorosnąć. Nie chcę być źle zrozumiany, nie jestem za zamykaniem Handzie drogi do gildii na zawsze, ale uważam, że na razie jest na to jeszcze za wcześnie.

Pozdrawiam

Chryzopraz
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Nie
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Post by Karolus »

Podzielam opinie Blooda i Kwasa, nie jestem do końca przekonany co do osoby która skacze po gildiach.
Pytanie czy jeśli np. SeN reaktywuje się to czy Handzia nie przeskoczy znowu do nich (bo może będzie fajniej)?
Dlatego jestem raczej na NIE, ale z drugiej strony skoro była już kiedyś w PL to można dać jej szanse (może jakiś okres próbny), a potem się zastanowimy ponownie?
Last edited by Karolus on Tuesday, 3.04.2007, 19:03, edited 1 time in total.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

A mnie dodatkowo zastanawia inny aspekt podania, Inne IP i inny styl pisania (bez bledow ortograficznych) O.o

Moze ktos rozwieje moje obawy?
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Post by Faflok »

A ja dalbym jej szanse. Oczywiscie jak kazdemu, kto juz byl i sobie poszedl, na okres probny. Tylko wydaje mi sie, ze to nie jest dobre miejsce dla tak mlodych osob. Nie dlatego, ze mowimy na jakies dorosle tematy czy cusik. Po prostu mamy inne podejscie do funkcjonowania gildii. Rok temu, czy dwa, kiedykolwiek to bylo, Handa tez zrezygnowala, wolala gdzie indziej. A jak wspominalo wielu, skoczkow nie lubimy (no, moze Malysza i tego mlodego nowego;). Teraz mowi, ze u Nas bylo jej lepiej. Ja tam kazdemu dalbym szanse, oprocz takich ewidentnych troublemakerow. Dlatego jestem na Tak.
A co do postu Jio, inne IP nie musi zaraz oznaczac jakichs konszachtow z diablem, jednak rozumiem te podejrzliwosc, po niektorych niemilych wydarzeniach. A inny styl pisania - moze po prostu sie starala. Chociaz te probki z 44 wskazywalyby na 'drastyczny' wzrost poziomy wypowiedzi. Zobaczymy cio to bedzie :)
Locked