Podanie o przyjęcie - Stopa

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Stopa
Gość

Podanie o przyjęcie - Stopa

Post by Stopa »

Witam,

Ostatnimi czasy szukam dobrej gildii. A więc postanowiłem spróbować tutaj. Słyszałem że jest to dobra gildia i jest tu wielu dobrych graczy zajmującymi się wieloma rzeczami nie koniecznie walka. Jestem polakiem i z tego powodu idę do polskiej gildii ponieważ w angielskiej czy jakiejś innej nie czułbym się dobrze gdyż umiem jeszcze język angielski ale słabo.

No dobrze to teraz może cos o mnie.
Mam na imię Krystian a w grze po zmianie nicka z Alipedis nazywam się teraz Stopa ale szykuje się chyba następna zmiana :). 7 lutego skończyłem lat 15. Zdałem w tym roku do 3 gim. z dobrą średnia.Miszkam w Kobyłce jest to miasteczko pod Warszawa. Moje zainteresowania to są gry mmorpg i zwykłe rpg. Moje ulubione to Gothic 2 oraz oczywiście Eternal Lands. Lubię także grac w piłkę nożna. Aktualnie trenuje tą dziedzinę sportu w tutejszym klubie.
Teraz powiem ważna rzecz o moim charakterze. Jestem na ogół spokojny tylko jak zostanę sprowokowany, wyzwany albo zostanie wyzwana moja rodzina to przepraszam ale nie będę stał bez czynie po prostu skontratakuje. Możecie znaleźć pare moich wypowiedzi które są odpowiedzią na takie sytuacje niektóre są z (przekleństwami). Ale to dzieje się tylko wtedy gdy wcześniej zostanę w jakiś sposób obrażony. I piszę to wam żebyście się nie dziwili moimi otwartymi wypowiedziami w stosunku innej osoby. Czasem może ona zrobić to nie umyśle to szybko się wyjaśni. Ale zazwyczaj po takich sytuacjach godziłem się z 2 osobą

No to starczy o mnie a teraz coś o mojej historii :)
Zacząłem grac w Eternal Lands dobry rok temu, bo 11 sierpnia. Po 2 tygodniach gry doszedłem do gidii Good Friend. Było mi tam dobrze prawdopodobnie dlatego że doszła wtedy duża ilość nowych członków gildii. W styczniu czy na początku lutego odszedłem ponieważ w gildia się bardzo zmieniła i już nie było tak jak na początku. Doszedłem do gildii Matiego i Spodka bo to byli moi kumple nie pamiętam nazwy. Za razem zmieniłem nick i skończyłem grac w EL. W tym tygodniu powróciłem miałem zamiar być nadal w GF ale to już całkiem nowa gildia wiec chciałem spróbować czegoś nowego. Poszedłem do ^h^ jest to gildia C_rona i miałem tam paru starych kumpli dlatego się tam znalazłem. Gildia się rozpadła a ja poszedłem do xXx myślałem ze mój kumpel tam jest ale dowiedziałem się ze to nie on tylko ktoś kto kupił jego postać a i towarzystwo jakie tam było nie odpowiadało mi wiec odszedłem. I tak znalazłem się z podaniem tutaj ;)

Moje aktualne statystyki to:
Att 54
Def 64
Harv 55
Alch 54
Craf 35
Reszta +/- 10 ;)

Chciałbym jeszcze wspomnieć że możecie znaleźć pare moich głupich wypowiedzi ale to jest wszystko w mirach żartów lubię żartować.

Regulamin znam i akceptuje go. Przestrzegałem go już wcześniej gdyż chciałem być jak najlepszym graczem i dowiadywałem się co powinienem robić a czego nie.

Proszę was o rozpatrzenie mojego podania i przyjęcie mnie na okres próbny (przynajmniej) ponieważ chce zobaczyć jak jest w waszej gildii jaka panuje kultura poznać nowych ludzi i w ogóle. No może jeszcze wspomnę że gram dużo i często w EL nie wiem jak będzie w roku szkolnym ale podejrzewam ze mniej. Jest to już 3 gim i trzeba łapać dobre stopnie :)
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Post by Karaodin_Masta »

Ja jestem na TAK podanie bardzo ładne jak na ten wiek i statystyki też, dawno już takiego nie widziałem ;)
Wszystko powiedział jak na spowiedzi ;p zobaczymy co przyniesie skanowanie logów :D
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Pivko! Pivko! Potrzebujemy Twoich kropek! Stawiaj gdzie popadnie!

Przeleciałem swojego chat-loga i nic strasznego w nim nie znalazłem. Trochę składnia mu się tym podanku nie klei, kropeczki, przecinki... przydało by się.

Ktoś ma jakiegoś haka na tego kotunia?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Generalnie to mi sie podanie podoba. Widze, ze sie przylozyl. W pierwszej chwili chcial zlozyc do nas cos podobnego do tego, co skladal do *GF*. Poradzilam przeczytac nasze przyklejone tematy, a takze inne podania - poskutkowalo, widac, ze zalapal o co mi chodzi ;)


Co do Twojej natury: jesli ktos mi zwyzywa rodzine, to tez nie mowie dziekuje, jednakze wyzywanie w odwecie jest co najmniej dziecinne. Na szczescie na #gm odkad tu jestem (czyli jakies 3lata) nikt nikogo nie zwyzywal, powinienes wiec sobie poradzic z nerwami ;)

Co do motywow, zaczelo sie od tego, ze wytlumaczylam mu astrologie na PM (dzieki Lothe;p), a pozniej on zaproponowal, ze moznaby to na jakims forum umiescic. odpowiedzialam, ze u nas juz jest (dzieki, Lothe:P)

poszlo tak:

[22:40:11] [PM to Stopa: zeby tylko PeeLki mogly czytac i pisac]
[22:40:37] [PM from Stopa: peelki?]
[22:40:49] [PM to Stopa: noooo, czlonkowie gildii PL]
[22:40:56] [PM from Stopa: aaaha :P]
[22:41:03] [PM to Stopa: w skrocie: PeeLki ;)]
[22:41:17] [PM from Stopa: ale dla innych uzytkownikow byloby mozna uaktywnic do czytania :P]
[22:41:48] [PM to Stopa: nah, tam jest wiekszosc spraw gildiowych, plus nasze zdjecia i inne prywatne rzeczy. lepiej jak to z
ostaje w naszym towarzystwie :)]
[22:42:07] [PM from Stopa: omg ide do pl :P]
[22:42:13] [PM to Stopa: O.O]


troche mnie to zastanawia wiec :>

na razie nie mam zdanie, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

PS. jestem ciekawa jak sie Nosfer z tego wytlumaczy:
[22:42:39] [PM from Stopa: mati mowil ze nudno na gm ale wytrzymam moze ;p]

teee heee:P

Pozdrowionka,
Image
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Faktycznie, chyba język polski nie jest jego mocną stroną, ale tym niech się jego nauczyciele w szkole martwią :)
Osobnika w grze jakoś nie spotkałam (ale jak wiecie na #44 nie bywam, więc moje kontakty ze światem zewnętrznym są cokolwiek ograniczone). Ja bym była za okresem próbnym, a potem się zobaczy.

PS. Wołomin wita i pozdrawia (dla niezorientowanych: Wołomin i Kobyłka leżą tak blisko siebie, że już się właściwie połączyły).

EDIT: no cóż, czasem u nas na #gm tylko trzaskanie expa słychać, ale znajdźcie mi gildię gdzie ludzie gadają non-stop... I cieszę się bardzo, że się moje wypociny na coś przydały :)
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Polakiem* plx

A co do podanka : GF, ^h^, xxx - auc.

Kobylka + , rodzinne strony

Za okresem probnym.


Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

za probnym
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

A to i ja sobie n44bije posta. Jestem na TAK. Kolega sie rozpisał za co mozna pochwalic :)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Post by Karolus »

Podanie całkiem składne, jeżeli skanowanie logów nic nie ujawni to ja na TAK
(miło będzie powitać kolejną osobę z moich okolic :))
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Nikt haka nie ma :(

Bieremy :)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
szogun
Gość

Post by szogun »

No to bieremy :>
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Nie mam nic przeciwko wiec na tak:)
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Czekałem na haki, nie doczekałem się. Podanie ładne, widać, że trochę trudu sobie kandydat zadał. W prawdzie przeszłość jego mroczna, niemniej na próbę można PeeLke przypiąć.
Image
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

Kwas wrote:Czekałem na haki, nie doczekałem się. Podanie ładne, widać, że trochę trudu sobie kandydat zadał. W prawdzie przeszłość jego mroczna, niemniej na próbę można PeeLke przypiąć.
Malo wiesz o mrocznej przeszlosci:D
User avatar
handa
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Wednesday, 23.03.2005, 15:49
GG: 9693012

Post by handa »

No to ja też nabije sobie posta. Jestem na TAK, ponieważ Stopę już trochę znam i uważam, że nie jest taki zły.
()...()
( "." )
(")_(")
Locked