[Przyjęty] Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
sagarmatha
Gość

[Przyjęty] Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by sagarmatha »

Witajcie! NAzywam sie Sagarmatha mam 28 lat i moje poprzednie nicki to Krisopodobna>lobo.Mieszkam obecnie na slásku w pieknym miescie jakim sa Siemianowice. Moja przygoda z Eternal Lands zaczela sie w lutym 2006 roku postacia Krisopodobna.(bylem kobieta hehehe) Zaczynajac te podanie od przedstawienia sie doloze jeszcze gildie jakie odwiedzilem -AV- (Gm byl Antio) Kult (moja gildia z Armisch) *GF* (GM Printex) DZem (moja gildia obecnie GM Mefisto), bylem w wielu w ^@^ (GM Alma) w xxx, L.A. nawet w *CO*, obecnie przebywam w starej gildii [NL] gdzie gm jest Ambrosius...Jezeli o czyms zapomnialem wybaczcie, starosc nie radosc :D

Co sklonilo mnie do napisania tego podania? Powiem otwarcie nie wiem, ale wiem jedno jestescie tu od lat i widze, ze zawsze przetrwacie wszystko co czeka gildie w tym dziwnym swiecie i ja chcialbym zaczac nowa przygode z wami.
Akceptuje oczywiscie reguliamin gildii PL , mam tez wymagana skille, ale czy sie nadaje osadzcie sami.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na akceptacje mojego podania, jezeli nie to dziekuje za przeczytanie wypocin.Sagarmatha

PS. wybaczcie, ze nie pisze z á é, ale mam ang. system i juz tak sie przyzwyczailem z pisaniem:P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by BloodSucker »

Ja jestem na tak.

Uzasadnienie: Z Sagarem to różnie bywa... ;)
A to na 44 gwiazdkuje przekleństwa, a to sobie wypije kilka piwek i nie wie co gada, a to wrzuci parę sensownych linków to starej, ale jarej muzyki z lat '70-'80.
A to PeKował kiedyś ostro a teraz z niego pokojowy potioner się zrobił ;)
Poobijał się chłop po paru gildiach i przez to nie jestem pewien, czy u nas by długo wysiedział... klimat mamy 'specyficzny'.
Gotów jestem zaryzykować i pomęczyć się trochę z wyżej wymienionym, w myśl starej zasady, że #remove szybko się wpisuje... a Sagar przejawia ostatnio przebłyski zdrowego rozsądku... może faktycznie chłop się starzeje.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Neithan »

tak bo ..... kiedyś też będę dziadkiem :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Creedka »

za gust muzyczny i bardzo mile rozmowy na PM o tym dokad ten swiat zmierza -> tak :)



ps. zapomnialam dodac: screw ogonki.

pps. i jeszcze jedno: facet przejawia oznaki intelligencji. nie doszlam jeszcze do tego, czy wiekszej na trzezwo czy po pijaku, ale to wyjdzie w praniu najwyzej :)
Image
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Lotheneil »

Ja jestem na "nie mam nic przeciwko"
Sagara trochę znam, uzasadnienie w zasadzie mogłabym skopiować od Blooda, bo zgadzam się całkowicie.

Tylko bądź łaskaw się określić Sagar czy planujesz pobyt tymczasowy czy na stałe, bo różne wersje słyszałam :)
sagarmatha
Gość

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by sagarmatha »

Chcialbym odpowiedziec "Tak "to jestescie wy do konca swiata na dobre i na zle, bede zawsze z wami ale jak sami wiecie zycie nie jest takie proste...Oczywiscie postaram sie troche posiedziec i nie obiecuje na jak dlugo :D

Ps. Dziekuje za glosy na tak jestem troche zaskoczony, ze jeszcze mnie nikt nie objechal:P
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Karolus »

BloodSucker wrote:J
A to PeKował kiedyś ostro a teraz z niego pokojowy potioner się zrobił ;)
Bleh konkurencja......
ale ponieważ konkurencja podobno dobrze robi i wzmaga współzawodnictwo jestem na TAK (przynajmniej na okres próbny) ;)
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Neithan »

sagarmatha wrote: Ps. Dziekuje za glosy na tak jestem troche zaskoczony, ze jeszcze mnie nikt nie objechal:P

to się zawsze da załatwić :))))
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Wloczykij »

sagarmatha wrote:Chcialbym odpowiedziec "Tak "to jestescie wy do konca swiata na dobre i na zle, bede zawsze z wami ale jak sami wiecie zycie nie jest takie proste...Oczywiscie postaram sie troche posiedziec i nie obiecuje na jak dlugo :D
Chciałbym powiedzieć, TAK, to ty jesteś tym który będzie z nami na dobre i złe, ale wiesz jak to jest .... :)
Oczywiście możesz posiedzieć z nami, i też nie obiecujemy jak to długo będzie.... :)

Twój charakter i zachowanie Sagar, dobrze już podsumowali Blood i Lothe, i w pełni się z tą opinią zgadzam.
Nie jesteś złym człekiem, więc popróbuj naszej gościny. A z czasem i ty i my zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mój głos na TAK.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by jio_bob »

Proste pytanie: dlaczego tak czesto zmieniasz gildie ?
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
sagarmatha
Gość

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by sagarmatha »

Jio prosta moja odpowiedz bedzie nie cierpie nudy....jezeli tak sie dzieje w gildii staram sie cos zmienic, aby nie przestac grac w ta gre, bo najwazniejsze dla mnie jest to aby dobrze sie bawic.
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by Faflok »

Jesli moge cos powiedziec, to ja bym go przyjal :) A moze po 18tym grudnia bede mial wkoncu okazje sie z kolega piwa napic, jak mnie na swieta do domu przywieje :) W koncu miekszamy od siebie rzut beretem (znaczy chwilowo to kilka tysiecy rzutow ;)). Swego czasu pogadywalismy od czasu do czasu sobie i milo ten czas wspominam, wiec chetnie go zobacze w PL jak przyjade. Tyle ode mnie. Do zobaczenia juz niedlugo ludzie.
sagarmatha
Gość

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by sagarmatha »

Faflok kupe lat mam nadzieje, ze na nie jedno piwko sie umowimy...tam gdzie mieszkamy sa jeszcze mile miejsca do napicia sie jak np "Stara Szopa" w Michalkowicach do ktorej zapraszam :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podania do gildii PL zagubionego wedrowca :D

Post by BloodSucker »

To pshyjmujemy i zamykamy! ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked