[Przyjęty] proźba o przyjęcie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Guest
Gość

Re: proźba o przyjęcie

Post by Guest »

w wolnym czasie słucham muzyki (najczęściej H-H polskiego), i spotykam się z przyjaciółmi. a co do moich zainteresowań, które wymieniłem powyżej dołożę: muzykę, trochę czasu poświęcam na fizyce, która ostatnimi czasy bardzo mnie zainspirowała. Więcej o sobie nie jestem w stanie powiedzieć, ponieważ powiedziałem już wszystko.
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: proźba o przyjęcie

Post by Psychofans »

No tak juz lepiej ^^ Wiec teraz moge oddac swoj glos i jestem na duze TAK. Wiec moze i ja troche sie rozpisze... :> Mimo ktorej gry Alkazara w EL to bardzo szybko sie uczy. Jest to osoba sprawiedliwa, honorowa, pomocna itp... Duzo moglbym tu o nim naspamowac ale po co ? Przeciez mozecie sie sami o tym wszystkim dowiedziec przyjmujac go w nasze szergi gildii. PL nic nie straci jesli go przyjmiemy, jedynie moze zyskac! Alkazara znam od lat i wiem jaki jest, na pewno nie narobi gildii wstydu. i napisze to jeszcze raz, jestem za przyjeciem Alkazara do gildii! Duze TAK!

Reszta nalezy do Was...
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: proźba o przyjęcie

Post by EvilDog »

nie bede sie rozpisywal kumpel isliego jest moim kumplem hehehehe ja na TAK
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: proźba o przyjęcie

Post by Creedka »

mimo zenujacego poziomu podania jak na 20 lat, rekomendacja Monta mi wystarczy.
Image
szogun
Gość

Re: proźba o przyjęcie

Post by szogun »

myślę że można dać ci szanse
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: proźba o przyjęcie

Post by Lotheneil »

9:2 za kandydatem + kilka rekomendacji ze strony PLek.
No cóż mamy zrobić, chyba pozostaje zobaczyć, co wyjdzie ze starcia Kandydat - PLkowa zgraja :)
Przyjmujemy, Alkazarrr proszony jest o zgłoszenie się do kogoś z #guild_info celem przyklejenia czego trzeba gdzie trzeba.

A ja tu powieszę kłódkę.
Locked