[Przyjęta - Venna]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Venna
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 5.11.2011, 18:54

[Przyjęta - Venna]Podanie

Post by Venna »

Zwracam się z uprzejma prośbą o przyjecie mnie do gildii .W EL jestem od około roku ,nigdy nie należałam do innej gildii nigdy nie występowałam pod innym nickiem .Moje osiagniecia; a80/d82/har58/alc51/mag33/pot28/man20/cra23/ran15.Z regulaminem sie zapoznałam i zobowiązuję sie przestrzegać .
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Póki nikt ze starszych nie zaglądał radzę Ci migusiem podanie poprawić. Poczytaj podania osób przyjętych. I jak będziesz je pisać, to niech nie sprawia ono wrażenia wypowiadanego na jednym tchu. Nam nie zależy na charach tylko na osobach kryjących się za nimi, bo to one tworzą atmosferę w guildii. Tak więc do roboty.
Last edited by lupus on Saturday, 5.11.2011, 20:23, edited 1 time in total.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Może to podanie pomoże Ci zrozumieć o co chodzi i jaki sens mają podania: link. Najlepiej zapoznaj się z całym wątkiem.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Venna
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 5.11.2011, 18:54

podanie

Post by Venna »

Zwracam się do szanownych członków gildii PL z prośbą o przyjęcie mnie do swojego grona. Chęć przynależności do grupy skłoniła mnie, do napisania podani. Regulamin gildii akceptuje i zobowązuję sie do przestrzegania. Nigdy nie należałam do żadnej innej grupy ale tez nie będe blagała was na kolanach o przyjecie.jestem koleżeńska lubię pomagać innym ,swoja przygodę z EL zamierzam kontynuować długo ,długo;)

.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: podanie

Post by lupus »

Całkiem ładnie wyszło jeśli chodzi o styl, ale pozwolisz, że się jeszcze poczepiam. Na podstawie pierwszego podania wnoszę, że masz na imię Danuta. Miło by nam było gdybyś zechciała podać nam swój wiek, nawet orientacyjnie- studentka, uczennica, maturzystka itp.- inaczej się rozmawia z gimnazjalistką a inaczej z dojrzałą kobietą. Możesz też napisać skąd jesteś i czym się aktualnie zajmujesz. Jakie są twoje zainteresowania? Lub jeśli nie chcesz dzielić się z nami tymi informacjami, napisz to - w pewnym sensie jest to też dla nas informacja. Ale może już nie zaczynaj nowego wątku tylko dopisz to pod spodem albo edytując post. I jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło: aktualnie kandydujesz tylko do nas czy też do innych gildii?
Powiem Ci, że pomału zaczynasz robić jakieś wrażenie na mnie. Może to przez ten upór... Niby z jednej strony piszesz: "nie będe blagała was na kolanach o przyjecie", a z drugiej jest to już twoja druga próba wstąpienia w nasze szeregi.
Nie wiem jak inni, ale jestem w stanie zaryzykować i dać Ci neutrala o pozytywnym zabarwieniu. Swoją decyzję jeszcze zweryfikuję po uzupełnieniu lub nie podania.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Bailey
Gość

Re: podanie

Post by Bailey »

ja dam małe tak ale tak jak Lupek napisał ,,Miło by nam było gdybyś zechciała podać nam swój wiek'' napisz czym się zajmujesz. jak już to napiszesz będziesz miała +1 głos na TAK
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: podanie

Post by Faflok »

Szybką idą te posty, to już czwarty. Błagać nas nie musisz, my się prosić też nie musimy :) Ale w sumie ja to zawsze daję wszystkim szansę, więc i tak jestem na tak, z czego najbardziej przekonuje mnie argument, że chce koleżanka (koleżanka, bo mówi, że koleżeńska;-)) zostać na długo - poparte zresztą paroma statystykami w poprzednich postach, bo w jeden tydzień czy miesiąc takich się nie robi. Dziwi mnie tylko, że po tak długim czasie w EL, nikt z nas nie miał okazji jeszcze Venny poznać.
Kończąc, powiem tylko, że ode mnie tak.
-EDIT-
Posklejałem te posty do kupy, żeby nie ciągnąć w dwóch tematach
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: podanie

Post by Karolus »

Ja najcześciej jestem na TAK, ale tym razem (przynajmneij na chwilę obecną) NIE, głównei z dwóch powodów:
1. Tak wysokie staty świadczą o pewnej historii w EL i podobnie jak Fafa dziwi mnie że nigdy nie miałem okazji spotkać w świecie EL, ani nawet zauważyć przejawów obecności na #3, #6, #44 itp.
2. Podanie mimo wielu zachęt zastrony Lupusa mizerne, żeby nei powiedzieć mocniej, więc z jednej strony upór?, chęć dostania się do PL? a z drugiej totalne olewanie rad jak to uczynić.

Podsumowując z moeje strony zdecydowane NIE, przynajmniej do momentu gdy kandydatka rozwieje moje wątpliwości.

PS. śmiedzi mi to jakąś zmianą nicka, lub kupnem/otrzymaniem chara
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: podanie

Post by lupus »

Na zmianę nicka mi to nie wygląda. Najwcześniejsze wzmianki o Vennie w moich logach datowane są na 24 stycznia tego roku, ale nie wykluczam istnienia starszych. Fakt, żadne informacje nie pochodzą z kanałów a jedynie z przypadkowych spotkań w kopalni czy sto. Brak aktywności tłumaczę prowadzeniem samotniczego trybu życia i niejaką samowystarczalnością. Mam nadzieję, że chęć przystąpienia do gildii jest próbą otwarcia się na innych.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Venna
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 5.11.2011, 18:54

Podanie

Post by Venna »

Witam.Ale wy jesteście marudni lol , ok odpowiem na wasze posty.Prywatnie mam na imie Danuta. wieku wam nie zdradze poniewaz kobiety o wiek sie nie wypytuje, jako Venna hmmm ,no coz ,gram sobie samotnie caly czas pod ta sama nazwa, nigdy nie staralam sie o przynaleznos do innej gildii choc nie powiem, lol, mialam propozycje ,dlatego nie bede was blagala na kolanach o przyjecie i przekonywala was co do mnie ,albo mi zaufacie i mnie przyjmniecie albo mowi sie trudno ....acha ,dlaczego wlasnie PL? bo polska gildii i pod polska nazwa i brzmi dumnie ;)
User avatar
gostek_1
PL-ka
PL-ka
Posts: 46
Joined: Sunday, 22.10.2006, 21:31
GG: 1720216
Location: Rzeszów

Re: podanie

Post by gostek_1 »

Generalnie trudna sprawa. Ja byłbym za kresem próbnym.
beer or not to beer...
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: podanie

Post by Neithan »

NIE.

W 170 mega chat loga na tym kompie jedyne co znalazłem to:
[@PK central @ 6]: CalsoniC killed Venna.

a jak czegoś nie ma w moim chatlogu to nie istnieje ;)

Albo postać totalnie introwertyczna (tylko po co takiej gildia), albo alt, zmiana nicka itp
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: podanie

Post by Karolus »

Po dokonaniu prywatnego "wywiadu środowiskowego", jestem skłonny zamienić swoje nie na delikatne TAK.
Bailey
Gość

Re: podanie

Post by Bailey »

ja jestem za okresem próbnym
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: podanie

Post by lupus »

Ja jestem na TAK. Rozmawiałem z kandydatką i będę forsował przyjęcie jej w szeregi.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Locked