[Przyjęty]Podanie od Luki (w grze Toris)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Luki
n00b
n00b
Posts: 5
Joined: Thursday, 13.12.2012, 21:36

[Przyjęty]Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Luki »

Witam,

mam na imię Łukasz, pochodzę z niewielkiego miasta Skierniewice w woj. łódzkim. Mam szerokie zainteresowania (od tworzenia muzyki po medycynę ;)) zawodowo zajmowałem się pracą w banku oraz próbowałem swoich sił na studiach, najbardziej spodobał mi się kierunek ekonomia, którą przerwałem nie kończąc 4-go semestru, po czym poszedłem do pracy i byłem chwilę za granicą (Holandia).
Miałem krótką przygodę z EL kilka lat temu, ale postać, którą wtedy grałem zapewne już nie istnieje, więc po nieudanej próbie zalogowania na nią założyłem nową o nicku Toris, było to około 1,5 tyg temu (prawdopodobnie 02. grudnia 2012), tak więc niedawno. Moje statystyki w chwili obecnej to:
att - 19, def - 18, har - 22, alc - 11, mag - 10, pot - 8, sum - 12, man - 12, cra - 0, eng - 0, tai - 0, ran -0, oa - 26
Głównym powodem dla którego wybrałem PL jest to, że jest to gildia polskojęzyczna, gdzie mogę porozmawiać z innymi graczami w swoim ojczystym języku :) Po za tym z tego co widziałem jest w niej sporo aktywnych graczy, co daje się zauważyć w grze, na forum atmosfera również wydaje się przyjazna. Przyznaję, że wszystkich zasad gildii nie przeczytałem (oglądam dr House;P), tylko zrobiłem to pobieżnie, ale postaram się do tego wrócić i dokładnie przeczytać w przyszłości (nawet może dzisiaj :P), mimo tego (jakie by nie były te których nie widziałem) je akceptuję.
Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
P.S. Co do zasad to postaram się do nich wrócić po serialu ;P:)

Pozdrawiam
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Creedka »

Luki wrote:Po za tym z tego co widziałem jest w niej sporo aktywnych graczy, co daje się zauważyć w grze
juz na #gm'ie mowilam...jezeli aktywnosc PeeLek da sie zauwazyc, to to bardzo zle swiadczy o calym ELu :D
tak poza tym to ja na tak, tez naszych zasad nie czytalam, zaraz mnie kickna z gildii za to.
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by lupus »

O Creecik :D Fajnie tak podpisywać regulamin w ciemno. Pewnie czytałeś ten punkt o 10kgc dla nieaktywnych radnych w celu ich reaktywacji aby w ich obecności przyjąć miano PLki... :D

Edit x2
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Luki
n00b
n00b
Posts: 5
Joined: Thursday, 13.12.2012, 21:36

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Luki »

lupus wrote:O Creecik :D A ja na nie :D To, że exGMka nie czytała zasad nie usprawiedliwia do ich nieprzeczytania.
"Na szybkiego" pisałem podanie, ale dopisałem, że po serialu zasady przeczytam dokładnie, a nie tylko pobieżnie to co najważniejsze, bo przejrzałem wszystkie, ale nie czytałem każdej, a że w głównych jest szczerość to napisałem jak jest. Proszę o rozpatrzenie podania, a nie sposobu czytania zasad. Pozdrawiam
Luki
n00b
n00b
Posts: 5
Joined: Thursday, 13.12.2012, 21:36

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Luki »

Zasady przeczytane dokładnie "punkt po punkcie" i zaakceptowane, więc nie powinno być już zastrzeżeń i proszę o ponowne rozpatrzenie :)
lupus wrote:O Creecik :D Fajnie tak podpisywać regulamin w ciemno. Pewnie czytałeś ten punkt o 10kgc dla nieaktywnych radnych w celu ich reaktywacji aby w ich obecności przyjąć miano PLki... :D

Edit x2
Hehe... nie ma takiego punktu :P

Do Creedka: Sorry, że się wydało przy okazji mojego posta, że nie czytałaś zasad :P Teraz jedyne co mogę poradzić to ich przeczytanie i dodanie odpowiedzi do posta, że to zostało zrobione :) :P
Last edited by Luki on Friday, 14.12.2012, 01:08, edited 2 times in total.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by lupus »

Nawet małym druczkiem? Wydawało mi się, że kiedyś coś takiego było... :D
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Luki
n00b
n00b
Posts: 5
Joined: Thursday, 13.12.2012, 21:36

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Luki »

lupus wrote:Nawet małym druczkiem? Wydawało mi się, że kiedyś coś takiego było... :D
haha... Nie ma nic małym druczkiem, ale można szybko dopisać :D a kasą się podzielimy ;) ;P :D
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by WilliamDeWorde »

lupus wrote:O Creecik :D Fajnie tak podpisywać regulamin w ciemno. Pewnie czytałeś ten punkt o 10kgc dla nieaktywnych radnych w celu ich reaktywacji aby w ich obecności przyjąć miano PLki... :D

Edit x2

Lupus, wiesz, że to Ciebie też dotyczy? ;)

Wracając do tematu, jestem na TAK
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Creedka »

Luki wrote:Do Creedka: Sorry, że się wydało przy okazji mojego posta, że nie czytałaś zasad :P Teraz jedyne co mogę poradzić to ich przeczytanie i dodanie odpowiedzi do posta, że to zostało zrobione :) :P

Spoko, wybacza mi chyba sam fakt ich wspoltworzenia ;)
Image
Bailey
Gość

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Bailey »

można dać szanse jestem na Tak
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Avallach »

Zobaczymy czy z tej mąki afker bedzie. A niech tam:P Tak
Luki
n00b
n00b
Posts: 5
Joined: Thursday, 13.12.2012, 21:36

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Luki »

Luki wrote:
lupus wrote:Nawet małym druczkiem? Wydawało mi się, że kiedyś coś takiego było... :D
haha... Nie ma nic małym druczkiem, ale można szybko dopisać :D a kasą się podzielimy ;) ;P :D
Żartowałem z tym dopisaniem, a potem dzieleniem się kasą oczywiście.
Kiedy będę mógł dołączyć do gildii? Muszę jeszcze pisać do kogoś? Czy czekać na wiadomość?
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Creedka »

cierpliwie czekac az sie PeeLki wypowiedza i ktos zaproponuje (badz nie) taga :)
Image
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Bzdziagwa »

Rozmawiałem z Torisem w EL, wrażenie z rozmowy dobre, głosuję na Tak - za przyjęciem kandydata.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie od Luki (w grze Toris)

Post by Karolus »

Wydaje mi się że można zaryzykować okres próbny :)
proszę o kontakt w EL celem wiadomo czego ;p
Locked