[Przyjety]Podanie dziadek

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

syty
Gość

Re: Podanie dziadek

Post by syty »

Kruk , mógł byś pokazać nam swoje mięśnie brzucha ?? o ile jest taka możliwość?
syty
Gość

Re: Podanie dziadek

Post by syty »

mógłbyś*
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

Jak wróci mi humor to oczywiście że napiszę nawet 4 linijki tekstu więcej dla Ciebie
Image
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie dziadek

Post by Ranagall »

Po przeczytaniu tego wszystkiego jestem za wydłużonym okresem próbnym :)
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

Ja nie jestem tu dla łachy aby było fajnie i w ogóle ,wręcz nie mogę patrzeć na wasze prześmiewcze komentarze w kierunku moim i mojego kolegi, nie po to tu jestem aby się bawić w kotka i myszkę ale po to aby być w grupie przyjemnych ludzi, po to aby się pośmiać wspólnie i pomagać sobie na wzajem ,jeśli to taki problem to ja dziękuje
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

powiedziałem tylko parę razy wulgaryzm i jestem analfabetą i po to się toczy cała parodia ,jestem człowiekiem takim samym jak wy, nie bluzgam na każdym kroku i staram się poprawiać gdy widzę wcześniej swój błąd ortograficzny ,to wszystko
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie dziadek

Post by Creedka »

relax, problem przeklenstw byl dawno wyjasniony, wiekszosc z nas chce Ci dac szanse, bo wierzy, ze to bylo jednorazowe. wydluzony okres probny to chyba byla wiekszosc naszych glosow.
A to ze sie smiejemy....no coz, kombo jakie nam sprawiliscie rzadko sie zdarza na tym forum:) nie bierzcie wszystkiego do siebie, my tez jestesmy ludzmi^^

EDIT: a Sytemu sie pokickaly posty, jakbys nie zauwazyl. pisal do Kruka w Twoim temacie. maly szczegol, bo Wy tez jeden drugiemu w temat wlazicie, ale powstalo zamieszanie^^
Image
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie dziadek

Post by Bzdziagwa »

Okres próbny obowiązuje każdego kandydata na PLkę. Służy on temu, żebyśmy mogli się nawzajem dobrze poznać. Posty w tym wątku też temu służą. Nie są prześmiewcze, ale mówią coś więcej na temat kandydatów. Jeżeli przejrzysz listę wcześniejszych podań - jest wśród nich wiele odrzuconych bez szansy na okres próbny - głosy PLek za okresem próbnym, nawet "przedłużonym", traktuj więc jako głosy "za".

Wszystko po to, abyśmy, będąc grupą "przyjemnych ludzi" wiedzieli, że ci, których przyjmujemy, są też "przyjemnymi ludźmi" :)
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

Chciał bym wam podziękować za te dwa posty wyżej i za danie mi szansy w postaci okresu próbnego, wyglądało to jak wyglądało :) Przekonały mnie do tego aby się uspokoić i się nie przejmować dziękuje :) A co do chaosu XD To zawsze ten sajgon robimy ,ale jakoś zawsze na dobre wychodzi :DDD
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

Powiedzcie mi tylko jeszcze ile czasu trwa dodanie kogoś do PL-ków :D
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie dziadek

Post by Creedka »

przegladnij poprzednie podania i zobacz ile mniej-wiecej takie sprawy zajmuja^^
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

no jak patrze to zajmuje to 1-3dni ,ale to od Karola zależy ?(jako finalne zatwierdzenie)
Image
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie dziadek

Post by Kruk »

syty wrote:Kruk , mógł byś pokazać nam swoje mięśnie brzucha ?? o ile jest taka możliwość?

Wybacz syty, ale mam lenia i nie chce mi sie brzuszków robić :P przez co kaloryferek jedyny jaki mam to ten na ścianach w domu ;D, ale może zmotywuje mnie Twój jakże dziwny<ze strony drugiego faceta> post i zaczne od jutra specjalny koks master training.Jak narazie jedynie hantlami bicki,tricki i pompki na klate bije, jeszcze jogging by sie przydał, bo chude nogi, ale dopiero jak opdanie snieg, bo nie chce sie... przewrócić ;d

Peace
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie dziadek

Post by Kruk »

dziadek wrote:no jak patrze to zajmuje to 1-3dni ,ale to od Karola zależy ?(jako finalne zatwierdzenie)


I co ? może jeszcze go taczką przewieziesz, żeby Cie już teraz przyjął ? xD
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie dziadek

Post by dziadek »

Przecież nie zamierzam mu głowy zawracać ja tu tylko sprzątam :DDD
Image
Locked