Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Andro
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 13.03.2015, 21:08

Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Andro »

Witam Wszystkich
Nazywam się Daniel lat 14 (mam nadzieję, że to nikomu nie przeszkadza) Mieszkam w woj. Podlaskim w okolicach Białegostoku.

Prywatnie:
Jeżeli chodzi o ortografię to jej przestrzegam irytuje mnie nieprzestrzeganie ortografii. Oczywiście jak dla każdego mogą się trafić jakieś pomyłki.
Chodzę do I gimnazjum nie zdecydowałem co chcę jeszcze robić w przyszłości. (Nie zapomnieć o EL:])
Lubię grać amatorsko w koszykówkę.
Osiągnięcia indywidualne
Jestem nie najlepszym, ale i nie najgorszym graczem w szachy. W ostatnim roku (2014r)
Zostałem mistrzem powiatu w szachach klas I gimnazjum. Wcześniej również zajmowałem poczesne miejsca.

Eternal:
W Eternal gram z 1 rok wiem, że to nie jest dużo, ale to właśnie chodzi o to by się rozwijać. Moją wadą dla niektórych
zaletą jest to, że jako gracz jak wyżem napisałem jeszcze niedoświadczony dużo pytam przekonali się o tym gracze Karolus i Bzdziagwa. Nie wiem jeszcze co chcę robić to niełatwo wybrać :(
Moja nazwa to Andro myślę, że nikt o niej nie słyszał oprócz wyżej wymienionych graczy. Nick pochodzi od mojego nazwiska.
Główny powód dołączenia do was to miła atmosfera. Byłem naprawdę zaskoczony, że wyżej wymienieni gracze nie mieli dość moich pytań. Oczywiście przystaję na każde dyktowane warunki
Staty:
Attack: 38
Defense: 39
Harvest: 34
Alchemy: 27 zaraz 28:)
Magic: 20 zaraz 21:)
Potion: 8
Summoning: 22
Manufacturing: 11
Crafting: 0
Engineering: 0
Tailoring: 0
Ranging: 9
Overall: 53

Nexusy:
Human 7/7
Inogranic 2/2
Reszta 0/0

Wiem, że nie są to nadzwyczajne ani dla mnie osobiście dobre staty, ale gra polega na tym aby się rozwijać, więc dożę w tym kierunku.

Proszę o rozpatrzenie tego podania.
Pozdrawiam całe PL!!!
Daniel
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by WilliamDeWorde »

Edit: Mieli dość

Podanie dla mnie in plus.
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Avallach »

Troche mam dylemat bo z jednej strony podanie jak na Twój wiek nawet nawet, ale dobre podanie napisac to nic nadzwyczajnego. Niepokoi mnie to, ze w gildii bedziesz "mocno" najmlodszy. U nas znaczna wiekszosć to 20+ lat albo i z 23+ :P. Może być problem czy odnajdziesz sie w takim gronie staruchów (wyłaczając mnie oczywisice, bo ja bede wiecznie mlody! :P). Powiem wprost, nawet jak zostaniesz przyjety sądze ze zrezygnujesz po 2-3 miesiącach i dlatego jestem na NIE.

Odnośnie przestrzegania ortografii: Dąże :P
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by MiPi »

Podobnie jak Ava, uważam że jak na ten wiek to podanie przyzwoite, pamiętam, że kiedy ja pisałem swoje to przykładałem się do niego, a teraz jak je czytam to wydaje mi się strasznie śmieszne i w zupełności pasuje do "gimby" :D

Twoje zainteresowania typu gra w szachy oraz podejście do ortografii podpowiadają mi, że nie jesteś typowym "gimbusem" i masz trochę oleju w głowie, nie poznałem Cie osobiście ale jak na swój wiek wydajesz się być ogarnięty, natomiast tak jak jak wspomniał Ava, ciężko powiedzieć jak odnajdziesz się w naszym towarzystwie, ale jak masz ciągle wypytywać tylko Karola i Bz o porady to na #gm też ktoś Ci pomoże, zakładając że nie ćwiczy usilnie naszego ulubionego skilla :)

Jak na rok grania to staty nie są zbyt wysokie i pewnie miałeś przerwy, więc zakładam że i teraz też takie będą, ale mimo wszystko daję TAK na okres próbny.
Image
Image
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by WilliamDeWorde »

Avallach wrote:Dąże :P

He, he, w EL nie ma POLSKICH znakuf :D
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Bzdziagwa »

Miałem okazję rozmawiać z Andro w EL Podanie w porządku. Co do wieku - miewaliśmy młodszych członków - wiek 14 lat nie jest moim zdaniem przeszkodą. Głosuję za przyjęciem na okres próbny - czyli Tak
Andro
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 13.03.2015, 21:08

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Andro »

Jeżeli chodzi o wiek to miałem kłamać i napisać, że mam 18 lat i wtedy było by lepiej?

I przepraszam za ortograf
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Ranagall »

Nie i masz za to ode mnie +.

Podanko ładne, kandydata nie miałem okazji poznać osobiście ale wydaje się fajną osobą.

TAK
User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by LenSon »

Dla mnie na TAK.
Ava jak można kogoś wykluczać ze względu na wiek?
Nie masz innych argumentów?
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Avallach »

Wykluczać ze względu na wiek można co widać między innymi po rożnego rodzaju zakazów do 18 lat. Przemyślałem jednak sprawę i chyba troche za ostro potraktowalem kandydata. Tylko kurde... o alkoholu na #gm nie będzie nawet wypadać mówic żeby młodzieży nie demoralizować :P. Zmieniam zdanie na małe Tak i zobaczymy co Ciebie wyrośnie, moze sie nie zaafkaujesz na śmierc ;)
Andro
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 13.03.2015, 21:08

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Andro »

Avallach cieszy mnie, że zmieniłeś zdanie, ale proszę to, że nie mam 18 lat to nie znaczy, że masz mnie traktować jak jakieś dziecko... Przecież nie mam 10 lat i nie jestem w 4 podstawówki żebyś tak mówił :)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Avallach »

Wyluzuj troche, nie chcialem Cie urazic :P Po prostu jestem przewrażliwiony na punkcie demoralizacji młodzieży w EL. Kiedyś grożono mi banem na gre za reklamy "cycków" na markecie mimo ze 99% populacji ELowej sie podobalo :P No i niestety, uraz został do dziś :D

Dobra, koniec spamu.
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by WilliamDeWorde »

LenSon wrote:Dla mnie na TAK.
Ava jak można kogoś wykluczać ze względu na wiek?
Nie masz innych argumentów?
Wiek jest warty odnotowania, a do tego czy kłamać czy nie - kłamstwo ma krótkie nogi. Jak już pewnie zauważyłeś(Andro), że wiek to nie jedyny nasz argument ZA lub PRZECIW.

A co do drobnych orto - na GM są konsekwentnie wyłapywane :)
Andro wrote:Avallach cieszy mnie, że zmieniłeś zdanie, ale proszę to, że nie mam 18 lat to nie znaczy, że masz mnie traktować jak jakieś dziecko... Przecież nie mam 10 lat i nie jestem w 4 podstawówki żebyś tak mówił :)
My jak byliśmy w wieku 14 lat mówiliśmy wszystkim dookoła to samo, z naszego punktu trochę inaczej to wygląda - zrozumiesz kiedyś :-)
Andro
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 13.03.2015, 21:08

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by Andro »

Ok rozumiem wiem co myślisz William i reszta
nahadu
PL-ka
PL-ka
Posts: 44
Joined: Tuesday, 2.07.2013, 14:39
GG: 0

Re: Podanie o przyjęcie do Gildii PL (Andro)

Post by nahadu »

Podanko ładne i przejrzyste a co do wieku ja byłem gorszy od Ciebie w wieku 14 lat xD Co Cree wyłapała od razu jak wróciłem do gry i pisałem podanie :P także zobaczymy co z Ciebie będzie..
Jestem za próbnym :)
Locked