Podanie Szaras

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Szaras
n00b
n00b
Posts: 1
Joined: Sunday, 9.04.2017, 23:51

Podanie Szaras

Post by Szaras »

1. Kilka słów o sobie. Np. imię, wiek, miasto w którym mieszkasz lub coś innego co wyda się interesujące:)
Witam mam na Imię Tomasz mam 26 lat mieszkam w małej miejscowości o nazwie Łąkie w województwie Kujawsko-Pomorskim razem z moją dziewczyną. Główne atrakcje tej okolicy to jeziora polodowcowe i sąsiedztwo lasu gdyż mieszkamy w leśniczówce o nazwie "Kurze Biela". Zajmuje się prowadzeniem domu i moimi zwierzakami 2 psy rasowe, jeden to jamnik szorstkowłosy a drugi to pies gończy polski. Na co dzień pracuje jako brygadzista w firmie produkującej kabiny prysznicowe i wanny starszych i nowocześniejszych technologi. Osobiście zajmuje się działem wtryskarek które produkują detale do tychże kabin i wanien. W wolnych chwilach przesiaduje na laptopie zamierzam także wrócić do treningów siłowych które już dawniej uprawiałem.

2. Staż w EL - od jak dawna grasz i Twoje AKTUALNE statystyki.
W el grałem kiedyś nie wiem jaki mam staż ogólny koło 6 miesięcy czytaj niedługo. Obecną postacią gram może z 2 tygodnie.Gram orchanem ze względu na to że podoba mi się wyróżniający się wygląd barwę mam typowo orkową czyli zieloną :P. Moje statystyki jak można się domyślić są newbie oto one:
-att:26
-def:30
-har:23
-alc:19
-mag:12
-pot:0
-sum:0
-man:0
-cra:0
-eng:0
-tai:0
-ran:0
-oa:35
W grze obecnie zajmuje się trenowaniem combat skills i również alchemii w przyszłości prawdopodobnie będę się zajmował Jubilerstwem i Potion makeingiem.

3. Dlaczego wybrałeś właśnie PL?
Sądząc po zawartej w gildii kadrze i sądząc po czasie istnienia ugrupowania stwierdzam że jest to solidna gildia warte ubiegania się o miejsce w szeregach. Istotną rzeczą jest też fakt średniej wieku członków i nacisku na współpracę i kulturę osobistą która jest tak istotna. No i przede wszystkim dlaczego miałbym wybrać gildię zagraniczną skoro mogę grać z rodowitymi Polakami.

4. Czy akceptujesz zasady gildii i będziesz ich przestrzegał/a ?
Akceptuję zasady i będę ich przestrzegał.

5. Czy byłeś w inych gildiach (jak tak, to w jakich) oraz czy mialeś wczesniej inne postaci (podaj nicki)?
Miałem inną postać o czy mówiłem wcześniej już nie pamiętam nicku , z tego co pamiętam byłem wtedy w PLkach.
milu
n00b
n00b
Posts: 8
Joined: Tuesday, 12.05.2015, 08:40

Re: Podanie Szaras

Post by milu »

Oczywiscie jak najbardziej jest na TAK. Okres probny jak najbardziej sie nalezy jak psu buda ;)

PS Coz za powroty do ELa...Jednak ta gra ma cosik w sobie :)
User avatar
Hypnol
PL-ka
PL-ka
Posts: 37
Joined: Friday, 22.03.2013, 19:39
GG: 4526588
Location: Jodłowa

Re: Podanie Szaras

Post by Hypnol »

Jestem za Tak
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie Szaras

Post by Bzdziagwa »

Głosuję za przyjęciem kandydata. Na marginesie dodam, że obecne raguły EL nie zabraniają posiadania i współpracy większej liczby postaci, więc jeżeli masz postać, którą grałeś wcześniej nie ma powodu z niej rezygnować. :)
User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

Re: Podanie Szaras

Post by LenSon »

Jestem za.
Może "wciągniesz się" na dłużej.
Zapraszam do gry.
User avatar
tomczako
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Tuesday, 21.03.2017, 20:31

Re: Podanie Szaras

Post by tomczako »

Również jestem za, zaprszam :)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Szaras

Post by Karolus »

dobra, bierem na próbny, zamykam i proszę o kontakt w EL celem wiadomo czego :)
Locked