Podanie o przyjecie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

volken
Gość

Podanie o przyjecie

Post by volken »

Witam szanowna gildie PL
na wstepie chcialem powiedziec ze mam na imie PIOTR mam 24 lata
moje statystyki to att-54/def-60/har-44/alc-31/mag-33/pot-27/sum-8/man-6/craf-0
prosze o pozytywne rozpatrzenie mego podania wiem ze volken ma zla reputacje alez co moge zrobic poprostu wywodzi sie z gromady CA$H
bardzo chcialbym do was dolaczyc poniewaz mam tam troche znajomych i wiem ze to honorowa gildiia
A wiec prosze jeszcze raz o pozytywne rozpatrzenie mego podania
volken
Gość

do tresci podania

Post by volken »

zapomnialem dodac ze zgadzam sie na wszystkie postawione warunki rekrutacji :oops:
User avatar
Jaclaw
PL-ka
PL-ka
Posts: 260
Joined: Saturday, 15.04.2006, 19:21

Re: Podanie o przyjecie

Post by Jaclaw »

volken wrote: volken ma zla reputacje alez co moge zrobic poprostu wywodzi sie z gromady CA$H
w sumie ca$h to nasi sojusznicy tyle odemnie :P
Z tego co mi wiadomo kolega lubi pk.....tylko ciekawe jak bardzo

pozatym inne gildie i postacie i uzasadnij bardziej dlaczego
"Don't hit a man when he's down -- kick him; it's easier."
So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

Image
#GM from Creedka: Jac, kick meh hard plx plx plx
You kicked Creedka out of the guild!
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

I tu odrazu wzieła mnie niechęć ... Volkena to ja znam .. fajny chłopak .. ale proponuję aby napisał inaczej podanie ...

Napisz jak zacząłeś grać ... wogóle co ja gadam .. przejżyj dwa ostatnie podania .. dla mnie są napisane wzorowo i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń .. w Tym momencie napisałem już więcej niż Ty sam ...

Sorki że Cię opieprzam ale chyba mnie zrozumiesz ... forma w jakiej to napisałeś jest niechludna .. pomieszane wszystko ... zdania z kontekstu wyrwane ... no i jeszcze z podwojeniem posta :D ... i ten regulamin ;> :D

Co do samej opini Volkena ... powiem szczerze że nic nie słyszałem o jego zachowaniu ... Trenował ze mną pare długich razy ... i nabiłem na nim z 3 lvl-e ... rozmawiało się z nim bardzo fajnie ... nie to co naprzykład z Ronaldinho_pl czy innymi takimi co od nas odpadli ...

Jeszcze wracająć co do postu ... nie napisałeś w jakich gildiach byłeś ... sądząc po Twoich statystykach stwierdzam iż grasz w tą oto grę długich pare miesięcy jak i nie więcej ... więc nie uwierzę jeżeli mi powiesz że nie zaliczyłeś żadnej :] ... (bez skojarzeń) ...

Narazie jestem głosem NEUTRALNYM w tej sprawie .. ale uważam że się zmieni gdy napiszesz conajmniej takie podanie jak dwa poprzednie ... :]

Mam nadzieje że posłuchasz moich rad i następnym razem zobaczymy się już tylko na #GM :] ..

Pozdrawiam Cię
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Witam

oto moje wnioski:
W EL gram juz raczej dlugo ale od samego poczatku wszyscy w kazdym momencie udzielali mi wielu cennych rad - jedna z nich byla (przewijajaca sie przez usta wszystkich) : unikaj volkena jak ognia - jak go zobaczysz na pk (mag schools sewers to moje ulubione miejsce jak trenowalem na arm gobach - ale se nie potrenowalem za bardzo gdzyz w/w postac skutecznie mi to uniemozliwiala) to odrazu tele bo z nim nigdy nic nie wiadomo a inaczej - wiadomo to ze raczej ci nie przepusci

napisales
wiem ze volken ma zla reputacje alez co moge zrobic poprostu wywodzi sie z gromady CA$H
hmm w tym momencie zwalasz odpowiedzialnosc za czyny volkena na gildie a nie na niego (masz pecha bo gildie nam jaknajbardziej przyjazna - nie poszlo Ci zbytnio) jesli by sie volken nie zgadzal z zasadami gildii to mogl ja opuscic zachowujac czyste imie - tak nie bylo

Jest jedna rzecz ktora moze Cie "uratowac" - kupiles ta postac i to nie ty jestes odpowiedialny za jej poprzednie czyny.
Uprzedze twoj post -jesli rzeczywiscie ja kupiles to zmien nick (albo stworz nowa postac) btw kazdy kto kupi postac ma u mnie NIE odrazu na wejsciu, a skoro volken ma NIE to juz totalna klapa :/
Nie uznaje kupowania postaci - o ile sprzedaz moge uznac (kuszaca propozycja 2500-3000 USD mnie rowniez by pociagala) o tyle kupno to dzialanie bez sesu - zero przyjemnosci ze zdobywania expa - a pieniadze nie robia gracza -kupujac gotowa postac nie masz zielonego pojecia o grze.

Jak wiec wynika z mojego posta jedno wielkie NIE

A zeby dopelnic formalnosci to twoj post jest niepelny - nawet z dopiskiem w postaci nastepnego posta

pozdrawiam
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

Oj widze że jest jeszcze wiele wiele rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia ... nie wiedziałem że Volken to PK-er ..
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
volken
Gość

Podanie o przyjecie i pozdrowienia

Post by volken »

poprostu dajcie mi szanse a byc moze sie przydam ja dostalem postac volkena
moje byle postacie to OIL/RED_DRAGON/i teraz VOLKEN
moje byle gildie to PIGS/ i krotko trwala gildia -AV- lecz to mi nie odpowiadalo
Wiem ze gildiia PL jest honorowa wiec poprostu potrzebuje o odrobine zaufania a to poniewaz ze ja tez jestem honorowy i pewnie nie wiecie tego ze zawsze pomagam nowym niedoswiadczonym graczom wiec jesli w to nie wierzycie poprostu zapytajcie SWIN (^@^)
A wiec prosze jeszcze raz o pozytywne rozpatrzenie podania
I pozdrowienia dla CREEDKI PIVKA MASTERPITERA NITAGERA I WIELU WIELU INNYCH
Niektore zdania na temat Volkena sa poprostu wycisniete z palca
Byc moze macie racje ale winny sie tlumaczy byc moze wam sie przydam i powiem to tylko raz nie jestem pk-er i nie bylem poniewaz nikogo nie zabilem na PK pozdr OIL
User avatar
Jaclaw
PL-ka
PL-ka
Posts: 260
Joined: Saturday, 15.04.2006, 19:21

Re: Podanie o przyjecie i pozdrowienia

Post by Jaclaw »

volken wrote: Wiem ze gildiia PL jest honorowa wiec poprostu potrzebuje o odrobine zaufania a to poniewaz ze ja tez jestem honorowy i pewnie nie wiecie tego ze zawsze pomagam nowym niedoswiadczonym graczom wiec jesli w to nie wierzycie poprostu zapytajcie SWIN (^@^)
a popytam
volken wrote: A wiec prosze jeszcze raz o pozytywne rozpatrzenie podania
I pozdrowienia dla CREEDKI PIVKA MASTERPITERA NITAGERA I WIELU WIELU INNYCH
Nie pozdrowiłes mnie jestem na nie :P
volken wrote: powiem to tylko raz nie jestem pk-er i nie bylem poniewaz nikogo nie zabilem na PK pozdr OIL
Z tego co wiem po odejściu z pigs mieliście założyc/iść do guildi pk więc?
"Don't hit a man when he's down -- kick him; it's easier."
So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

Image
#GM from Creedka: Jac, kick meh hard plx plx plx
You kicked Creedka out of the guild!
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

Piszesz posta jako Volken a pozdrawiasz jako Oil ... powiedz mi .. To kim Ty wkońcu kur.... cze .. grasz ;>
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Jestem przeciwny przyjęciu ze względu na to jaki Volken był wcześniej. Jak się komuś nie chce samodzielnie rozwijać postaci, to musi żyć z reputacją poprzednika.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

HiHo

Wiem ze "edit twoj przyjaciel" ale post moglby byc nieczytelny wiec:

1 - dlaczego wymieniasz postacie i gildie dopiero po tym jak ktos cie upomnial?? (mimo to dalej post NIEKOMPLETNY <moze sie domyslisz>)

2 - nie podoba mi sie to ze mamy cie przyjac bo byc moze sie przydasz - kto tu do kogo skalda podanie - my prosimy o ciebie czy ty masz nas do siebie przekonac??

3 - i to co mnie doprowadzilo do wrzenia:
Niektore zdania na temat Volkena sa poprostu wycisniete z palca
w/g ciebie ktore?? kto w/g ciebie pisze klamstwa?? wyjasnij bo nie rozumie jak mozna oskarzac kogos ( Jaclawa Pivka albo mnie - bo tylko nasze posty byly) o wymyslanie czegos skoro nie grales ta postacia wczesniej a conajmniej 2 z tych osob graja dluzej od ciebie

NIE NIE NIE

Pozdrawiam

P.S. to moje osobiste zdanie i spostrzezenia - podporzadkuje sie jednak opinii ogolu (jak zawsze zreszta :-) )
volken
Gość

Post by volken »

Dostalem volkena od brata a wczesniej gralem OILEM a jesli chodzi o pozdrowienia to jaclaw sorki ale nie wiedzialem ze jestes w PL a wiec pozdrowienia dla calej gildii a to ze volken mial taka opinie to chyba nie moja wina
volken
Gość

Post by volken »

nie bede sie tlumaczyl kto kiedys gral volkenem wiec pozostawiam to wam mam nadzieje ze sie przekonacie co do mnie masterpiter zna mnie jako OIL wiec zapytajcie sie go jaki jestem a nie patrzcie w przeszlosc tylko w terazniejszosc
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Post by Pivko50 »

MP proszę Cię powiedz mi jaki był Oil ... ;>

Ja nadal NEUTRAL dopóki się wszystko nie wyjaśni ...
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
VampireVorador
PL-ka
PL-ka
Posts: 264
Joined: Wednesday, 5.10.2005, 08:42
GG: 0
Location: Valley of shadow and death

Post by VampireVorador »

Pivko wrote:Oj widze że jest jeszcze wiele wiele rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia ... nie wiedziałem że Volken to PK-er ..
moze zacznij zdobywanie wiedzy od tematu PK list :P
Vampire Himself wrote: volken wspólnie z _zed_ próbowali mnie oszukać jakiś czas temu, zed chciał trenować ale kiedy przybyliśmy na miejsce treningu przyszedł jego kumpel z gildii(XXX) volken i wspolnie chcieli mnie zabić (myśleli że mam na sobie greavsy i cuisses), oczywiście to nooby, udąło mi sie zrobić restora (volken atakował dopiero jak miałem czerwony pasek zycia) i ich zaciukałem:D zdobyłem jego FR cape, greavsy, tit axe i inne ciekawe rzeczy ale jako że błem wtedy w RIVA to mu oddałem :P ale z Rivy i tak mnie wywalili za czyn zabójstwa tych frajerów
Image
<<<created by Shivar , aproved ! by BloodSucker
Locked