witajcie koledzy :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Post Reply
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

witajcie koledzy :)

Post by MiPi »

hejo bejo co tam i jak tam :)

na bank mnie pamiętacie i znacie, kto gra po moich czasach - tego witam :)

czemu piszę podanie? bo od wielu dni myślę o EL, zastanawiam się co tam jak tam, Karolus pewnie już ma wszystkie staty na maxa xD, ale tak na serio to nie wiem ;p jedyna osoba, która ogarnąłem ostatnio w statach to Lens, widzę, że a/d poszło mega w górę :D

coś o mnie? no imię bez zmian, Krzychu xD
założyłem nową postać: MiPson
totalne zero, na bank nie dożyjemy czasów, kiedy znów wspólnie byśmy mogli podbijać te insty najlepsze.. zapomniałem nazwy, lul :D ale dawno mnie tu nie było, czuje się taki old boy bez wiedzy xD No w każdym razie moja ostatnia postać poszła do żyda jak kto pamięta, a teraz muszę zaczynać od zera.. nie sądziłem, że jeszcze zawitam tutaj w EL i nie obiecuję, że będę grał :) składam podanie jedynie po to, żeby umilić sobie ewentualny czas podczas grania

Czytałem mniej więcej, jakie były zmiany w grze, update itp i szczerze? zastanawiam się, co ta gra jeszcze robi w sieci? tutaj się totalnie nic nie dzieje :D a mimo to, ten klimat ma w sobie to coś.. coś co sprawia, że nawet ja, po kilku latach chcę zacząć od nowa i pograć :)

prywatnie, skończyłem studia, pracuję w Toyocie, pracę cenię i sobie chwalę, mam dużo wolnego czasu, bo pracuję ~15 dni, 15 dni wolnego w miesiącu :D Nie obiecuję, że znów będę grał nałogowo, ale strasznie tęskniłem za tą grą i za tymi ludźmi z PL, bez was, nie będę miał chęci znów grać :)

Pozdrawiam
Image
Image
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: witajcie koledzy :)

Post by MiPi »

ok, sorry :)

oczywiście chciałbym zacząć od zera, ale wiem, że gra jest mega czasochłonna.. mam passy do konta brata, więc zawitam na Karaodin, gdzie PLka jest przyczepiona.. kontro co prawda już kilka lat temu od niego dostałem, a skoro swoje sprzedałem, to zajmę się jego, a teraz już moim :)
Image
Image
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: witajcie koledzy :)

Post by Avallach »

eeee mordo, wracaj :D
Post Reply