[Przyjęty] podanie;P

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Damian
Gość

[Przyjęty] podanie;P

Post by Damian »

Witam wszystkich:D
Mam na imię Damian jak w nicku. Mam 15 lat w tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do technikum informatycznego. Interesuję się sportem bardzo chciałbym zagrać w sławnej drużynie. Moim hobby są gry internetowe. Grałem w wiele gier mmorpg ale powiem szczerze żadna z nich nie była tak interesująca i wciągająca jak Eternal Lands. Na granie nie poświęcam nie wiadomo ile czasu. Nie lubię jak każdy kłamstw i chamstwa. Cieszy mnie jak ktoś wykazuje się wiedzą i pomaga słabszym, ja też staram się tak robić, lecz jak na razie nie wiele mogę pomóc jeśli chodzi o Eternal Lands ponieważ jestem nowym użytkownikiem i nie wiem jeszcze wystarczająco dużo. Zacząłem grać 3 dni temu. Staram się udzielać na forum i jeśli wiem coś na poruszany temat to chętnie się w nim udzielam. Dlaczego wasza gildia? Ponieważ chciałbym zacząć grać i odnosić sukcesy między swoimi rodakami. Chciałbym abyście mi to ułatwili:D
Moje statystyki są jeszcze niskie ale staram się wbijać szybko, a oto one:
Att:18
Def:20
Har:9
Alc:4
Man:6
Pot:6
Myślę że wypisałem wszystko co najważniejsze oraz akceptuję regulamin.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję i pozdrawiam.
Calenhadd
Gość

Re: podanie;P

Post by Calenhadd »

Jestem na nie!
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: podanie;P

Post by EvilDog »

Calen ^@^ zrobie ci na zlosc ja na TAK
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
gostek_1
PL-ka
PL-ka
Posts: 46
Joined: Sunday, 22.10.2006, 21:31
GG: 1720216
Location: Rzeszów

Re: podanie;P

Post by gostek_1 »

Ja myślę, że można dać szansę...
beer or not to beer...
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: podanie;P

Post by NosferatuS »

Podanie jak na 15 latka calkiem przyzwoite, ale nie przekonuje mnie wiec Neutral.
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: podanie;P

Post by Karaodin_Masta »

Dawno już nikt nie składał u nas podania :D , a patrząc na twoje i Twój wiek jest całkiem przyzwoite ;) 3 dni powiadasz ;p widać , że się wkręciłeś . Trochu przypominasz mi mnie kiedy składałem swoje podanie do PL'a ^^ statystyki jeszcze małe , ale nie to jest najważniejsze ;p dlatego ja jestem na TAK ;)
Image
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: podanie;P

Post by Kwas »

Wszystko fajnie, ładnie, tylko staż troszkę mały..
Poczekałbym z tydzień.
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: podanie;P

Post by Karolus »

Chyba już mogę się wypowiedzieć...
Podanie nie najgorsze, staty jak staty... ale jak już wyżej było wspomniane nie są one najważniejsze ;)

Najgorzej z tym stażem - 3dni tego nawet nie można nazwać stażem... to co najwyżej zapoznanie się z IP :D

Z mojej strony masz... prolongatę na moje TAK, warunek wytrwaj w grze powiedzmy do 10 listopada, jeśli wtedy nadal będziesz chciał grać w EL razem z Nami w PL, to ja nie będę miał nic przeciwko.

A do tego czasu jeśli tylko będziesz miał jakieś pytania, problemy w grze wal na pm na pewno każda PLka chętnie Ci pomoże, pod warunkiem że nie będzie aktualnie afkować ;)
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: podanie;P

Post by SagarmathA »

Calenhadd wrote:Jestem na nie!

Ja jestem za obserwacja osobnika i byłbym wstanie dać nawet małe tak.Zawsze można wpisać remove :)
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: podanie;P

Post by NosferatuS »

mozesz to wytlumaczyc ?
Image

bo cos sie chyba nie zgadza ...
Damian
Gość

Re: podanie;P

Post by Damian »

Dziękuję za to że nie którzy popierają moją kandydaturę. Nosferatus nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym obrazkiem. Czy coś jest nie tak z moim kontem?
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: podanie;P

Post by NosferatuS »

obraze oznacza ze logowales sie do gry 509 dni temu a ty napisales ze grasz od 3 dni w ta gra, wiec nie wiem czy Tobie wierzyc czy Gossipowi ...
Damian
Gość

Re: podanie;P

Post by Damian »

Dowiedziałem się od brata że kolega raz polecił mu tą grę. Utworzył tutaj konto ale nie spodobała mu się, a ja na prawdę gram 4 dni. Gossip pewnie pokazuje statystyki na podstawie IP jeśli jeszcze coś jest nie jasnego to napisz postaram się wyjaśnić.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: podanie;P

Post by Karolus »

Ja wychodzę z założenia że do momentu gdy nie przyłapiemy kogoś na ewidentnym kancie, wierzmy że mówi prawdę...
Co do gossipa, jestem w stanie uwierzyć że kiedyś ktoś miał chara o nicku Damian, potem przestał grać a chara skasował więc dlatego gossip pokazuje te 590 dni.
Ponieważ nie mamy możliwości sprawdzenia jak jest naprawdę (no chyba że ktoś ma dobre chody u Aislinn :D) proponuje przyjąć zapewnienia o 3 dniowym stażu za prawdziwe i zobaczymy jak to się dalej potoczy.
Guest
Gość

Re: podanie;P

Post by Guest »

Ja powiem tak: napisałem w podaniu że nie lubię gdy ktoś kłamie więc nie wiem dlaczego sam miałbym to robić. Jeśli tak pomyśleliście to przepraszam. Co do grania wbijam staty i nie mam w planach przestać grać gdyż w tej grze ciągle coś mnie ciekawi.
Locked