[Przyjęty...nadal nie wiem jakim cudem] Podanie - Psychofans

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Podanie

Post by DesertFlower »

PKer, fajnieeee :D można dać szanse TAK
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie

Post by Bzdziagwa »

Twoje podanie budzie we mnie trochę sprzeczne odczucia. Plus za szczerość (informacja o dopiero co odrzuconym podaniu do Świnek to nie jest coś, czym można się chwalić). Z drugiej strony, jak również szczerze przyznajesz, nie do końca wiesz dlaczego chcesz wstąpić do PLek (czego dowodem jest również złożone wcześniej podanie do Świnek). W przeszłości często zmieniałeś gildie i - jak również to przyznajesz -miewałeś to i owo na sumieniu. Nie pamiętam Cię z tych czasów - wtedy po prostu jeszcze w EL nie grałem, grzechy z zamierzchłej przeszłości nie mają zresztą większego znaczenia. Za szczerość, aktywność w tym wątku i za muzykę patriotyczną masz u mnie Tak
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie

Post by MiPi »

w swoim poprzednim poście napisałem, że jestem nastawiony neutralnie, fakt, z kierunkiem negatywnym, który wynikał z pewnych niejasności i podejrzeń, że możesz mieć jakąś "czarną przeszłość", ale zostały one chyba rozwiane, wiadomo, że każdy kiedyś popełnia głupstwa jak jest młody, ale wiem że ludzie się zmieniają, jak i czasy się zmieniają, nie mam nic przeciwko Twojemu powrotowi, kolejny dinozaur mógłby zawitać na #GM, a jak już wspominałem, nie poznałem Cię chyba, mimo że znałem nick, może pora to zmienić :) po pewnych "wyjaśnieniach" jestem na TAK
Image
Image
User avatar
Hypnol
PL-ka
PL-ka
Posts: 37
Joined: Friday, 22.03.2013, 19:39
GG: 4526588
Location: Jodłowa

Re: Podanie

Post by Hypnol »

TAK
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

hmmmmm mamy jedno NIE, drugie NIE->TAK, reszta TAK no to chyba zobaczymy co z Ciebie wyrosło ;p

PS. (ciekaw jestem miny Cree jak zobaczy to podanie ;p)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie

Post by Creedka »

po pierwszym zdaniu wiedzialam, ze to Padre... do konca zycia bede miala zle skojarzenia ze Starachowicami wlasnie przez ta osobe.
wiem, ze juz za pozno, ale ja na nie. nie wchodzi sie siedem razy (czy ile to juz bylo) do tej samej wody.

a jeszcze skopijue z forum Rady ostatni moj post odnoszacy sie do Padre. wiem, 4 lata temu i w ogole, ale jak sie gra w jedna gre 10lat, to sie prosze nei dziwic, ze dinozaury pamietaja:
z nudow sobie dzis forum swin przegladnelam i oczywiscie spotkalam tam Monta. http://www.pigs.fora.pl/podania-o-przyj ... ,1205.html

"Wiec... Moje poprzednie gildie to PL(Czemu odszedlem ? Lepiej nie pisac tu o tym...)"
Na pytanie Koru ("Czemu z nowa postacia poszedles do PL skoro ostatnia gildia w jakiej byles bylo wlasnie pigs?") odpowiedzial: "@Koru, poszedlem do PL z tego powodu iz w czasie powrotu do EL mialem bardzo dobry kontakt z Bloodem i Eska... "

Zapytalam wiec na #gm o co tym razem poszlo naszej dziewicy w plejcie.

#GM from Creedka: kto z tu obecnych orientuje sie w sprawach gildii ostatnio?
#GM from Creedka: (chodzi o Monta)
#GM from Tommir: z tu obecnych i nie afknietych to ... obstawiam ze nikt :D
#GM from Neithan: a kto to mont?
#GM from Tupac: jak go ostatnio widzialem to byl bez gildii
[MasakratoR @ 44]: czesc ;)
[NautiluS @ 44]: czesc
#GM from Qiu: Isli? hey Cree
#GM from Neithan: Isli? a obrazil sie i poszedl w diably - w skrocie mowiac
#GM from Tommir: a wlasnie ja sie z Wowredka nie przeywtalem, gUpi ja gUpi ja :D
#GM from Neithan: Wowredka :)) hehe - dobre :)
#GM from Creedka: napisal w podaniudo Swin (tak, nasz gildioskoczek znowu w akcji): Moje poprzednie gildie to PL(Czemu odszedlem ? Lepiej nie pisac tu o tym...)
#GM from Creedka: wiec mnie bardzo interesuje, co tez biednemu MOntusiowi znowu straszne PL zrobilo ;)
#GM from Creedka: a na co sie obrazil tym razem, Neith?
#GM from Qiu: bo nie malujemy wszystkich jak leci na czerwono :D
#GM from Tommir: nie wiem, ale dla meni sprawa zakonczyla sie na tym ze on idzie na wakacje poPKowac a nie ze sie zmywa z PL
#GM from Neithan: a co juz UNIT mu nie pasuje?
#GM from Creedka: bo on zmysla powody, kla ktorych trzeba malowac :D
#GM from Creedka: Unit ( Z Unit odszedlem dlatego, ze chcialem zrobic swoja gildie lecz nie wyszlo...
#GM from Creedka: ^cytat
#GM from Neithan: a to ze sie ponabijalismy ze jest kangurek skoczek i ze zawsze wraca
#GM from Neithan: na mnie sie obrazil
#GM from Qiu: no ale generalnie o to chodzilo (post o Wloczku i Karolusie) + to ze z Neithem sie pozarli
#GM from Creedka: tym razem nie wroci
[BelaLLi @ 44]: co montku;p?
#GM from Neithan: ze napisalem ze wroci jak bedzie ST i zaciagnie kogos na PoLandie
[MontariuS @ 44]: a nic :P zapierdalam na silver i sie nudze :P <- przy okazji Montek sie pokazal z najlepszej strony^^
#GM from Creedka: ST?
#GM from Neithan: potem mnie wyzwal to tez sie odPLkowalem na 2 dni
#GM from Neithan: sun tzu
#GM from Creedka: aha
#GM from Neithan: i takie tam
#GM from Tommir: sun tzu jak mniemam
#GM from Creedka: ja sobie to zapisze gdzies na forum, zeby pamietac. bo ja zawsze pamietam, ze dupka juz w PL nie chce, a nie pamietam za co >.<
#GM from Neithan: nie mam jakos ochoty rozmawiac o Islim
#GM from Neithan: szczegolnie ze mi dupe obrabial poza gildia
#GM from Creedka: spoko, juz sobie potrafie wyobrazic reszte, Neith
#GM from Creedka: Neithan, chcesz porozmawiac o obrabianiu dupy poza gildia? zapraszam na PM ;)
#GM from Creedka: dam sobie 30leveli craftu uciac, ze pobijam wszystkie rekordy^^
#GM from Neithan: mi to zwisa, ale wole sytuacje jasna, albo ktos jest w gildii albo nie jest
#GM from Neithan: a jak nie jest wakacyjnie to tez sie zachowuje jakos, byle jak ale jakos ;)
#GM from Tommir: jak tymi 30toma levelami bedziemy sie mogli podzielic z Neitem na pol to przegrasz ... daj nam tylko godzinke :D
#GM from Neithan: wiec pozwole Pani zachowac te 30lv ;)
#GM from Neithan: heeh :))
#GM from Creedka: rotfl :D
#GM from Neithan: no na spole z Tommem to bys nas nie pobila ;)
Image
Locked