Page 1 of 1

Podanie - Fizggarott

Posted: Friday, 11.11.2016, 21:47
by Fizggarot1
Czołem, łokciem!

Cóż, zaczynając od samego początku, który choć krótki, niewątpliwie opisuje przepiękną przygodę. Rok, no ewentualnie dwa lata temu, zagrywałem się nieco w EL, lecz nie był to długi pobyt na serwerach tejże pięknej gry, ponieważ nabiłem wtedy coś koło 40-42 ova. Brak czasu, brak chęci i przebrzydła choroba nazywana przez wszystkich „życiem” dała o sobie sie we znaki i nastał czas pozostawienia, ówcześnie, tajemniczego i mało gościnnego świata. Długo później, bo aż na końcu Października tego roku, zapragnąłem zagrać w coś nieco „spokojniejszego” od dzisiejszych gier, którymi lubiłem umilać sobie wolne wieczory, jeżeli oczywiście nie pochłonęła mnie jakaś z moich pasji, o jakich niedługo opowiem. Wracając, wróciłem do gry! Obecnie moja postać, choć nie bardzo rozwinięta, daje mi sporo wewnętrznej satysfakcji, gdyż wreszcie rozwijanie jej (przynajmniej mym skromnym zdaniem) zaczęło wyglądać nieco sensowniej niż przy pierwszym podejściu.
Wiele rozmyślałem o dołączeniu do którejś z gildii, lecz na początku jedynie ze spotkań z przypadkowymi polakami dowiadywałem się o dwóch istniejących już rodzimych grupach. Pierwszą z nich byliście wy, zaś druga była gildia PIG’s, tudzież jakkolwiek odmienia się ich nazwę. Postanowiłem znaleźć jakiegoś z członków waszej społeczności (serdecznie pozdrawiam Bzdziagwa) by zasięgnąć nieco informacji i uchylić rąbka tajemnicy. W efekcie całego spotkania i krótkiej pogawędki, wylądowałem właśnie tutaj, pisząc te oto wiadomość.

Nieco prywatnych informacji:
Naprawdę głębokim uczuciem darze książki, a także układanie liter w słowa, słów w zdania i zdań w przepiękne historie, opowiadania i magiczne obrazy pełne głębi i swoistej duszy, w którą zagłębić może się każdy. Pisanie, o którym wcześniej napisałem w tak kwiecisty sposób, jest moją pasją. Najzwyczajniej w świecie lubię to robić, ponieważ możliwość ujrzenia na czyjejś twarzy uśmiechu, bądź wzruszenia sprawia mi niemałą satysfakcje. Satysfakcje z tego, że pomogłem komuś oderwać się od codziennego, dla wielu szarego świata. Prócz pisania niezwykle ciekawi mnie historia, szeroko pojmowana wiedza, a także kocham dalekie wędrówki, w miejsca, gdzie z rzadka można spotkać drugiego człowieka.

Statystki postaci:
Nim pochwalę się skromnymi statystykami, chętnie wspomnę, iż prężnie się one rozwijają, a chęci do gry jak na razie nie brakuje.
A/D – 22/23
Ha – 19
Alc – 21
Mag – 11
Pot – 1
Man – 10
Oa – 29 (Mały procent do 30)

Pozostałe statystyki są niestety (JESZCZE!) na poziomie zerowym.

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 13:17
by Avallach
Cześć.

Co prawda statystyki bardzo małe ,ale do gildii zawsze przyjmowaliśmy ze wzgledu na charakter a nie poziomy. Myśle że kandydat bardzo dobrze odnajdzie sie w naszych szeregach, gdzie ja, 23 letni gowniarz jestem najmlodszy :P. Swieza krew sie przyda. Mam nadzieje, że zapał do gry nie minie zbyt szybko. Osobiście służe pomocą i jestem jak najbardziej na TAK.

Przydałaby sie informacja, jaki nick masz w grze, nie każdy może kojarzyć.

Pozdrawiam: Avallach aka Avalanche

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 13:27
by LenSon
Ogólnie za...
Proszę o więcej danych prywatnych: imię, miejsce zamieszkania, wiek.

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 16:06
by Bzdziagwa
Nie rozwodząc się nad szczegółami - głosuję ZA przyjęciem do gildii.

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 17:57
by Fizggarot1
Miejsce zamieszkania to najpiękniejszy ze wszystkich regionów naszego kraju! Kujawsko - Pomorskie okolice miasta Toruń. Moje imię brzmi Oliwer, drugie zaś Paweł i uwaga, bo chyba będę najmłodszy - 17/18 lat. :>

Nick w grze tak samo jak w nazwie podania - Fizggarott

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 18:50
by Karolus
Ja w zasadzie mam jedno pytanie, mówisz że grałeś jakiś rok temu, jaki miałeś nick i dlaczego nie grasz na starej postaci, a wystartowałeś od nowa?

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Saturday, 12.11.2016, 19:36
by Fizggarot1
Nicku nie pamiętam, ponieważ jak wcześniej pisałem było to dosyć dawno temu i dokładając porywające mnie życie, nawet nie próbowałem go właściwie pamiętać. Zacząłem grać od samego początku, ponieważ chciałem zbudować bardziej przemyślaną postać. :)

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Monday, 14.11.2016, 17:55
by Ranagall
Za :) Oby Ci nie zabrakło chęci :)

Re: Podanie - Fizggarott

Posted: Monday, 14.11.2016, 18:20
by Karolus
dobra, widzę że wszyscy ZA.... zgłoś się po dopełnienie formalności do kogoś z Rady :)