Też chce do gildii... :]

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

Anonymous wrote:A moge mieć tylko overall 25 by dołączyć?? :P
za duzo kombinujesz... dostosoj sie do regul albo... ;]<dokoncz se sam>
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

co tu duzo mowic...chcesz do PL ....leveluj. Im out :)
Up the Irons!
Image

Image
Guest
Gość

Post by Guest »

ja go nie znam wiec jestem neutralny. ale ja tez bym chcial wyrazic swoje zdanie na temat wymaganego leva. wedlug mnie 30 to jest BARDZO DUZO. sam mam tylko 2 skile na 30 levelu a bardzo ciezko mi zdobywac kolejne (no moze troche przeszadzam :P ). ja bym proponowal zeby wymagany byl 27 lev a z rekomendacja, 24. toz nikt nie mowi ze te levele musza byc pozaokraglane do 10 lub 5 (20, 25, 30, 35 itd.)
Guest
Gość

Post by Guest »

o kurde, nie zalogowalem sie :) ten posto powyzej to napisal Saper89
gogoCHOCOrangers!!
Gość

Post by gogoCHOCOrangers!! »

Od tego Waszego skillowanie odechciewa mi sie grać... :PP btw. zauwazyliście, że wszyscy prawie kandydaci to sztywniaki??"Uprzejmie zwracam się z prośbą o wstąpienie do klanu PL"....blleh...Same drewna...Pomyślcie o tym :P:D a tak pozatym to już mam chyba 25 overall... 22 harvesting... :P i 8 lub 7 summoning:P widzicie jak sie staram?? :P :F
C.H.O.C.O Ad3k
Gość

Post by C.H.O.C.O Ad3k »

Chodzi o to, że się podlizują....
User avatar
Arcantris
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Saturday, 9.07.2005, 16:20
GG: 0
Location: Ja sie tu wzialem o.O?
Contact:

Post by Arcantris »

C.H.O.C.O Ad3k wrote:Chodzi o to, że się podlizują....
Ja mam takie wrazenie jakobys ty sie podlizywal... wiec skilluj a nie marudz ;]

PS: Zdecyduj sie na jeden nick
User avatar
Borch
PL-ka
PL-ka
Posts: 210
Joined: Sunday, 17.04.2005, 14:50
GG: 0
Location: Zawiercie

Post by Borch »

Saper89 wrote:ja go nie znam wiec jestem neutralny. ale ja tez bym chcial wyrazic swoje zdanie na temat wymaganego leva. wedlug mnie 30 to jest BARDZO DUZO. sam mam tylko 2 skile na 30 levelu a bardzo ciezko mi zdobywac kolejne (no moze troche przeszadzam :P ). ja bym proponowal zeby wymagany byl 27 lev a z rekomendacja, 24. toz nikt nie mowi ze te levele musza byc pozaokraglane do 10 lub 5 (20, 25, 30, 35 itd.)
Saper, 30 lvl to znow nie jest tak bardzo duzo, nie przesadzaj. Poza tym to wlasnie jest czas zeby sprawdzic jak sie dana osoba zachowuje w grze i czy inne gildie nie beda miec do nas pretensji ze kogos przyjelismy a to znany bagjumper czy tez osoba o watpliwej kulturze. Ponadto jesli jestes na tyle cierpliwy zeby zdobyc 30 lvl to jest szansa ze bedziesz cierpliwy zeby lvlowac dalej, a nie po 2-3 tygodniach znikniesz i sluch o tobie zaginie. Czlonkowie gildii maja racze na celu wspolprace ze soba i uzupelnianie sie w swoich umiejetnosciach, od pomocy poczatkujacym jest #1, na #44 tez zazwyczaj ktos odpowie, jest encyklopedia, jest tez spolszczony poradnik Vanyela (dla niewtajemniczonych polskiego MODa w grze) - to malo ??.
I tak nasze wymagania nie sa wygorowane - sa gildie ktore przyjmuja dopiero powyzej 50, badz tez nie prowadza rekrutacji tylko dopiero po wywarciu odpowiedniego wrazenia na odpowiednich osobach moga zaproponowac przystapienie.


Choco - a co do ciebie - to jak w grze mi nie podpadles, to twoje ciagle zmiany nicka tutaj zaczynaja byc denerwujace - to niby tylko taka mala glupotka, ale ....
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło" S. King
CHocoAdi
Gość

Post by CHocoAdi »

Dobra...Chce wiedzieć, czy jeśli zdobędę ten skill 25, to czy mnie przyjmiecie?Bo nie wiem w końcu...Nick Wam nie pasuje...Uważacie,że się podlizuje... O.O (no cometns) Bo w sumie mam kilka innych gildii na oku, ale w końcu ciągnie do swoich :]
No to szybka męska, no i żeńska:] (pozdro dla płci pięknej :] )[nie podlizuje się...] decyzja! TAK czy NIE ??
User avatar
Nitager
PL-ka
PL-ka
Posts: 665
Joined: Friday, 29.10.2004, 14:37
GG: 0
Location: Rzeszów
Contact:

Post by Nitager »

Ode mnie TAK.
Image
Image
Image
ChocoAdi
Gość

Post by ChocoAdi »

juuhuuu! :] Dobra tak czy kwak biore się za lvlowanie, żeby Was zadowolić :]
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

Choco znasz zasady - chyba czytales uwaznie to forum cale. Zamiast tutaj marudzic i pytac sie odnosnie 25 skilla to bys go wreszczcie zdobyl, a dopiero potem pytal czy Cie przyjmiemy.

Co do ciaglych zmian nicka na tym forum to faktycznie jest to denerwujace - wybierz jeden i sie go trzymaj. Dziekuje[/quote]
Up the Irons!
Image

Image
Calenhad
PL-ka
PL-ka
Posts: 534
Joined: Sunday, 14.11.2004, 13:07
GG: 0
Location: Stargard Szczeciński

Post by Calenhad »

CHocoAdi wrote:Bo w sumie mam kilka innych gildii na oku, ale w końcu ciągnie do swoich :]
Ciekaw jestem ktore to gildie.....*C$*? Brr?? JEDI?? w kazdej znajdziesz polakow ale nie w kazdej takich jak My:)

Napisales tez ze odechciewa Ci sie grac? Trudno...wlasnie dlatego taki sill zeby zobaczyc komu zalezy na grze :)
Up the Irons!
Image

Image
Guest
Gość

Post by Guest »

Co do gildii to nie mówiłem o polskich gildiach(dlatego dopisałem, że ciągnie do swoich[Polaków] )
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Post by Hezzar »

Ja tez jestem na TAK, ale przestan juz dyskutowac i zrob ten skill lvl ;P
Locked