Podanie do gildi

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Kacper.B
Gość

Podanie do gildi

Post by Kacper.B »

Chcialbym dołączyć do waszej gildi ponieważ są w niej Polacy a nie bardzo dogaduje sie z osobami które świetnie mówią po Angielsku, a poza tym lubie Was i członków innych gildi PL.
Mam na imie Kacper (w grze TommyColin) mam 10 lat, mieszkam w Milejowie a moje staty są tutaj http://eternal-lands.solexine.fr/~radu/ ... TommyColin
Kacper.B
Gość

Sorki

Post by Kacper.B »

Sorki że nie napisałem że byłem w dwóch gildiach: *R* (Rangers of the North) i *BA* (Black Ashlinny) ta druga to tylko żeby zobaczyć jak to jest w gildi i byłem tam chyba jeden dzień
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Wszycy w naszej gildii są chyba trochę starsi od ciebie (ponad 16 lat) i nie wiem czy byś się dobrze u nas czuł, ale muszę przyznać, że podanie napisałeś całkiem nieźle. Zobaczymy co powiedzą inni.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Jaclaw
PL-ka
PL-ka
Posts: 260
Joined: Saturday, 15.04.2006, 19:21

Re: Podanie do gildi

Post by Jaclaw »

Kacper.B wrote: poza tym lubie Was i członków innych gildi PL.
Przetłumacz to zdanie na polski

Za niskie staty, 10 lat ... hmm musiałbym Cie lepiej poznać bo póki co wiek jest przecieko tobie
"Don't hit a man when he's down -- kick him; it's easier."
So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

Image
#GM from Creedka: Jac, kick meh hard plx plx plx
You kicked Creedka out of the guild!
User avatar
Pivko50
PL-ka
PL-ka
Posts: 360
Joined: Wednesday, 10.08.2005, 12:45
GG: 0
Location: Kraków
Contact:

Re: Podanie do gildi

Post by Pivko50 »

Jaclaw wrote:hmm musiałbym Cie lepiej poznać bo póki co wiek jest przecieko Tobie
a ja powiem tyle że post niepełny ... bo nie zaakceptował regulaminu ... ale 10 lat mógł się czegoś niedopatrzeć :] ...

Nie mam narazie zdanie co na ten temat .. ale dla jego dobra narazie NIE ... bo wiem że nie będzie się zabardzo dobrze czuł w gronie dorosłych ...

Bez urazy Kacper :]
Pozdrawiam

Łukasz
Image
Image
User avatar
Borch
PL-ka
PL-ka
Posts: 210
Joined: Sunday, 17.04.2005, 14:50
GG: 0
Location: Zawiercie

Post by Borch »

hmm... na @44 zachowanie calkiem przyzwoite i dosc rozsadne wypowiedzi - zwazywszy na taki wiek, to na duzy +....

ale rowniez zwazywszy na ten sam wiek - przemysl czy bedziesz sie dobrze czul w gronie osob powyzej 20 lat (i wiecej), ktore maja dosc specyficzne poczucie humoru i "skroty myslowe" czasem trudne do zrozumienia dla mlodszych - a z doswiadczenia juz sie przekonalismy ze to najmlodsze pokolenie EL jednak nie do konca potrafi sie do nas przystosowac ......
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło" S. King
Guest
Gość

Re: Podanie do gildi

Post by Guest »

Pivko50 wrote:
Jaclaw wrote:hmm musiałbym Cie lepiej poznać bo póki co wiek jest przecieko Tobie
a ja powiem tyle że post niepełny ... bo nie zaakceptował regulaminu ... ale 10 lat mógł się czegoś niedopatrzeć :] ...

Nie mam narazie zdanie co na ten temat .. ale dla jego dobra narazie NIE ... bo wiem że nie będzie się zabardzo dobrze czuł w gronie dorosłych ...

Bez urazy Kacper :]
Nie musisz pisac Pivek, ze nie masz zdania :)
Cale EL juz wie, ze Ty nigdy nie masz zdania. :D :D :D
michaelo
PL-ka
PL-ka
Posts: 478
Joined: Sunday, 7.08.2005, 13:46
GG: 0
Location: Rudziniec 24 km od Gliwic
Contact:

Post by michaelo »

LooL :D Ciekawe kto tak napisal :P Chyba nie Kacper?? ;> Mozecie sprawdzic ip? A co do Kacpra to jestm za bo uwazam ze im szybciej do nas przyjdzie tym szybciej wyjdzie na dobra droge :P

EDIT

Aha no to dobrze :PP Bo juz myslalem ze to Kacper ^^ Pozdro Atanamir :)
Last edited by michaelo on Saturday, 13.05.2006, 18:30, edited 1 time in total.
Atanamir_
Gość

Re: Podanie do gildi

Post by Atanamir_ »

Anonymous wrote:
Pivko50 wrote:
Jaclaw wrote:hmm musiałbym Cie lepiej poznać bo póki co wiek jest przecieko Tobie
a ja powiem tyle że post niepełny ... bo nie zaakceptował regulaminu ... ale 10 lat mógł się czegoś niedopatrzeć :] ...

Nie mam narazie zdanie co na ten temat .. ale dla jego dobra narazie NIE ... bo wiem że nie będzie się zabardzo dobrze czuł w gronie dorosłych ...

Bez urazy Kacper :]
Nie musisz pisac Pivek, ze nie masz zdania :)
Cale EL juz wie, ze Ty nigdy nie masz zdania. :D :D :D
To ja napisalem of kooooz :P
User avatar
Korushiku
PL-ka
PL-ka
Posts: 212
Joined: Saturday, 21.01.2006, 15:06
GG: 0
Location: Zabrze

Post by Korushiku »

michaelo wrote:A co do Kacpra to jestm za bo uwazam ze im szybciej do nas przyjdzie tym szybciej wyjdzie na dobra droge :P
Nie wiem, czy to jest dobry sposob, w koncu kazdego mozna przyjac pod pretekstem, ze w PL wyjdzie na ludzi.
Jestem na nie, bo wydaje mi sie, ze w tym przypadku jest za duza bariera wiekowa.
Image
Kacper.B
Gość

Post by Kacper.B »

wg. mnie wiek sie nie liczy, moge mieć i 60 lat i co z tego? liczy się kim się na prawde jest i na ile sie czuje, a poza tym byłem w jeden poważnej gildi i tak nikogo nie ma kto ma 10 lat i zachowują się jakbym był i jestem ich przyjacielem i nie patrzą na to ile mam lat tylko na to że jesteśmy przyjaciółmi
michaelo
PL-ka
PL-ka
Posts: 478
Joined: Sunday, 7.08.2005, 13:46
GG: 0
Location: Rudziniec 24 km od Gliwic
Contact:

Post by michaelo »

Ja uwazam ze mozna sie dostosowac :D Tym bardziej popieram kandydata :PP
User avatar
Grawius
PL-ka
PL-ka
Posts: 276
Joined: Monday, 1.11.2004, 13:28
GG: 0
Location: Myszków
Contact:

Post by Grawius »

Kacper.B wrote:wg. mnie wiek sie nie liczy, moge mieć i 60 lat i co z tego? liczy się kim się na prawde jest i na ile sie czuje, a poza tym byłem w jeden poważnej gildi i tak nikogo nie ma kto ma 10 lat i zachowują się jakbym był i jestem ich przyjacielem i nie patrzą na to ile mam lat tylko na to że jesteśmy przyjaciółmi
nie widzalem jak sie zachowuje w grze bo przez ostatni czas wlasciwie to jestem gosciem na EL

ale widzialem 15 latkow zachowujacych sie jak calkiem dorosli i powazni ludzie i widzialem gosci po 30 ktorzy sie zachowywali jak ostatnie niedopieszczone bachory

mozna dac szanse jesli nie wypali mozna problem rozwiazac szybko...

Regards

Graw.
Image
Image
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Re: Podanie do gildi

Post by Chryzopraz »

Kacper.B wrote: a nie bardzo dogaduje sie z osobami które świetnie mówią po Angielsku
Heh, no to nie wiem, czy się z nami dogadasz. My też świetnie mówimy po angielsku, a zwłaszcza nasza szefowa ;-)

A tak poza tym jestem za.
Nie mamy w regulaminie, że przyjmujemy powyżej x lat, tylko osoby które odpowiednio się zachowują. A wiek nie ma tu nic do rzeczy...

Pozdrawiam

Chryzopraz
gosc
Gość

Post by gosc »

uwaga to jest bagjumper
Locked