Codzienny quest a/d "Tygryski w South Redmoon Island"

For all our Guests

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Post Reply
Zelo
n00b
n00b
Posts: 1
Joined: Sunday, 27.06.2010, 10:48

Codzienny quest a/d "Tygryski w South Redmoon Island"

Post by Zelo »

Moja pierwsza samotna wyprawa na c2 dlatego opiszę dla nobków takich jak ja.
Ring teleportacyjny do Hurquin (kupione w portland za 250), z Hurquin łódka do South Redmoon Island, tigry wałęsają się po całej wyspie więc trzeba krążyć (w północnozachodnim rogu mapy i na północy nieco na prawo od drogi do NRM są respy - ten w rogu mapy latwy do utrzymania bardzo pomaga minimapa), brak agresorów w dzień, w nocy może się napatoczyć leopard alfa który w konfrontacji by mnie łatwo zabił.

67a 46900 z potem att bezbożny
72d 50400 z potem def ateista
Po udrękach w wymaksowanym chłopskim sprzęcie dla ubogich (augumented, żelazny nocnik na głowie, quarter staf, medalik z księżycem - w kolczudze z tarczą i mieczem się nie dało walczyć) 1,44k expa/min wyżarte niecałe 100 he, 4mana pot, 5 dis ring, 1 hurq ring, 2 aug armor. Przedsięwzięcie zaczęte po 9:00 (w elu między 1 a 2 godz) skończone ok 10:30 (w elu ok 3:30 czyli nie było ryzyka spotkania leo alfa).
KONIEC

Poprzedni quest - pranie orków w TG to igraszka a dało a40214 , d43206 z potami czyli dużo więcej expa/min a kosztów brak i zero niebezpieczeństw - chyba że inwazja ;).

Jeżeli nie ukończysz questa do końca el dnia to możesz go kontynuować dalej, od Hardira nie otrzymasz nowego zadania zanim nie ukończysz otrzymanego. Następny quest możesz otrzymać licząc dni jak zwykle od dnia zakończenia questa.
Post Reply